Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 - numery katalogowe części, zamienniki


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W silnikach 1.2 115PS są w zestawie sprzęgła  koła dwumasowe ?? czy montowane są sztywne koła zamachowe w zestawie ?  potrzebna strona gdzie można DOBRAĆ taki zestaw kompletnego sprzęgła do 1.2 dig-t 115 2018r

Edytowane przez Radex9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dwumasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo to koszty wzrastają... pewnie koło 2000 pln za taki komplet. Nie mogę znaleźć całego kompletnego zestawu tylko sprzęgło z dociskiem...

Edytowane przez Radex9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...Wymieniałem w 1.2 ....całość kupiłem za niewiele ponad 500 zł od znajomego co skasował Kaśkę.Może warto poszukać,podzwonić po sprzedających części i wybrać dobrą używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. 

Szukam i szukam i nie mogę znaleźć.Poszukuje tarcz przód i klocków do Kaśki j11 nconnecta 2016 rok 1.2 digt. Czy możecie podpowiedzieć czy tam jest jeden rozmiar i co byście polecili? Z góry dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam . Poszukuję numeru katalogowego ( modelu ) oryginalnego haka do QQ 2016 1.6 dig-t . Znalazłem trzy modele haka i nie wiem który pasuje do mojego modelu samochodu .

Edytowane przez Wojtek74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tarcze hamulcowe przód - silnik 1,2  

TRW oznaczenie DF6786 TRW, grubość 26mm, rozstaw otworów  114,3mm, średnica 296mm

Solidna tarcza lakierowana na czarno przez co nie koroduje i ładnie komponuje się czarno-serbrnymi felgami (19'')  (cena ok. 318 szt za komplet)

Klocki przód:

TRW Nr artykułu: GDB3622  z akustyczna sygn. Grubość 17mm   (cena ok 138zł)

Całość założona, hamuje jak brzytwa (oryginalne klocki wytrzymały 70kkm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprężyna zawieszenia przedniego (do McPhersona)

Lesjöfors oznaczenie 4062104   

(nie brać 4062105 - też do QQ ale wersja na Rosję z silnikiem 2.0 benzyna - a że w katalogu wyboru taki silnik nie występuje to w opisie jest podane tylko QQ)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, Banan61 napisał:

Witam,

ma moze ktos numer katalogowy orginalnego filtru olejowego silnik 1,7 dci 150km 2020r.

Wg obecnej polityki Nissana, przy przeglądzie gwarancyjnym, filtr oleju musi być kupiony w ASO (olej nie musi), aby utrzymać gwarancję.
Nie ma znaczenia, czy filtr jest oryginalny.
Nie widziałem tego na piśmie, ale trzeba to mieć na uwadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego szukam orginalny filtr zeby wymieniac olej co 10tys (robie rocznie 25-30tys) i przy przegladzie gwarancyjnym sie nie czepiali.Wymienilem olej przy 2tys i zaplacilem 170€ u Nissana, "samemu" wyjdzie 70€.

Edytowane przez Banan61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Banan61 napisał:

Dlatego szukam orginalny filtr zeby wymieniac olej co 10tys (robie rocznie 25-30tys) i przy przegladzie gwarancyjnym sie nie czepiali.Wymienilem olej przy 2tys i zaplacilem 170€ u Nissana, "samemu" wyjdzie 70€.

Jak masz przegląd co max. 20 tys. km, to i tak musisz w ASO.

Jak widać (sprawdź, czy to na pewno ten) jest to Mahle (moja opinia jest kiepska, bo kiedyś wciągnęło mi środek filtra powietrza w wolnossącym Peugeocie 206 1.4).
Wolałbym wstawić tańszego Purflux L460, część QQ ma oryginalnie tej firmy, a mechanik wyciągając zaolejony wkład i tak nie przeczyta, że to Nissan/Ranault, bo nie ma przecież oryginalnego pudełka.

https://www.nwgparts.com/products/genuine-nissan-oil-filter-1520900q0l
https://allegro.pl/oferta/filtr-oleju-nissan-1520900q0l-10735018940
https://allegro.pl/oferta/filtr-oleju-nissan-qashqai-x-trail-navara-9804625326

https://archiwum.allegro.pl/oferta/filtr-oleju-purflux-l460-i9120166585.html

 

Oryginalny olej Nissan kupisz na aukcji za 120-150 zł za 5L (jeśli jest w ogóle oryginalny).

Edytowane przez aquariusmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam ... pierwszy post i problem ... Korek zbiornika płynu hamulcowego J11 1.2 DIG-T  Nr 460204BA0A ...  nigdzie nie mogę kupić ... może koledzy wiedzą od czego będzie pasował zamiennik?

Edytowane przez kazek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazek,korek będzie pasował od Takiego Nissana jakiego masz,poszukaj na allegro,sprzedajemy,olx,albo po prostu u wujka google on podpowie.Kup uzywkę,na pewno za całą używkę zapłacisz mniej niż za nówkę w korek w serwisie...jeżeli mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, po długich poszukliwaniach znalazłem w PGD ... po świętach rusza do mnie.

Na allegro nie znalazłem ... a sprzedająxy nie wiedzą, czy będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/zbiorniczek-plynu-hamulcowego-qashqai-j11-13-8786128180

Ja znalazłem...musi pasować bo to ten sam

Ale to tylko moje wychylenie.Zrobiłeś jak uważałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na 100% nie powiem,ale w polifcie zmienił się tylko tył i przód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...