Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

List wzywający do serwisu-


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nissan uruchomił specjalną akcję promocyjną. Jeżeli Twój Nissan został wyprodukowany pomiędzy 2000 a 2003 rokiem, zgłoś się do najbliższego Autoryzowanego Serwisu Nissana. W prezencie otrzymasz darmową kontrolę Twojego Nissana i komplet przednich piór wycieraczek wraz z montażem! Dowiedz się więcej...

 

[media=400,400]http://nissanklub.pl/images/banners/nissan-airbag-recall-pl-400x400.swf[/media]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

A ja się zastanawiałem czy to dodać,bo też odwiedziłem wczoraj stronę Nissana i to czytałem ;)
 


Akcja całkowicie za darmo,ale trzeba sie umówić wcześniej na wizytę bo nie posiadają tych wycieraczek na stanie(bynajmniej w opolu)
Ja jade w piątek i zdam relacje jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś w tej sprawie do ASO Yama k. Bydgoszczy i nic o akcji nie wiedzą.. mam nadzieję, że tylko jeszcze nie wiedzą :)

Ale przy okazji dowiedziałem się, że moja almera łapie się na sprawdzenie poduszek i wymianę chłodniczki oleju.

Tym bardziej dzięki za info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś w tej sprawie do ASO Yama k. Bydgoszczy i nic o akcji nie wiedzą.. mam nadzieję, że tylko jeszcze nie wiedzą :)

Ale przy okazji dowiedziałem się, że moja almera łapie się na sprawdzenie poduszek i wymianę chłodniczki oleju.

Tym bardziej dzięki za :) info 

 

To samo w Bielsku - Białej, mają oddzwonić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w Łodzi też dzwoniłem, "nie za bardzo" wiedzieli o akcji, lecz gdy wspomniałem iż dużo jest takich reklam, to poprosił o VIN.

U mnie również akcja polega na sprawdzeniu poduszki pasażera. O gratisowym prezencie w postaci wycieraczek nic nie wiedzą na chwilę obecną.

Aktualnie jestem zapisany na poniedziałek, lecz wizyta i tak będzie dwu-krotna. Najpierw sprawdzenie poduszki przez jakiegoś specjaliste i sprawdzenie po numerach czy np. jest z produkcji wadliwej a póżniej ewentualnie jej wymiana.

W drugim serwisie u Przygucckich TRADYCYJNIE, nic na ten temat nie wiedzą!!!

Mają natomiast jakąś "akcje Zima", gdzie przegląd kosztuje 49zł, a później jakieś rabaty na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

O akcji zima także mi proponowano,ale jak powiedziałem że jest akcja "za free" to pani od razu : "ahaa,tak tak, poprosze o VIN.
Jutro o 16.30 wizyta,zdam relacje co powiedzą ;)


Witam Panowie i Panie po akcji serwisowej Nissana ;)
Wszystko polega na standardowym przeglądzie,identycznym jaki przechodzi każdy samochód co roku,czyli trzepaki,rolki,spr układu kierowniczego,światła,klakson,podwozie.
Wszystko co na badaniu technicznym.
Wycieraczki wymieniają ale przednie więc niech nikt sie nie nastawia że tylne mu też dorzuca :)
Dodatkowo dostałem zaproszenie na kawe lub herbatę.
Całość trwała ok 45 minut,po przeglądzie podszedł mechanik,a że w moim nie ma się do czego przyczepić,to powiedzial tylko że bardzo zadbany i nie stwierdza żadnych

uszkodzeń mechanicznych ani zużytych części. 

Dodaje papierek jaki Pani w biurze mi pozostawiła :)

 

9vpj.jpg
 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat wymieniłem pióra dwa dni przed pojawieniem się tematu. :(

 

Tak czy inaczej, Przyguccy oczywiście nic nie wiedzą, a nawet jakby wiedzieli to nie da rady i mam nie przyjeżdżać bo auto za niskie...

No więc jako, że była trasa do Częstochowy, zadzwoniłem i zapytałem czy można podskoczyć, ok nie ma problemu. Trochę trudny początek, trochę szukania desek żeby przeskoczyć barierkę, i już jestem ;P Nie spodziewałem się, że cokolwiek znajdą ale, jako że sprawdzam auto profilaktycznie przed, po zimie i przed wakacjami pomyślałem, a czemu by nie przejrzeć go wcześniej ;) Tak więc nic nie znaleziono, sprawdzali wszystko co się da, nawet lampki we wnętrzu. Do tego dostałem ofertę od młodego mechanika, że chętnie odkupi ode mnie lamkę ;P Powiedziałem, że nie oddam ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w szczecinie, umówiłem się na wizytę. jednak oddzwonili po chwili i powiedzieli że akcją nie są objęte model PRIMERA P11.  i zaproponował akcje zima 15 punktów a 49zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz p11.144 czyli to samo co ja.

MUSZĄ Ci ja przglądnąc.

A jak nie to leca w h..a.

właśnie widzę po komentarzach że P11 wam zrobili, lecą w bambuko, nie bede się spierał z nimi jak nie chca to nie zrobia, ale za kasę to wszystko. nawet w reklamie pisze ze wszystkie modele nissanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonili do mnie z ASO k. Bydgoszczy żeby umówić się na akcje chłodniczka oleju + poduszki ale o przeglądzie z wycieraczkami gratis wciąż nic... Dziś dzwoniłem do ASO w Toruniu (ta sama firma), podyktowałem adres strony, pan coś niedowierzał, dopytał, poprosił o VIN i jest. Więc wracam do serwisu w Byd, tym razem mailowo - w końcu potwierdzili, zaliczę tą akcję razem z pozostałymi dwiema we wtorek.

Czyli akcja raczej niszowa ale ciężko uwierzyć, że byłem jedynym w okolicy, który pytał :huh:

 

A, jakby ktoś chciał zachować stare wycieraczki, to wklejam info od serwisu. Do tego dostałem pdf z punktami kontroli.

 

"Dodatkowo klient jest wyposażany bezpłatnie w przednie pióra wycieraczek, które pracownicy serwisu montują bezpośrednio, a stare muszą zostać przez nas zniszczone. "

 

wykaz476.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wczoraj umówiłem na poniedziałek do Krakowa do CM Krzemionki. Pan w serwisie nie do końca wiedział, o jaką akcję chodzi, w sumie nawet numeru VIN nie chciał, tylko rok prod., przebieg, silnik. Sam się mnie pytał co to ma być robione (co jest w pakiecie), ale przegląd umówił, więc zobaczymy. Chyba na wszelki wypadek wydrukuję sobie tą reklamę i w poniedziałek wezmę, żeby im pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w Łodzi też dzwoniłem, "nie za bardzo" wiedzieli o akcji, lecz gdy wspomniałem iż dużo jest takich reklam, to poprosił o VIN.

U mnie również akcja polega na sprawdzeniu poduszki pasażera. O gratisowym prezencie w postaci wycieraczek nic nie wiedzą na chwilę obecną.

Aktualnie jestem zapisany na poniedziałek, lecz wizyta i tak będzie dwu-krotna. Najpierw sprawdzenie poduszki przez jakiegoś specjaliste i sprawdzenie po numerach czy np. jest z produkcji wadliwej a póżniej ewentualnie jej wymiana.

W drugim serwisie u Przygucckich TRADYCYJNIE, nic na ten temat nie wiedzą!!!

Mają natomiast jakąś "akcje Zima", gdzie przegląd kosztuje 49zł, a później jakieś rabaty na części.

Mirku dzisiaj dzwoniłem na brzezińską i Pan był już zorientowany. Zatem umówił mnie na wizytę. Bardzo fajna akcja serwisowa.. u mnie na przeglądzie wszystko było ok, ale już swoje lata alma, a w zawieszeniu prawie nic nie ruszane ;p..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem być jak pisałem wyżej w poniedziałek. Pojechałem, byli już zorientowani, bo wszystko im wcześniej "zobrazowałem" przez telefon.

Zlecenie otwarte, nawet powiedzieli że wycieraczki są również, lecz do przeglądu nie doszło.

Do kampani przeglądu i sprawdzenia poduszki pasażera brakuje im jakiś dwóch orginalnych śrub które jeszcze nie doszły. Mam się z nimi kontaktować we wtorek. Jak wspomniałem zlecenie otwarte leży (kopia u mnie też) - brak śrubek. :D  :lol:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie zadzwonili, bo się zorientowali, że VIN jednak by im się przydał, żeby sprawdzić, czy auto nie podchodzi pod jakieś akcje serwisowe. Ale znowu padło pytanie skąd ta akcja, gdzie znalazłem o tym info.

 

Edit: już po akcji, ale żeby to jakoś szczególnie dokładne sprawdzanie było to bym nie powiedział. Bardziej takie podstawy, jak ktoś jest zorientowany to nie specjalnie więcej się dowie o swoim samochodzie od nich. No i przynajmniej w Krakowie zawias sprawdzali brechą, bez trzepaków, więc nadal nie wiem, co mi czasem stuka (obstawiam łożysko zwrotnicy). Przynajmniej mam nowe wycieraczki, oryginały, jak to pan w serwisie podkreślał.

Edytowane przez maius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...