Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Warianty wyposażenia i różnice w PRIMERACH


Gość marekmarecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli wychodziłoby na to, że skrót SRi dotyczy wyłącznie wnętrza samochodu?
W P11 SRi ma alusy 15", dodatkowo światła przeciwmgielne, spojler na klapie bagażnika
w p10 sri też mają przeciwmgielne i spojler na klapie bagażnika.

Wiec nie tylko wnetrza. Krotko mowiac pakiet stylistyczny od gt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 niestety nie ma pakietu wizualnego z GT - tzn zderzaki normalne i brak progów...

 

dokładnie

ja kilka p11 sri bez tylnego spojlera widziałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek Kaźmiercz

Witam

Moja P11 SRI 2,0 posiada: tylny spojler, profilowane siedzenia, skórzaną kierownicę i gałkę zmiany biegów, przednie szyby elektryczne, lusterka sterowane ręcznie, halogeny, oczywiście manualną klimatyzację, usztywnione sportowe zawieszenie, rozpórkę z przodu, czterokanałowy ABS, silnik niestety 96KW. Co do felg to nie wiem ponieważ z Niemiec przyprowadziłem samochód na alufelgach 16'' i zimowe opony są na felgach stalowych 14'', natomiast zapas był na feldze stalowej orginalnej NISSAN 15''.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja sri ma usztywnione zawieszenie? od kiedy? inne zawieszenie od zwykłej P11ki - a sri jakby nie patrzeć to zwykła P11 :P

co do spojlera to chyba ktos sobie dołożył extra

widziałem kilka p11ek i w żadej sri nie widziałem takich foteli jak w GT

http://images2.fotosik.pl/54/tsbfssk7uibxokgomed.jpg

połskóra/materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaraz, a P10 nie jest obnizona ?? Mam wrazenie ze jest strasznie niska ... wyczolguje sie wrecz z niej a nie wysiadam :D

Jakis mechanik mi rzucil tak pod nosem ze 4cm jest nizsza niz seria :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojler byl seryjnie zakladany w wersji 2.0 SRi i w 1.6 Si a te ktore nie maja, coz ich problem ;) moc, skora na fajerze, halogeny, abs tak samo, ja nie mam klimy i wszystko w manualu ale mam szyber. moj jest sprzed pomaranczowo-kierunkowego liftu a mimo to mam w zapasie i obecnie z zimowkami orginalne blaszane 15-tki nissana. oczywiscie wersja SRi :P zastanawiam sie nad tym co napisales o zawiasie ze jest usztywniony. wg mnie i wiekszosci znajomych mam twardy zawias i ponoc sztywniejszy od "zwyklej" p11 wiec moze cos w tym jest. nigdzie dotad nie widzialem nic na ten temat... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P11 SRI to inna bajka w niej zakres modyfikacji mechanicznych poszedłdużo dalej jak w P10 która tylko optycznie i fotelami się różni + male detale...

 

P11 SRI ma rozpórki z tyłu i z przodu - dokladnie ten sam zawias jak w GT....

Ciekawosta jest taka żę P11 GT ma tarcze z przodu 280mm a reszta odmian 257mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam rozmiar tarczy nie wiele zmieni jesli sie zalozy tandetne klocki. ja latam na DS performance i maja skutecznisc duzo wieksza od "popularnych" zestawow. najwieksza zaleta to zhamowanie fury ze 160-0 i brak uczucia ze klocji splynely...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

ja posiadam P10 Sri z 96r:

 

- skórzane obszycie kierownicy

- halogeny

- ospojlerowany

- alusy

- siedzenia kubełkowe - super wygodne

- elektryczny szyber

- klima

- manualne okienka ;)

 

według mnie obniżony i taki trochę "twardawy"...

 

silnik 1,6 16V... pytanie jaka moc?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój p10 sri 1,6 96 r.

-halogeny

-spojler

-nakładki na progi

-zderzaki z gt

-skórzana kierownica, drążek biegów i hamulec ręczny

-kubełkowe fotele

-klima

-elektryczne szyby przednie

-napis sri na desce

-102 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość szopenfeldziarz

Witam wszystkich.

Mam prośbę do zorientowanych w temacie. Czy możecie mi podać warianty wyposażenia Primery z 1997 roku? Ewentualnie podajcie proszę linka gdzie można to sprawdzić.

Dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci opisać moją maszynę rocznik '97:

 

auto z sprowadzone z Niemiec

 

wersja SLX 2.0 benzyna (85kW)

wyposażenie:

 

el. szyby z przodu

el. lusterka

klima

2xairbag

abs

lakier metalic

regulacja świateł

immobilajzer ;) + centralny zamek x4 (na pilota)

velurowa tapicerka

głośniki wysokotonowe w przednich słupkach

dodatkowe oświetlenie wnętrza - niezależne dla kierowcy i pasażera (w uboższych wersjach tego nie było)

 

ogólnie bardzo dobre auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skała

mam to samo tylko w 2,0 TD dodam jeszcze regulacje podświetlenia zegarów reg. kierownicy pełną reg.fotela kierowcy sygnalizator świateł i kluczyka gdy wysiadasz,b.duży kufer ogólnie za taki wypas w nimieckim trzeba by dopłacić 100% .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szopenfeldziarz

Wyjaśnie Wam po co zadałem pytanie o warianty wyposażenia:

 

Otóż kupiłem sobie Primere z rocznika 97 z niskim udokumentowanym przebiegiem. Autem jeździ się genialnie - zawieszenie bez najmniejszej usterki, silnik pracuje aż miło. Jednym słowem - bez zarzutu. Do tego blacha - rewelacja.

Niepokoi mnie jednak pewna rzecz: Nie działa mi ABS. Kontrolka zapala się tak jakby wszystko bylo w najlepszym porządku. I teraz pytanie: Czy sprzedający okazal się cwaniakiem i ustawił komputerowo zapalanie kontrolki ABSu czy też faktycznie uszkodzone są czujniki.

 

Moje auto ma słabe wyposażenie - bez klimy i elektryki. Pytanie czy w takiej ubogiej opcji w autach z roku 97 był montowany ABS?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jeśli ci się zapala kontrolka ABS to coś nie tak masz z ABS -em. Kontrolka powinna zgasnąć.

Moje auto ma słabe wyposażenie - bez klimy i elektryki. Pytanie czy w takiej ubogiej opcji w autach z roku 97 był montowany ABS?

ABS w nissanie to taka metalowa skrzynka z rurkami znajdująca się z lewej strony w komorze silnika patrząc pod maskę - tuż przy lampie - tam też jest lejek zbiornika spryskiwaczy szyb)

Znam toyotę z 97 carina e - full wypas prócz skóry i właśnie ABS!!!

Co może być uszkodzone? Czujnik, przewód do czujnika, wianek na piaście..........

Pozdrawiam - Piotrek

 

[ Dodano: Pią 04 Maj, 2007 21:19 ]

Wpisz tu VIN swojego auta, w sumie dobra ruska strona i dowiesz się dużo na temat wyposażenia swojego samochodu ;)

http://www.club-nissan.ru/cars/vin/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Z tego co mi wiadomo różnią się tylko budą ale może ktoś mnie uświadomi.

 

1)Teraz tak czy boczne tylne drzwi są takie same?

2)Podsufitka?

3)Zderzak tył, poza otworami na oświetlenie tablicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie tez sie rozni a w szczegolnosci amorki, z hatchbacka nie beda pasowaly do sedana i odwrotnie

 

A mogę prosić o konkrety?

Podaj mi konkretne części i na czym polega różnica.

 

Ja do tej pory myślałem, że W10 jest inne. O kombi jednak nie mówimy.

No może jedynie amory w hatchbacku wydały się ciut miększe ale to mógł ktoś zmienić.

Byłem przeświadczony, że P11 wymiennie podchodzi.

Ba, jestem nadal, że sedan z liftbackiem o tej samej poj. silnika maja jednakowe zawieszenie;-)

 

Wbrew pozorom bedzie mi bardzo miło, jak mnie rzeczowo przekonasz do swojego zdania :one:

 

tak to trudno powiedzieć czy podsufitka jest inna, najlepiej poszukaj sedana i porównaj sam, wtedy w szczegółach możesz rozwiać wątpliwości

 

Sedana mam a liftbacka szabruję;-) Na oko to bywa różnie. Wole się upewnić, może ktoś z nas zakładał części z innego nadwozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...