Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] przeciwmgłowe jako dzienne światła


Alan_215

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie znam się na elektryce, mam spięte światła w ten sposób, że po przekręceniu żeby paliły się postojowe, są załączane przeciwmgłowe oraz postojowe. Tak mi to ustawiono. Efekt niezły, ale coś się teraz podziało, działają tylko w tej pozycji pokrętła światła postojowe, czyli tak jak fabrycznie powinno być. Przeciwmgłowe raz działają (włączane osobno) raz nie.

 

Pytanie: 1. gdzie  szukać przyczyny? która skrzyneczka z bezpiecznikami?

2. czy używanie przeciwmgłowych jako dziennych jest w ogóle dopuszczalne? migali mi kilka razy w dzień.

3. jeśli to tylko bezpiecznik, to jak zmienię, to znowu coś nie skopci się?

4. używacie świateł krótkich całe lato? teraz tak robię, zgodnie z przepisami chyba.

 

LEDów nie będę montował, bo to GTI więc śmiesznie by wyglądało - jak wieśniacka przeróbka. A nie chcę rozklejać lamp i wkładać węży ledowych, chociaż widziałem coś takiego na rosyjskich stronach  :shifty:  

Podpowie mi ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko załapać o co caman?? przeciwmgielne włączają się razem z postojowymi jako dzienne?? przecież wtedy świeca też światła z tyłu auta :D a tak nei powinno być no i albo dzienne, czyli same albo mijania w każdym innym przypadku jest źle, do tego halogeny nie sa przystosowane do dziennych, coś kiedys słyszałem, ze ograniczają jakoś moc żarówek i działać to majko dzienne.

założyłbym jakieś fajne LED-y albo został przy mijania odpalanych po stacyjce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...