Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] 2.0TD czujnik położenia wału - brak zasilania


Mars91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio padł mi czujnik położenia wału - nie podawał sygnału i nie miał zasilania.

 

Po wymianie na nowy oryginalny czujnik, silnik startuje, działa bez problemu i komputer nie zgłasza błędów. Czujnik podaje sygnał, ale nadal nie ma zasilania. Wychodzą z niego trzy przewody, ale do komputera przychodzą tylko dwa - sygnał i masa. Mechanik podpiął drugi komputer i sytuacja wyglądała tak samo - nadal brak zasilania.

 

Nasuwa mi się pytanie, czy to jest normalne w tym modelu (P11 2.0TD)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik chodzi po wymianie czujnika i nie ma błędu to chyba jest dobrze, prawda? a jak coś będzie nie tak to z pewnością check Cię poinformuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli silnik chodzi po wymianie czujnika i nie ma błędu to chyba jest dobrze, prawda? a jak coś będzie nie tak to z pewnością check Cię poinformuje ;)

Niby dobrze, check nie świeci, diagnostyka nie pokazuje błędu czujnika, ale sytuacja jest dość dziwna. Nie wiem jak powinno być w P11, ale w innych samochodach nie słyszałem o czymś takim, żeby czujnik nie miał zasilania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...