Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

List wzywający do serwisu-


bort
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sprawdziłem auto w ramach "akcji zima". Zapytaj o coś takiego.

 

U mnie "Akcja Kampania" - za darmo, ale bez dwóch punktów jak u Ciebie, dodatkowo sprawdzenie poduszki.

Nie miałem kompa i ścieżki diagnostycznej. Reszte miałem i papiery-udokumentowanie na te badania również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie pytałem i gościu powiedział o sprawdzeniu płynów i świateł. Tyle.

 

Pewnie byłeś w japanmotors. W Chorzowie w tej firmie stwierdzili że to dotyczy tylko almery. Zadzwoniłem do Warszawy i okazuje się ze dotyczy jednak wszystkich modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też skorzystałem z  okazji w Nissan pacific cars .Przegląd trwał  1h  ale nic nowego nie wyszło o bolączkach mojej primiery o których bym nie wiedział  ,ale wycieraczki nowe zawsze jakiś plus ze za free .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Do mnie dzisiaj dzwoniła Pani z Nissana i pytala o "jakośc obsługi i czy powróciłem z usterką ponownie"
A ja do mniej że bylem na darmowej akcji serwisowej.
A ona- a....aha. ok dziekuje za informacje. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj zadzwonili do mnie z serwisu Nissana z powiadomieniem abym dzisiaj się zgłosił po wycieraczki, których nie dostałem przy przeglądzie "kampanii".

Byłem nawet mega zaskoczony, że jeszcze o mnie pamiętali. Wycieraczki f-my Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja byłem ostatnio w Pacific Cars w Warszawie i sprawdzili mi w ramach tej akcji (bodajże) 14 punktów auta. Później poszukam karteczki z wyszczególnionym stanem każdego z elementów i dołączę do posta, żeby było jasne co sprawdzają. Obsługa w PC bardzo miła, w ciągu tych 45 minut, gdy sprawdzali mi auto przegadałem z kolesiem z salonu większość modeli bo nikogo poza mną nie było (byłem przed samym zamknięciem).

Swoją drogą, co takiego naklejone jest na tych serwisowych wycieraczkach? Zdrapałem naklejkę a pod nią jest jakieś zielone 'oczko'. Jakieś pomysły? Przyznam się, że pierwszy raz widzę coś takiego!

Naklejka i 'oczko' w dołączonym zdjęciu.

 

post-61232-0-25048700-1387787449_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Kolega się śmial kiedyś że ta naklejka pokazuje przydatność wycieraczki :)

Coś jak na szczoteczce do zębów- jeśli jest zielone to jest ok, jak zaczyna zmieniać kolor to przestaje byc przydatna ;)

OCzywiście to w ramach przedświątecznego rozładowania emocji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, magiczna kropka ma zmieniać kolor wraz ze zużyciem pióra. Też takie dostałem na tej akcji i od tego czasu bacznie obserwuję, czy już zamawiać nowe :shifty: Dlatego włączam tylko od wielkiego deszczu ;)  A same wycieraczki dobre, ciche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe z tym deszczem to żartowałem, zeby nie było ;) Bo już nawet producenci wycieraczek robią magiczne wskaźniki, kiedy mamy kupić nowe, w razie gdyby za długo działały.. Przy okazji życzę wszystkim spokojnych Świąt i oby bez deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ma sens z tym znacznikiem ;) Tak czy inaczej, każdy ma swój rozum i wymieni wycieraczki dopiero wtedy, gdy się zużyją i zaczną mazać po szybie albo jak je ktoś sam rozwali jak przymarzną do szyby.

Jak obiecałem, wrzucam listę punktów, które mi sprawdzili.

post-61232-0-50221800-1388247074_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem rozmawiać przez telefon z pracownikiem serwisu na wilanowskiej we Wrocławiu. Nie ma problemu z umówieniem się. Pan zaproponował na sobotę. Zobaczymy co wyjdzie w moim nissanku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj. Poduszke mam ok. Wszystko posprawdzali. Chyba godzinę im zajęło. Okazało sie, że mam do wymiany poduszkę silnika. Poza tym wszystko jest ok. Wycieraczki nowe założyli. Zostałem zaproszony do serwisu i mechanik mi wszystko powiedział co i jak. Jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy akcja kampania (darmowa) ma określone jakieś ramy czasowe? do kiedy trwa? bo chętnie bym się wybrał do impwaru pod Legnicą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mnie facet w Chorzowie chyba zbył w tamtym roku bo popytał tylko o przebieg i rok,zabrał numer i tyle-Nie zadzwonił. Ale w tego bo czytam to dużo wspólnego robią Ci na przeglądzie jak jedziesz na stacje diagnostyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość mirekg9

Cześć.

W ASO Dąbrowscy w Zabrzu powiedzieli, że już sprawa jest nieaktualna.

 

Rzadko takie darmowe akcje-kampanie trwają ponad pół roku. ASO by zbankrutowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Temat został ponownie otwarty i już mówię-pytam dlaczego?!?!?!.

Czy ktoś w m-cu grudniu lub styczniu, dostał ponowne powiadomienie z serwisu Nissana, aby po raz drugi zgłosić się na kontrole poduszki pasażera, oraz na ewentualne darmowe jej wymiany /tej co to niedawno była akcja serwisowa ?/

W załączeniu skan pisma...  , czyżby dalsza darmowa kampania? W piśmie jest wyszczególnionych kilka modeli Nissanków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...