Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rasząg 4x4 ... przeróbka Terrano


TERRANO4x4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak Jurek pisze - ja osobiście nie mam i nie będę miał faceksiążki - a chętnie bym zobaczył jak koledze idzie - więc może się kolega nawróci jednak

Edytowane przez saydack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak troszkę haczy ale miałem już założone inne mniej agresywne i było ok a podświetlenie to standardowe tylko ze LED za 23zl w Agromie


Witajcie Terranomaniaki po dosyć długiej przerwie znaleźliśmy trochę czasu żeby zrobić progi pod hi-lifta i dołożyłem Tarpanowi Bi-xenon :-D, w czarnym macie progi wyszły elegancko i spisują się w 100% testowane:-P
( wstawianie zdjęć i opisów może trochę potrwać brak czasu na kończenie projektu ale małymi kroczkami się skończy :)  następny etap to będą zderzaki off road-owe:-D )

 

post-83997-0-38613300-1431104365_thumb.jpg   post-83997-0-97017000-1431104392_thumb.jpg

 

post-83997-0-33969400-1431104419_thumb.jpg   post-83997-0-56376100-1431104442_thumb.jpg

 

post-83997-0-14960600-1431104463_thumb.jpg   post-83997-0-87027800-1431104485_thumb.jpg

 

post-83997-0-76673200-1431104500_thumb.jpg  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

niestety jeszcze nie, materiał kupiony leży brak czasu. Jak tylko coś będę miał będę wrzucał fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękny morderca z niego

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

 

attachicon.gif20150129_181737.jpgw fazie pospawania ( złączenia ) istotna rzeczą jest wypoziomowanie i ustawienie kątów

Witam konstruktorów!!!!! :)

Gratuluje dzieła,auto fajne ,chciałem się zapytać czy po sfrezowaniu spawów i po zamianie rur miejscami i ustawieniu kątów i główki (gruszki) tak jak to widać na zdjęciu powyżej (most na podstawkach) most żeście w takim ustawieniu pospawali???? .

Zauważyłem 1problem ,mianowicie pochylenie sworznia (łożyska) zwrotnicy na kuli jest odwrócone o 180stopni w stosunku do orginału ,u was  jest tak ustawione \-----o--/ :rofl: ,normalnie org. było tak /-----o--\ :) , po kiego taki myk? na waszym ustawieniu przednie kółka będą się prezentować jak tylne koła obciążonej do granic możliwości ciężarówki TATRY....chyba że mieliście wstępnie nabite rury  do główki i potem żeście to poustawiali jak fabryka kazała :lol: ,lub było to zamierzenie celowe ? tylko poco ? :wtf: , na dalszych zdjęciach widać że tak to już zostało :P , jak się to wozidło prowadzi po czarnym ? na takim knifie ? Domyślam się że się tam nie chce normalnie prowadzić :rolleyes2: .

No majstry słucham wypowiedzi, tłumaczcie się :shifty: 

Pozdro............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

matis masz racje złe było to ustawione nasze małe przeoczenie które  wyszło ( zauważyliśmy ) później :-P po założeniu budy całego ciężaru. Aktualnie jest już dobrze zostało to poprawione a na czarnym lece 90km/h i jest OK prawie jak w mercedesie :-) Brawo za spostrzeżenie..... :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość matis_uaz

 Aktualnie jest już dobrze zostało to poprawione

Oż fix berdyja :|:wow::rolleyes:, to żeście mieli co robić .

Znowu dyfer z auta ,porozkręcać i na frezarke poto aby spawy usunąć ,czy  żeście kule ucinali przy rurach żeby je odwrucić,ustawić już normalnie??? :ph34r:

Ogulnie Kozak fura!!! :beer:

Zrobiliście może jeszcze prosty knif przy tej robutce  ^_^  tzn. przesuneliście przedni dyfer o 5 cm. do przodu???? (orginaln rozstaw osi 2650mm),

sztuczka stara jak świat umożliwiająca założenie nawet 37calowych ( orginał niepozwoli na takie akrobacje :blink: ,sami zresztą wiecie) kułek, oraz to napewno wszyscy wiedzą poprawia się kąt natarcia auta :spell:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówisz dokładnie odwracaliśmy kule 4 godzinki roboty i zrobione na tip top. Na moście patrola wszystko można :devil:


Teraz dalsze prace nad projektem ustały od jakiegoś czasu organizujemy rajd przeprawowy ,, Inwazja Reszel " i brakuje czasu zęby skończyć ale Terraniak dzielnie spisuje się w wyznaczaniu trasy rajdu :-) jak sie ogarniemy to powstawiam foty z dalszych prac no i efekt końcowy... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość matis_uaz

tak jak mówisz dokładnie odwracaliśmy kule 4 godzinki roboty i zrobione na tip top. Na moście patrola wszystko można :devil:

 

no to baja :punk:

no to baja :punk:

czekam na dalszy ciąg waszego projektu :turned: , jak bedziecie mieli luz to wiecie ,nietrzeba prosić :)

takie jeszcze jedno pytanie , zamontowaliście tarantuli jakiekolwiek odboje mostów ? (pytanie nudne, głupie ,ale tylko dlatego że nic sę tu kompletnie nie dzieje :doctor: ), czy uważacie że odboje to zło w czystej postaci :devil:  i zbędny balast..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

smiało pytaj o wszystko.... nie ma problemu a odboje sa fabryczne szczerze to przy moich wykrzyżach zdają egzamin ale chyba bardziej opona opiera sie na budzie i po odgłosie tarcia wiem ze trzeba odpuścić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...