Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Warianty wyposażenia i różnice w PRIMERACH


Gość marekmarecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pawliko1

Mam wszystko to samo co JMNGroup, łącznie z tymi fotelami. Moja jest 99, ale miesiąca ci nie powiem... mozliwe ze lipiec. Też mam te kierunki zółte z tyłu. tzn że ja mam P11.120? A co z tym motion? Ja mam napisy Competence, ale JMNGroup, ma to samo wyposażenie a jednak inna nazwa :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissaner
Mam wszystko to samo co JMNGroup, łącznie z tymi fotelami. Moja jest 99, ale miesiąca ci nie powiem... mozliwe ze lipiec. Też mam te kierunki zółte z tyłu. tzn że ja mam P11.120? A co z tym motion? Ja mam napisy Competence, ale JMNGroup, ma to samo wyposażenie a jednak inna nazwa :diabel2:

Competence nie miał halogenów i skórzanej kierownicy, za to elektryczne szybki z tyłu.

Wstaw jakieś zdjęcie środka twego samochodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna niemiecki: link

I faktycznie, GX, to model podstawowy.

otórz model podstawowy to był LX przynajmniej w pierwszych wersjach, pamientam jak rodzice kiedys dawno temu z salonu kupowali to wlasnie taki byl pierwszy wypust koncowka '96

jeszcze pamientam mial czarne zderzaki i zadnej poduchy w nim nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissaner
Competence nie miał halogenów

 

A mój ma - może mu ktoś podrzucił :D

...seryjnie nie miał. ;):D

 

U Nissana zawsze było to unikum, że wyposarzenie dodatkowe nie morzna było montować fabrycznie, tylko jako zestaw u Dealer'a, którego on właśnie montował.

Dobra, takie bajery jak szyberdach czy tam automat tak - ale n.p. klimatyzacja w P10, alusy, czy tam elektryczne szybki z przodu dla P11 Si/SRi i TWOJE halogeny walił dealer do wozu. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1
Competence nie miał halogenów i skórzanej kierownicy, za to elektryczne szybki z tyłu.

Wstaw jakieś zdjęcie środka twego samochodu ;)

Dziwne, bo mam halogeny i elektryke z tyłu, a kierownice to nie wiem :)

edit

 

tzn mam kierownice ale nie wiem czy skórzaną :sylwester:

Zobacz sobie na fotki w polskajazda.pl (mam w podpisie linka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissaner
Competence nie miał halogenów i skórzanej kierownicy, za to elektryczne szybki z tyłu.

Wstaw jakieś zdjęcie środka twego samochodu ;)

Dziwne, bo mam halogeny i elektryke z tyłu, a kierownice to nie wiem :)

edit

 

tzn mam kierownice ale nie wiem czy skórzaną :sylwester:

Zobacz sobie na fotki w polskajazda.pl (mam w podpisie linka).

...Stary, macz Competence z halogenami, które zostały zainstalowane extra. ;)

 

Jedyna Competence, która mi jest znana z halogenami jako seryjne, to niemiecka wersja Competence Navigation: miała ona system Birdview, 15'' alusy, Radio/CD no i własnie halogeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pawliko1

ahaaaa ;)

cóż to ten system Birdviev? Ja miałem standardowo laczki stalowe (mam je na sprzedaż) :P

a co do radia- to Sony CD co ja mam na zdjęciu jest montowane ,,fabrycznie''? Bo patrząc na zdjęcia nie tuningowanych (w miarę cywilnych wersji) dużo ma to radio. Zbieg okoliczności czy jednak mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nissaner

Nissan w Primerach - oprócz w niektórych wersjach P11-144 - nie wsadzał fabrycznie radia. Oczywiście były też limitowane modele jak Si/SRi Sportive czy tam Competence Navigation z radiami...

 

A co do SONY: Dealer chętnie je oferował - więc się tam często znajdują...

 

@Birdview

jest to system nawigacyjny - w P11-120 ekran był on montowany na lewej kratce nawiewu powyrzej przycisków. W 1998 roku niezły bajer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JMNGroup
...no to będzie wtedy P11-120 MOTION, @JMNGroup

 

-do mojego wyposażenia wchodzi jeszcze: skórzana kierownica i drążek zmiany biegów

-od nowości na stalówkach

-od nowości radio sony z CD

-fotel kierowcy rególowany w 3 pokrętłami i przełącznik na oparcie w odcinku lędzwiowym

-materiał tapicerki standardowy (znacyz się brak weluru)

-kanapa tylna dzielona 1/3 i 2/3

-3 zagłówki z tyłu

-termometr zewnętrzny

oraz debeściacki kierowca (pełen wypas:P)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nazwy się tak pozmieniały:

GX -> model podstawowy bez określenia (tylko jako GA16DE)

 

Jak zauważono GX nie był najbiedniejszy (vide LX) i występował również z SR20De i z 2.0TD w pierwszym roku na polskim rynku i to w dwu odmianach.

Różniły je drobne szczegóły:

a) miała ABS, elektrykę z przodu, brak klimy

B) bez ABS'u, szyby na korbę, ale była klima

 

W 1998 lub 1999 już nie pamiętam na polskim rynku pojawiła się też wersja specjalna Executive. Było też kilka poziomów tej wersji (ulepszone GX i SLX), welur, niklowane elementy, skóra na kierownicy,szyberdach to wszystko co potrafię sobie teraz przypomnieć.

 

A wracając do tematu, to Primery z importu są mi dość obce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

No to jaka bedzie moja :/ myślałem ze to zwykly slx a teraz to juz nie wiem co mysleć :| 4x elektryczne szyby , klima , halogeny , elektryczne lusterka , 2 x airbag , abs , centralny zamek , no i to ustawianie tego siedzenia nie wiem czy to w kazdej bylo czy nie ta taka dzwigienka u kierowcy ;) Jak ktos wie czy to slx czy nie to niech powie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaka bedzie moja :/ myślałem ze to zwykly slx a teraz to juz nie wiem co mysleć :| 4x elektryczne szyby , klima , halogeny , elektryczne lusterka , 2 x airbag , abs , centralny zamek , no i to ustawianie tego siedzenia nie wiem czy to w kazdej bylo czy nie ta taka dzwigienka u kierowcy ;) Jak ktos wie czy to slx czy nie to niech powie ;)

Mam dokładnie to samo + termometr, czasowe wycieraczki, podłokietnik, oświetlenie wnętrza również przy lusterku i to jest slx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bodzió

Ja mam wersję SLX tylko dodatkowo wnętrze zaadaptowane z P11 GT na razie kanapa i fotele w planach kierownica skórzana dodatkowo założyłem mojej nysce metalowe chromowane klamki wewnętrzne (nie wiem w jakiej wersji były montowane)

:diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jaka bedzie moja :/ myślałem ze to zwykly slx a teraz to juz nie wiem co mysleć :| 4x elektryczne szyby , klima , halogeny , elektryczne lusterka , 2 x airbag , abs , centralny zamek , wspomaganie , no i to ustawianie tego siedzenia nie wiem czy to w kazdej bylo czy nie ta taka dzwigienka u kierowcy ;) Jak ktos wie czy to slx czy nie to niech powie ;)

Mam dokładnie to samo + termometr, czasowe wycieraczki, podłokietnik, oświetlenie wnętrza również przy lusterku i to jest slx

tak i ja tez to mam ale nie uważam tego jako dodatkowe wyposażenie :P bo myślałem ze to jest w każdej :P

 

czyli co slx tak :?: no to co jest w tych bogatszych wersjach oprocz dodatkowych airbagów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....moja wersja SLX bez żadnych dodatkowych oznaczeń.... a w "standardzie" ma:

 

- Klimatyzacja

- ABS

- 4 x Airbag

- 4 x El. Szybki

- El. Lusterka

- El. Światła

- Regulacja podświetlenia zegarów

- Halogeny

- Centralny Zamek

- Wspomaganie

- Podgrzewane Siedzenia (kierowca + pasażer)

- Welurowa Tapicerka

- Lędźwiowa Regulacja fotela kierowcy

- Spryskiwacze + wycieraczki reflektorów przednich

- Czujnik Temperatury zewnętrznej

- Czujnik Ultradźwiękowy (tak chyba się to nazywa :P )

- Czasowe wycieraczki

- 2 x Podłokietnik

- 3 punktowe Pasy Bezpieczeństwa

- 6 x głośniki

- Podświetlenie schowka pasażera

- Wykończenia drewniane

- Skórzana kierownica

- Skórzana Gałka zmiany biegów (wymieniona na skórzaną - podświetlaną :P)

- Hamulce Tarczowe przód + tył

- Felgi Aluminiowe 15"

 

....i też jestem ciekawy czy Ambiente, GX i Motion mogły mieć coś więcej w "standardzie" ?? :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie wiem odczego to zalerzy czy to slx czy tam jakis sri czy jeszcze coś innego moja to na bank slx bo znalazłem dzis w papierach :/ moze kazdy mogl sobie do normalnego slx dodać jakies dodatkowe zabawki i byly to slx extra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam WP 11 z marca 1998 1,6 i najgorsze co może być - BRAK ELEKTRYCZNYCH LUSTEREK ! ! !

Normalnie masakra. :(

Poza tym nie ma regulacji podświetlenia zegarów, i elektryczne szyby tylko z przodu.

Poza tymi brakami jest raczej wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam WP 11 z marca 1998 1,6 i najgorsze co może być - BRAK ELEKTRYCZNYCH LUSTEREK ! ! !

Normalnie masakra. :(

Poza tym nie ma regulacji podświetlenia zegarów, i elektryczne szyby tylko z przodu.

Poza tymi brakami jest raczej wszystko.[/quote

Ja mam Wp 11 wersje polską z salonu 2DE i ma to wszystko co tobie brakuje . Jestem zadowolony z wyposażenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...