Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio Primera P11 Lift 99r


MasterOfDead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z radiem (seryjnym) otóż po odłączeniu akumulatora i włożeniu nowego, na radio wyświetlił się napis COD po przeszukaniu instrukcji znalazłem kod który poprzedni właściciel zapisał ,wszystko było by ładnie gdyby nie ostatnia litera kodu .....7..... wszystko inne wpisuje ale 7 nie ma na klawiaturze jakaś kombinacja przycisków ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio jest podłączone pod NATS-a i raczej kodu nie potrzebuje, a jak tak, to klika sie po kolei kalwiszami ale nia na zasadzie, że jak jest 6 to szukam 6 tylko klikając jeden do czasu aż pojawi się 6 hmmm z tego co pamiętam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod wpisujesz wciskając po kolei przyciski 1234, czyli jak pierwsza cyfra kodu to np. 4 to wciskasz jedynkę cztery razy i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzmot

Tak nie działa .. :( gdy klikam klawisz 4 pojawia sie 4 gdy 2 pojawia sie dwa i tak dalej .. 

 

DINO też tak próbowałem powtarzając dalej klawisz i też kicha .

najgorsze to że jak sie wpisze źle kod to trzeba czekać 60 min bo sie blokuje :(

Edytowane przez MasterOfDead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości odbiorników tak to się wpisuje. Nie mam pojęcia jak to inaczej zrobić :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to chyba działa tak :

 

Masz kod np. 4567

Klikasz jedynką 4 razy

Dwójką naciskasz 5 razy

trójką - 6 razy

Czwórką - siedem razy

 

cyfry się nie zmieniają ... liczysz ile razy nacisnąłeś przycisk

 

potwierdzasz / zapisujesz

Spróbuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno działać, ale pisze że lipa. Chyba że coś źle robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio było zmieniane, bo w tym modelu jest podpięte pod NATS-a i nie wymaga żadnego kodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolega Master myśli, że cyferki będą się zmieniać - wiesz , naciskając na 1 - będzie potem 2, 3, 4

na 2 - klikając dalej będzie 3 , 4, 5 itd.

Przynajmniej ja tak zrozumiałam Jego problem...

 

Ogólnie , to dziwne - bo po odłączeniu aku nie powinno się radio rozkodować...

No chyba, że na włączonym radiu odpięto aku?

Albo problem tkwi gdzie indziej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś źle wpisuje. Ty dobrze mu to rozpisałaś, więc jak nie złapie to doopa. Zresztą i tak wnet wszyscy będziemy zmuszeni wymienić radio na cyfrowe DAB :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfryzacja...  ale jeszcze nie teraz, lecz wnet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam niestety radio z innej primery i kodu brak

teraz nie wiem co zrobić z tym fantem i czy nie kupić deski i zwykłego nie zamontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałeś dobrze radio? Może ktoś zapisał kod z tyłu , z boku....
Jeśli masz zamiar wydać kasę na panel + ewent. "zwykłe" radio, to nie lepiej udać się do speca elektronika i rozkodować to oryginalne?
Zawsze lepiej wygląda w wozidle , niż kombinacja zastępcza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już pisze co i jak

autko kupiła w sumie moja żona i radio było ale widać że wymienione bo kable poodcinane i radio jest chyba nie z tego auta (na radiu pisze tylko "primera p11" czyli widze że ktoś wymienił)

podłączyłem wszystko i radio sie włącza tylko przez ok min. pisze "WAIT" -czyli czyba czekaj, a później "SECURE"

no i awaryjne nie chulają ale to pewnie nie ten dział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabryczne radio w primerze po lifcie ma kod i jest połączone z nats, i rozwiązania są dwa.. znaleźć dobrego speca który przeprogramuje radio żeby nie komunikowało się z ecu i usunie kod lub z czyta jaki jest lub szukamy ramki ( te tanie kiepsko pasują, a takie co ładnie pasują do deski to od 100zł ceny się zaczynają ) i zakup standardowego radia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...