Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16]Świtała tylne


pablix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem na forum, ale jakoś żadnych przekonujących informacji nie znalazłem.

Chodzi o to, że w Almerze n16(Hb po liftingu) rozbił się tylni prawy. Ceny nowych i używanych są spore - za to angielskie są tańsze.

Rozumiem, że jak wstawię prawego anglika, to wszystko będzie pasować bez żadnej przeróbki, ale wsteczny będzie się świecić na czerwono, czy w ogóle nie?

Czy ktoś z was przerabiał coś podobnego i udawało się przejść przegląd okresowy?

 

Zastanawiam się, czy może światła z wersji przed liftem można bez żadnych modyfikacji zamontować do Almery po lifcie? I czy może przedliftowe angliki można w jakiś sposób przerobić, żeby wsteczny świecił na biało, a przeciwmgielne na czerwono. Po prostu może taniej wyjdzie kupno 2 lamp przedliftowych(nawet angielskich - jeśli przejdzie przegląd)niż jednej europejskiej poliftowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje lampy przed liftowe tak przerabiałem. Wyrwałem tylko plastik barwiący światło na czerwono i działa. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje lampy przed liftowe tak przerabiałem. Wyrwałem tylko plastik barwiący światło na czerwono i działa. :-)

Jak to zrobiłeś? Od wewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to wygląda w lampie przed liftem, ale w poliftowej ciężko się dostać do wnętrza. Wyciągam wkład z żarówkami i mam dostęp tylko przez małe otworki. Chyba że udało ci się bez uszkodzeń wyciągnąć ten element zaznaczony na zdjęciu. Napisz proszę, czy tak było.

Nie mogę tu wstawić zdjęcia, dodaję link:

http://www.bankfotek.pl/image/2064348

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Kammaol. Kupiłem bardzo tanio lampę przedliftową i będziemy próbować przekleić klosz. Jak się uda to napiszę.


Mogę napisać, że nie da się rozkleić tylnych lamp. Gdzieś tu na forum ktoś napisał, że tak zrobił, ale to był jedyny post tej osoby...może handlarz anglikami z alle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...