Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odbiór nowego Pulsara i docieranie


Burning
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jako, że przymierzam się do zakupu Pulsara mam kilka pytań dot. odbioru nowego auta - nigdy jeszcze nie miałem "nówki-salonówki" :)

1) Ile km "przebiegu" miały świeżo odebrane auta?

2) Jakie są zalecenia dot. docierania silnika w Nissanie?

3) Po ilu km zalecana jest zmiana oleju i czy początkowo silnik jest zalany olejem mineralnym?

4) Czy serwis Nissana umożliwia wymianę oleju na mineralny, lub chociaż półsyntetyk na czas docierania?

Skyller  Burning w punkcie 4 !!!!! zadał pytanie o oleju a my rozmawiamy o olejach a mamy rozmawiać o olejach w Shoutboxie  :)

Ranger ja zbyt wiele wiem o olejach aby nie zalewać mojego silnika olejem 5W30 za bardzo szanuje silniki  :spoko:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - nie krzycz do mnie.

Po drugie - już wszystko chyba zostało powiedziane. A Ty dalej swoje...

Trzeba wiedzieć kiedy przystopować... Wiem, że temat olei - to Twój konik...ale....

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek, daj spokój. Każdy ma swoje przyzwyczajenia więc nie przekonasz innych (wcale nie twierdzę, że masz rację :devil:), ale także inni nie przekonają Ciebie (oni też nie muszą mieć racji :devil:). Skończ ten temat, bo znowu będzie kłótnia.

Tylko z kolei na mnie się teraz nie rzuć, bo zauważ, że nie biorę udziału w tej jałowej dyskusji, a jedynie rozjemcą chcę być. :D

Edytowane przez colins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mi  nie popsuł się nigdy silnik od oleju  :)

A stosowanie kiepskiego oleju prowadzi do awarii w sieci pełno takich przykładów dokładnie opisanych .

Jak pracowałem w Hurtowni olei to osobiście widziałem na serwisie zatarte Audi rs6 . 

A i wiele po warsztatach widziałem pozapychanych szlamem smoków co doprowadziło do zatarć klawiatur, no na sucho to nie będzie pracować chyba że na Militec1   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...