Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ LEDy w postojówki W5W CAN czy bez CAN


monkahead
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem wymienić oryginalne zarówki W5W w postojówkach na LEDy, pytanie czy muszą być zgodne z CAN czy jednak nie i po wymianie komputer nie będzie pokazywał błędu spalonej żarówki, o ile QQ ma w ogóle taką zaawansowaną funkcję.

 

Pytam bo cena LEDa pod kolor Xenonu z CAN jest 2-3x większa niż bez CAN.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Philipsa W5W T10 6000K idealna barwa xenonu i błędu nie wywala mam T10  4000K i 6000K  3 lata i pięknie świecą  :spoko:

Tak swieci 4000K a tak 6000K .

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem wymienić oryginalne zarówki W5W w postojówkach na LEDy, pytanie czy muszą być zgodne z CAN czy jednak nie i po wymianie komputer nie będzie pokazywał błędu spalonej żarówki, o ile QQ ma w ogóle taką zaawansowaną funkcję.

 

Pytam bo cena LEDa pod kolor Xenonu z CAN jest 2-3x większa niż bez CAN.

Chyba na pewno nie ma....Piszę chyba bo nowy J11 również nie ma.W note stosowałem W5W zwykłe ledy i nie było jakiegokolwiek problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J 10 nie wyświetla błędu przepalonej żarówki. Używam od trzech lat żarówek LED W5W jako postojówek i nie mam żadnych problemów.

Edytowane przez Yan_2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swieci 4000K a tak 6000K .

Już się zakręciłem.

To która ciepłota, 4000 czy 6000 K, jest bliższa barwie ksenonów fabrycznych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne zenony mają 4000K ale wiele pięknych fur nówek widzę już barwę 6000K.

Notabene ludzie kupują więcej jak 4000K bo widzę starsze samochody na 6000K.

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zakręciłem.

To która ciepłota, 4000 czy 6000 K, jest bliższa barwie ksenonów fabrycznych ?

Ogólnie 4000.Im wyżej tym coraz bardziej niebiesko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że fabrycznie jest 4300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fabrycznie wychodzą na 430O k

 

Ładnie białe świato ,6000 k jest ciemniej ale przebłyskuje kolor niebieski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dribble: Ale odzew! Dzięki wszystkim za pliki. W takim razie chyba kupię coś w kolorze 4300K, teraz pytanie jaki kąt świecenia, no i chciałbym coś co nie będzię się rzucać w oczy w reflektorze po zgaszeniu świateł. Myślałem o czymś takim:

 

http://allegro.pl/zarowka-led-w5w-t10-3x-smd3014-bialy-zimny-300st-i5227621575.html

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkoda ci forsy na chińcyka zara dostanie migotania i się przepali bo to chińcyk??

Nie lepiej dołożyć i kupić W5W T10 z 2 letnią gwarancją???

Dziś jak się nudziłem to sobie posprzątałem samochód bo znalazło się parę okruszków  :)

Nie mam Xenonów :(  to chociaż włożyłem Philips WhiteVision 4300K i świecą naprawdę daleko i na biało super światło :spoko:   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skolko eto stoit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie lepiej dołożyć i kupić W5W T10 z 2 letnią gwarancją???

 

to teraz mi powiedz co obejmuje taka gwarancja? każda blondynka w sklepie ci ją odrzuci - bo co spaliła się - powodów może być 100 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skolko eto stoit ?

Tolko 54zł gdzie wszędzie w sklepach 89zł! :D

http://allegro.pl/philips-h4-white-vision-2x-w5w-gratis-i5180210813.html

 

 

to teraz mi powiedz co obejmuje taka gwarancja? każda blondynka w sklepie ci ją odrzuci - bo co spaliła się - powodów może być 100 ;)

Wszystkie produkty Philips Polska są objęte 2 letnią gwarancją !!

Kupujesz masz paragon zachowaj i trzymaj w pudełku!

Jak  mi coś pada to pakuje bubla w oryginalne opakowanie z paragonem i wysyłam do Philipsa!

Jeśli nie minęły dwa lata to mi Philips zawsze odsyła to samo nowe już 6 razy wysyłałem 2xżarówki  i sterownik do DRLa reszta to żony bajery i nie było problemu  :D

Ja bezczelny już dawno zalogowałem się na stronie Philips!!

I mam nadany  numer klienta  ,jak dzwonie z reklamacją to tylko podaje numer i jest miło grzecznie normalnie bardzo sprawnie normalnie VIP :blink:

Edytowane przez Edek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że Edek oficjalnie przyznał się publicznie, że kupuje BUBLE - jak to tak?. Bo jak inaczej nazwać jego tak bogate doświadczenie z dochodzeniem reklamacji? Mi się w życiu tyle rzeczy nie zepsuło co on wymienił w jednym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubli nie kupuje ale buble każda firma robi wiesz ile ja żarówek firmy Osram reklamowałem u Panie !

Ale Zosram odrzuca reklamacje Philips nie bo wolą utrzymać dobre imię firmy ot różnica na korzyść klienta z nadanym numerem :D 

A czy czytałeś mój pierwszy post w temacie moje ledy W5W t10 świecą już 3lata znajdź tyle świecącego żółtego chińczyka :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Twój fetysz...mnie by się nie chciało :) Paragony trzymam i owszem za rzeczy od 200-300 zł wzwyż ale żeby od żarówek...?

 

 

Podziel Twoje 50 zł / 1,5 zl za chinola LED :) 

 

w poprzednim aucie żony ( C2) wytrzymały 2 lata...

Edytowane przez comar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ja krezusem nie jestem mnie na badziewie nie stać aby kupować co chwile, ja kupuje drogo aby mieć jakość aby cieszyć się dłużej  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w przypadku żarówek to wydałbym te 50 pln za sztukę , ALE ŻEBY ŚWIECIŁY CO NAJMNIEJ DWA LATA  bo są auta żeby żarówkę wymienić to trzeba prawie przedni pas demontować !!!

Mam w aucie tak umiejscowione żarówki że muszę wyjąć mijania żeby wymienić postojowe , a do tego trzeba mieć rękę Japońskiej gejszy od parzenia herbaty .

Więc gdyby przyszło mi reklamować owego Philipsa  6 x w ciągu dwóch lat to pozwałbym sprzedawcę o nękanie lub straty moralne albo firmę i obciążył finansowo za wymianę lampek przez ASO :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o cenę a raczej o trwałość !

W/g zasady mało płacisz mało dostajesz. 

Zmierzam do tego , co jest wytrzymalsze na skoki napięcia , żarówka czy LED ? 

Może w Qq to zjawisko nie występuje , ale są modele aut gdzie napięcie dochodzi do 14.5 V i wtedy żarówki mają ciężkie i krótkie życie , max pół roku , rok , co w polskich warunkach (jazda na światłach cały rok ) jest uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem zwykłe żarówki postojowe Philips White Vision W5W 4300K. Jest lepiej niż na serii ale jednak dla mnie są nadal za żółte w stosunku do koloru xenonu, trzeba będzie pójść jednak w wyższą temperaturę, bliżej 5000K. Są jeszcze takie żarówki czy to już tylko LED?

 

  • standard W5W + xenon

post-88157-0-50498500-1431023167_thumb.jpg

  • Philips White Vision W5W 4300K + xenon

post-88157-0-06971600-1431023178_thumb.jpg

 

Czy ten kolor jeszcze zbieleje jak się trochę żarnik popali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...