Skocz do zawartości

Forum Nissan Klub Polska używa plików cookie. Przeczytaj naszą Politykę prywtności, aby uzyskać więcej informacji.    Zgadzam się

Części Nissana - iParts.pl

[J11] Akcesoria do Qashqai

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1305 odpowiedzi w tym temacie

#1301 OFFLINE   Grika

Grika

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 133 postów
  • Flaga:
  • Model:Qashqai 2016
  • Silnik:1,6 dCi 4x4
  • Nr rejestracyjny:SWD
  • Time Online: 3d 22m 41s

Napisano 15 styczeń 2018, 14:07

A to jakie twoim zdaniem są lepsze??
  • 0

#1302 OFFLINE   pawcio

pawcio

Debeściak

• Użytkownik
  • 849 postów
  • Flaga:
  • Model:QQII J11 Tekna Xtronic MY16
  • Silnik:1.2 DIG-T
  • Nr rejestracyjny:WU
  • Time Online: 92d 1h 14m 48s

Napisano 15 styczeń 2018, 15:57

Nie wiem czy lepsze. Ja takich nigdy nie używałem ale kupowanie cichych belek przy tego typu bagażniku nie ma raczej sensu. Tylko o to mi chodziło.

Ale skoro już ten temat został poruszony to mam takie przemyślenia na ten temat. 

Ja od zawsze podróżuję z box'em. 

1. Lato i zima - uniwersalny

2. Można przewieść nie tylko narty ale i buty oraz inny bagaż, który nie mieści się w bagażniku

3. Narty się nie brudzą w trasie (np. sól, błoto, jazda w czasie chlapy)  i w drugą stronę nie trzeba jakoś specjalnie ich czyścić po jeździe. 

4. Zakładam że box ze względu na swój bardziej opływowy kształt może być również bardziej cichy. 

• 0

#1303 OFFLINE   lumina10

lumina10

Nie bić jestem nowy

• Użytkownik
  • 2 postów
  • Flaga:
  • Model:Nissan Qashqai 1.2 CVT
  • Silnik:1.2
  • Nr rejestracyjny:EL4
  • Time Online: 1h 11m 15s

Napisano 19 styczeń 2018, 11:03

Koledzy czy możecie polecić jakieś sprawdzone nakadki na progi i listwę ozdobną  do ochrony przestrzeni ładunkowej (  Nowego Nissana J11 )

Witam serdecznie.

Od niedawna jestem posiadaczem nowego QQ wiele dodatków kupicie na aplikacji Wish. Kupilem metalowe wykonczenia deski i klawiszy oraz klamki.Stal nierdzewna a nie plastik ABS choc z plastiku mam nakladke na tunel z kubkami i klawiszami do grzania foteli i tez jest Ok.

• 0

#1304 OFFLINE   Grika

Grika

Wiem co i jak

• Użytkownik
  • 133 postów
  • Flaga:
  • Model:Qashqai 2016
  • Silnik:1,6 dCi 4x4
  • Nr rejestracyjny:SWD
  • Time Online: 3d 22m 41s

Napisano 19 styczeń 2018, 13:31

Nie wiem czy lepsze. Ja takich nigdy nie używałem ale kupowanie cichych belek przy tego typu bagażniku nie ma raczej sensu. Tylko o to mi chodziło.
Ale skoro już ten temat został poruszony to mam takie przemyślenia na ten temat.

Ja od zawsze podróżuję z box'em.
1. Lato i zima - uniwersalny
2. Można przewieść nie tylko narty ale i buty oraz inny bagaż, który nie mieści się w bagażniku
3. Narty się nie brudzą w trasie (np. sól, błoto, jazda w czasie chlapy) i w drugą stronę nie trzeba jakoś specjalnie ich czyścić po jeździe.
4. Zakładam że box ze względu na swój bardziej opływowy kształt może być również bardziej cichy.

Ale box ma większe gabaryty
  • 0

#1305 OFFLINE   pawcio

pawcio

Debeściak

• Użytkownik
  • 849 postów
  • Flaga:
  • Model:QQII J11 Tekna Xtronic MY16
  • Silnik:1.2 DIG-T
  • Nr rejestracyjny:WU
  • Time Online: 92d 1h 14m 48s

Napisano 19 styczeń 2018, 14:06

"Box dachowy, który jest zdecydowanie najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem przewożenia sprzętu narciarskiego pozwala na zapakowanie dużo więcej, niż tylko deski snowboardowej czy nart. Zmieści się tam także pozostały sprzęt i odzież narciarska. Poza tym box daje nam gwarancję, że umieszczony w nim bagaż dowieziemy suchy. Korzystanie z tego rozwiązania to również lepszy komfort jazdy. Aerodynamiczny kształt powoduje, że w kabinie nie ma takiego hałasu jak przy stosowaniu uchwytu narciarskiego. 

Czytaj więcej: http://www.polskatimes.pl/motofakty/a/jak-przewozic-narty-uchwyt-na-narty-czy-box-dachowy,11554138/"

• 1

#1306 OFFLINE   chaddy

chaddy

Jeżdżę bez trzymanki

• Użytkownik
  • 340 postów
  • Model:qashqai 1.6 dig-t n-tec
  • Nr rejestracyjny:SK
  • Time Online: 54d 14h 7m 57s

Napisano wczoraj, 16:33

A to jakie twoim zdaniem są lepsze??

Ja używałem thule wingbar edge i były to najlepsze belki z jakimi się spotkałem - bardzo ciche - w związku z czym nie ściągałem ich z auta tylko w razie potrzeby wrzucałem na dach szybciutko box. Świetny wygląd w związku z czym nie szpecą auta. Do mojego kolejnego samochodu dokupiłem ten sam model :). W zasadzie te od QQ będę w najbliższym czasie wystawiał, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę na PW. ( wersja czarna na relingi fabryczne).

• 0