Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ[J11] Nawigacja - wszystko na ten temat / aktualizacje itp.


Gość lzacharski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat znaleźć w Polsce dziewczyny, które mówią z ruskim, ukraińskim albo bułgarskim akcentem wcale nie jest tak trudno, szczególnie jeśli podróżujesz krajowymi drogami ;) Może dojechałeś nad germańskie wybrzeże? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Dziewczyny , mech na drzewach , słodka woda w morzu. Żyć nie umierać - weekend życia.

Ja tu na koncert przyjechałem przez całą Polskę Panie i Panowie a przy okazji chciałem przetestować nawigację i Wam napisać że nie jest z nią tak źle.

I faktycznie nie jest ale rozwala mnie jak ona mówiła jak jechałem A1 - jedź dalej po drodze A pierwsza - haha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins idąc Twoim tokiem to jeżeli na A1 mówi jedziesz po A pierwsza to moja żona powinna prowadzić a nie ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żem myślał, gdy tam jechał kiedyś wczesnym popołudniem i QQ rzekł "Jedziesz po A pierwsza", że chciał on mi przypomnieć iż wybiła godzina trzynasta i mogę jechać po alkohol. Normalnie aż żem się zdziwił, że tak nowoczesne auto, a pamięta, że dawniej okowitę można było kupować/spożywać dopiero po godzinie pierwszej. :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były czasy. Wtedy w autach nie było nawigacji - wtedy w ogóle nie było nawigacji :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam, trzeźwego umysłu nic nie zastąpi. Mam pytanie w temacie. Mam auto z marca 2014. Po różnych defektach przyszedł czas na stację MM zgubiła bluetootha. Problem z parowaniem fona, jakiegokolwiek. Po dwudniowej bez owocnej walce w końcu wgrali nowy soft, "gada" ale !.

1. Brak możliwości kasowania starej listy telefonów.

2. Po włączeniu zasilania na ekranie pokazuje się trzy ekranowy komunikat - informacja o korzystaniu z nawigacji. Na końcu jest [ OK ].

Z nawigacji nie korzystam bo to jest gniot, ale komunikat pozostaje na ekranie i uniemożliwia korzystanie z telefonu i radia. W przypadku gdy nie potwierdzę.

Pytanie kieruję do kolegów z nowszymi autami, jak to jest u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

. Po różnych defektach przyszedł czas na stację MM zgubiła bluetootha.

 

Co to jest "stacja MM" - może chodzi Ci o FM. Jeszcze brakuje skrótów cb, kc i uj wie jakich.

Co Wy robicie z tym ogromem zaoszczędzonego czasu używając jakiś nic nie znaczących skrótów zamiast napisać przyzwoicie o co Wam chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam, trzeźwego umysłu nic nie zastąpi. Mam pytanie w temacie. Mam auto z marca 2014. Po różnych defektach przyszedł czas na stację MM zgubiła bluetootha. Problem z parowaniem fona, jakiegokolwiek. Po dwudniowej bez owocnej walce w końcu wgrali nowy soft, "gada" ale !.

1. Brak możliwości kasowania starej listy telefonów.

2. Po włączeniu zasilania na ekranie pokazuje się trzy ekranowy komunikat - informacja o korzystaniu z nawigacji. Na końcu jest [ OK ].

Z nawigacji nie korzystam bo to jest gniot, ale komunikat pozostaje na ekranie i uniemożliwia korzystanie z telefonu i radia. W przypadku gdy nie potwierdzę.

Pytanie kieruję do kolegów z nowszymi autami, jak to jest u nich.

Po wgraniu softu nic takiego u mnie się nie działo.Spaprali wgrywanie,albo masz walnięty procesor w stacji.Ostatnie wgranie softu trwało ponad godzinę!!!

Kotleciku,stacja MM ...multimedialna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam, trzeźwego umysłu nic nie zastąpi. Mam pytanie w temacie. Mam auto z marca 2014. Po różnych defektach przyszedł czas na stację MM zgubiła bluetootha. Problem z parowaniem fona, jakiegokolwiek. Po dwudniowej bez owocnej walce w końcu wgrali nowy soft, "gada" ale !.

1. Brak możliwości kasowania starej listy telefonów.

2. Po włączeniu zasilania na ekranie pokazuje się trzy ekranowy komunikat - informacja o korzystaniu z nawigacji. Na końcu jest [ OK ].

Z nawigacji nie korzystam bo to jest gniot, ale komunikat pozostaje na ekranie i uniemożliwia korzystanie z telefonu i radia. W przypadku gdy nie potwierdzę.

Pytanie kieruję do kolegów z nowszymi autami, jak to jest u nich.

Auto kupione 10.2015 - brak takich komunikatów. Pojawia się tylko logo Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotleciku,stacja MM ...multimedialna :D

 

Jeżeli masz rację - w życiu bym tego rebusu nie rozwiązał :| . To teraz można dopytać jaka: czy chodzi o Nissan Connect czy o popularnego jakiegoś chińczyka z alliexpres - ale w opisie ma Teknę - więc bez złośliwości z mojej strony - wiem teraz, że chodzi o Nissan Connect II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colins idąc Twoim tokiem to jeżeli na A1 mówi jedziesz po A pierwsza to moja żona powinna prowadzić a nie ja.

Nie rozumie czego Wy sie czepiacie, przeciez autostrada to rzeczownik rodzaju żeńskiego, wiec nawigacja mowi zupelnie poprawnie,,,,do szkoly Panowie do szkoly. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,,do szkoly Panowie do szkoly. :P

Chyba nauczycielki pooglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Coś się urwało, skoro Karminadel załapał co to jest stacja MM pojadę dalej z tematem. Przedstawiam Wam najnowszy soft zapakowany do stacji mojej motoryki.

Prawda że gustowny. Gdy wam to wgrają co dzienne będziecie witani takim tekstem. O wejściu do ustawień serwisowych też możecie zapomnieć. Co najwyżej pokręcić kółkiem

 od fotela. Znam trzy różne sposoby na wejście do ustawień serwisowych, żaden z nich nie pozwala tam wejść. Pierwotnie wchodziłem przez długie przytrzymanie klawisza MAPA.

Średnio mnie to interesuje, jedyna korzyść, uruchomiłem DAB-a, który na szczęście pozostał. Wpienia mnie tylko zachowanie tego wynalazku. Przechodząc pomiędzy radiem a

telefonem co raz wyskakuje gdy wcześniej tego ne zatwierdzę, a nie zatwierdzę bo to i tak jak sami piszecie GNIOT. Obciach dla marki, topowy model i jakieś fony na szybie.

Samochód kupiłem w marcu 2014 i wtedy podpisałem z Nissanem umowę, a teraz jednostronnie zmienia mi warunki ?. Zakamuflowane śledzenie mnie (logi) i kontrola przepisów

ruchu drogowego o których jest mowa, jakie prawa ma do tego Nissan ?. Czuję się jak bym się cofnął do czasów PRL-u. Tym bardziej że różne, kosztowne "przypadki"

zaczęły się w dniu kupna w salonie i trwają jak widzicie do dziś. Nie ten dział bo opisał bym jak inne marki budują stały kontakt z klientem i wizerunek.

post-83146-0-29112000-1480767343_thumb.jpg

Edytowane przez klincz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no...masz rację wk****ce jest taki tekst za każdym razem.A może złośliwi panowie w serwisie Ci to wgrali???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 grudnia jadę na przegląd po 2 latach. Chyba wcześniej wyłamię jakiś pin w złączu serwisowym QQ żeby mi przypadkiem nie wgrali któregoś z wirusów, które co chwilę opisujecie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissana po prosu mam dość. Każda wizyta przynosi nowe negatywne emocje. Poprzednio byłem w serwisie Fiata znam ludzi bo byłem stałym klientem a poza tym nie mają kompa do niego, ha ha.

W Nissanie skubnęli powierzony olej Motul do silnika "a w skrzyni się nie wymienia" usłyszałem. Mam 41000 t. Zmieniłem bo pojawiły się przypadki zacięć przy zmianie.

W mojej okolicy powstał nowy kompleks samochodów japońskich w tym Nissana. Tematem był bluetooth i dostałem coś więcej. To nie złośliwość, panowie są nie świadomi lecz odwrotu nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,serwis serwisowi nierówny.Brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony serwisantów wykraczającego poza to co ich obejmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda,serwis serwisowi nierówny.Brak jakiegokolwiek zainteresowania ze strony serwisantów wykraczającego poza to co ich obejmuje.

Może to i lepiej, niż wgrają wszystko co mają, a potem tak jak u kolegi klincz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

W mojej okolicy powstał nowy kompleks samochodów japońskich w tym Nissana. Tematem był bluetooth i dostałem coś więcej. To nie złośliwość, panowie są nie świadomi lecz odwrotu nie ma.

Jakieś konkrety i opinia odnośnie tego nowego kompleksu, bo widziałem w TV krótki program o nich, ale nic tak dobrze nie robi jak rzetelna opinia klienta. Byłbym zainteresowany serwisowaniem u nich, dlatego pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...