Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprawdzenie auta po numerze vin.


kopek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Andrzej G

VIN:

SJNFEAJ11U1051928

Manufacturer:

Nissan Motor Manufacturing UK  Nissan Motor Manufacturing UK

Brand:

Nissan

Model:

Qashqai

Check:

1

Year:

2014

Sequential number:

51928

Approx. mileage:

Vehicle history report

Additional Information

CarID 0
Brand NISSAN
ManufacturerId 558
Catalog NISSAN201809
Model FRLALBYJ11UGA-B---
Name QASHQAI
ImageUrl  
Date 01.02.2014
Actual  
KolCount 0
KolComment  
Date 02.2014
Trimcolor G - BLACK LOWER WITH GREY UPPER TRIM
Framecolor Z11 - BLACK (METALLIC)
Market Europe (LHD)
BodyStyle 5 DOOR HATCHBACK
Engine HRA2DDT
Grade ACENTA
Transmission 6MT
Options Region:EUROPE C GROUP; Drive:2WD; EASTERN EURO CAUTION; SPARE TYRE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie. Czy mógłbym się dowiedzieć coś na temat autka po nr VIN: SJNFDNJ11U1776895. Głównie chodzi mi o wersję wyposażenia gdyż nie mogę nigdzie znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Wszystkich.

Chciałbym podpiąć się do tematu z prośbą o rozkodowanie VINu : SJNFEAJ1141401453. Samo wyposażenie mniej mnie intersuję, bardziej chodzi mi o podstawowe informacje, rok, kraj, silnik, napęd.

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
21 minut temu, zaki3h napisał:

Chciałbym podpiąć się do tematu z prośbą o rozkodowanie VINu : SJNFEAJ1141401453. Samo wyposażenie mniej mnie intersuję, bardziej chodzi mi o podstawowe informacje, rok, kraj, silnik, napęd.

Zacznij od tego

Tak z grubsza, to masz poniżej:
Nissan
MODEL Qashqai
ROK PRODUKCJI 2016
POJEMNOSC 1598
RODZAJ PALIWA Diesel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej G - dzięki wielkie!!

DIESEL z 2016? Hmm zaczyna robić się ciekawie, bo w ogłoszeniu widnieje jako Benzyna 1.2...

Możesz coś więcej napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
11 minut temu, zaki3h napisał:

DIESEL z 2016? Hmm zaczyna robić się ciekawie, bo w ogłoszeniu widnieje jako Benzyna 1.2...

Te dane z niektórych darmowych dekoderów należy traktować z dużą ostrożnością. Mnie kiedyś jeden dekoder wypluł info, że w Pulsarze mam Diesla :)
Dokładniejsze i pewne dane znalazłbyś TUTAJ , ale dziwnym trafem akurat dzisiaj mają chyba zwiechę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, czyli jeszcze nie skreślam z listy tego autka ;)

Próbowałem wcześniej na tym japancars i myślałem, że coś źle robię, ale widać to może być u nich problem.

Pomoże ktoś jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć,


Ja również proszę o możliwe bliższe informacje w temacie wersji wyposażenia oraz kraju - nowo zakupionego używanego QQ J10:

VIN: SJNFBAJ10U1081889

Wysłane z mojego CPH1923 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
55 minut temu, kocurmax77 napisał:

Ja również proszę

Tak trudno było skorzystać z linku podanego 2 posty wcześniej i wklepać tam VIN ?
Dla ułatwienia:

VIN код: SJNFBAJ10U1081889
Модель: QASHQAI
Серия: J10E
Дата выпуска: 07.2007
BODY: 5 DOOR HATCH BACK
ENGINE: MR20DE TYPE ENGINE
AREA: EUROPE GROUP C
DRIVE: 2 WHEEL DRIVE
GRADE: ACENTA GRADE
TRANS: 6 SPEED MANUAL TRANS
Код региона: EL1
Код цвета кузова: E51
Код цвета салона: G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Dziękuję za informację.

Tylko nadal brak jest szczegółów wyposażenia akurat tego konkretnego modelu Acenta.

No nic może fizycznie sam posprawdzam co mam w aucie  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G
34 minuty temu, kocurmax77 napisał:

Tylko nadal brak jest szczegółów wyposażenia akurat tego konkretnego modelu Acenta.

No nic może fizycznie sam posprawdzam co mam w aucie 

Ty chyba chcesz nas podłamać. Masz auto w garażu, a nas pytasz co w nim masz ? :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SJNFFAJ11U2482600, Wyposażenie: FDZALEYJ11UGKBF-CG, listopad 2018, skrzynia 6 biegowa, obszar Europa, EURO6DTL, silnikHRA13DDT. Acenta/P (czyli Acenta+) - trzeba popatrzeć w cenniki z 2018 co w standardzie miała ta wersja. kolor 326 (white solid), kolor wnętrza G.

opcje (5 ostatnich cyfer) to chyba jest to co jest jakby dodatkowym wyposażeniem ponad to co jest opisane w cenniku.

B -szklany dach, relingi

F - koło zapasowe, narzędzie jakieś do tego, zawieszenie tylne multilink, 65 litrowy bak

C- inteligentny system parkowania, ostrzeżenie o ruchu w kierunku poprzecznym, chyba ostrzeżenie o zmęczeniu i ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu

G-  przednie światła ledowe + dzienne ledowe.

Co byś chciał ewentualnie jeszcze wiedzieć? Ja chyba tyle tylko, więcej info nie mam. Swoją drogą, któryś z podanych wyżej dekoderów pokazuje kompletnie co innego tzn. jakieś bzdury.

Edytowane przez tomkek1912
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, też zauważyłem że któryś dekoder pokazał 2014 rok produkcji . 

Generalnie interesuje mnie jakie w tym modelu jest wyposażenie, bo historię jego znam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/pl/brochures/Pricelists/NEW_QASHQAI_PY18_PL.pdf

Acenta+ to N-Connecta. Te opcje, które opisałem powyżej wskazują, że ten samochód to mógł być N-Connecta z wykupionym dodatkowo pakietem drive assist (ostrzeżenie o zmęczeniu, ruchu poprzecznym, martwe pole, system parkowania) i pakietem stylizacyjnym (dach panorama, światła led...). Nie ma nic o pakiecie zima, więc podgrzewanych foteli i szyby przedniej raczej nie ma.

Zgodnie z cennikiem z linku ten samochód posiada wszystkie opcje Visia, Acenta (oprócz wzajemnie się wykluczających dla wersji np. klima manualna i autoklima) i te opisane dla N-Connecta oraz może dodatkowo posiadać opcje z pakietów opisanych jako wyposażenie opcjonalne.

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Możecie mi sprawdzić czy qq z tym vinem SJNFBNJ10U1138826 miało klimę automatyczna i tempomat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 14:58, kier napisał:

Możecie mi sprawdzić czy qq z tym vinem SJNFBNJ10U1138826 miało klimę automatyczna i tempomat ?

Nissan nie podaje zbyt wiele danych:

https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/nissan/vin_check?su=cdxbw60ifvlm

F/AUTO A/CON  to prawdopodobnie klima automatyczna.

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktycznie trochę nieczytelne te informacje ale widzę, że ASCD, czyli po naszemu tempomat też jest wymieniony. Muszę w takim razie pogrzebać, bo coś nie chce działać, mam brak zasilania na komputerze, tj. na pinie dającym sygnał do tempomat, reszta raczej sprawna, przejścia, itd są ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich.

Jestem nowy. Przymierzam się do zakupu Qashqaia. Czy jest ktoś mi wstanie pomóc odnośnie zweryfikowania auta (chodzi o przeszłość odnośnie potencjalnych szkód) po numerze VIN?

Jeżeli tak będę bardzo wdzięczny

VIN SJNJAAJ10U7108463

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2021 o 22:46, Filus napisał:

Czy jest ktoś mi wstanie pomóc odnośnie zweryfikowania auta

Możesz wykupić raport, który może coś powiedzieć. Dla tego konkretnie auta historia incydentów coś widzi:

https://www.autobaza.pl/zamow-raporty/SJNJAAJ10U7108463

Edytowane przez cezzar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...