Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai - wygląd zewnętrzny


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję stworzenie wątku, w którym będą umieszczane fotki naszych aut.

 

Po co? Ano po to, żeby ułatwić innym wybór koloru, pozwolić ocenić czy warto inwestować w felgi 18", czy warto dopłacić za wersję z ciemnymi szybami i relingami. Zdarzało się już na forum, że padały pytania "jak wygląda biały na 18" felgach", "jaki kolor wybrać", "czy warto dopłacić za metalik". Ja sam ciekawy jestm np. jak wygląda granatowy Qashqai z felgami 18"...

 

Ten wątek każemu pozwoli odpowiedzieć na podobne pytania we własnym zakresie. Myślę, że jest to odpowiednie miejsce żeby zaprezentować różne konfiguracje kolorów z wzorami felg, relingami, ciemnymi szybami, dodatkowymi listwami itd itp.

 

Proponuję umieszczanie zdjęć profilu auta - lewa lub prawa strona; jednakowa perspektywa zdjęć (w rozsądnym rozmiarze ;) ) ułatwi ich porównywanie.

 

post-29509-1276722644,4787_thumb.jpg

 

Kolor Caffe Latte z felgami 17"

I po przyciemnieniu tylnych szyb

post-29509-1282587515,9996_thumb.jpg

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzenie wątku, w którym będą umieszczane fotki naszych aut.

 

myślę, że to fajna inicjatywa. Muszę jednak najpierw umyć auto i pojechać w plener :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to fajna inicjatywa. Muszę jednak najpierw umyć auto i pojechać w plener :)

Też musiałbym umyć auto, żeby zrobić zdjęcie dokładnie z profilu. Na razie dam takie, zrobione zaraz po zakupie.

Kolor Nightshade, felgi 17"

post-32948-1276752948,3486_thumb.jpg

Edytowane przez huling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję stworzenie wątku, w którym będą umieszczane fotki naszych aut.

 

Po co? Ano po to, żeby ułatwić innym wybór koloru, pozwolić ocenić czy warto inwestować w felgi 18", czy warto dopłacić za wersję z ciemnymi szybami i relingami. Zdarzało się już na forum, że padały pytania "jak wygląda biały na 18" felgach", "jaki kolor wybrać", "czy warto dopłacić za metalik". Ja sam ciekawy jestm np. jak wygląda granatowy Qashqai z felgami 18"...

 

Ten wątek każemu pozwoli odpowiedzieć na podobne pytania we własnym zakresie. Myślę, że jest to odpowiednie miejsce żeby zaprezentować różne konfiguracje kolorów z wzorami felg, relingami, ciemnymi szybami, dodatkowymi listwami itd itp.

 

Proponuję umieszczanie zdjęć profilu auta - lewa lub prawa strona; jednakowa perspektywa zdjęć (w rozsądnym rozmiarze ;) ) ułatwi ich porównywanie.

 

post-29509-1276722644,4787_thumb.jpg

 

Kolor Caffe Latte z felgami 17"

wybor koloru, wersji i opcji zalezy nie tylko od tego co sadza inni lub czym jezdza uzytkownicy ale od wlasnych preferencji (i zasobnosci portfela). pomysl pochwalam choc sam nie mam zamiaru wkladac zdjec samochodu. napisze jednak, ze zastanawiam sie nad totalna zmiana koloru. nissan nie oferowal (i nie oferuje) tego czym bylem zainteresowany wiec nalezy wziac sprawy we wlasne :) rece. przy okazji, 17 i 18 kola wygladaja swietnie ale 19 jeszcze lepiej ( a potem 20", itd). kolor przyciemnienia szyb tez jest limitowany choc wybor wiekszy niz u konkurencji. pozdrawiam wlascicieli n.q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny metallic, zdjęcia robione w zimie na stalówkach, jak zrobię na alu to dorzucę.

pzdr

 

Stalówki na zimową pore są okej, szczególnie kiedy odziejemy je w fajne kołpaki ... podobnie jak Twoje. Kupowałeś (dostałeś) w salonie czy gdzie indziej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalówki na zimową pore są okej, szczególnie kiedy odziejemy je w fajne kołpaki ... podobnie jak Twoje. Kupowałeś (dostałeś) w salonie czy gdzie indziej ?

 

 

Witaj,

 

Wiesz co, wyjechałem z salonu na takich kołpakach plus zimówki :rolleyes: . Ale za to do alufelg dostałem białe kapsle :lol: ciekawie wygląda, a nie mam czasu ich sprayem psiknąć, ale już się przyzwyczaiłem.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Wiesz co, wyjechałem z salonu na takich kołpakach plus zimówki :rolleyes: . Ale za to do alufelg dostałem białe kapsle :lol: ciekawie wygląda, a nie mam czasu ich sprayem psiknąć, ale już się przyzwyczaiłem.

 

pozdro

 

 

Zobacz dokładnie czy te kapsle są białe, bo ja moje też myślałem że są białe, a to była przyklejona naklejka, tak idealnie dopasowana, że wyglądała jakby jej nie było. :)

 

I mam jeszcze pytanie jakei masz felgi aluminiowe Oryginalne nissan czy jakieś inne?

Edytowane przez jano78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz dokładnie czy te kapsle są białe, bo ja moje też myślałem że są białe, a to była przyklejona naklejka, tak idealnie dopasowana, że wyglądała jakby jej nie było. :)

 

I mam jeszcze pytanie jakei masz felgi aluminiowe Oryginalne nissan czy jakieś inne?

 

Z ciekawości wyciągnę jednego kapsla i go pomęczę, może masz rację :rolleyes: . Felgi mam jakieś ATT, tutaj link jak wyglądają - http://www.felgi.pl/img/temp/att_740_XKB.jpg . Ale kupiłem je w Nissanie, w sumie za 4 felgi i 4 opony pirelli scorpion - http://1010tires.com/Images/tires/Pirelli/pirelli_scorpion_ice_snow_lg.jpg zapłaciłem coś około 1500 czy 1800 zł., już do końca nie pamiętam.

 

Oczywiście pirelki poszły na stalówki bo to zimowe, a letnie na alumki :) , żeby nie było nie domówień później :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Mar3ko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości wyciągnę jednego kapsla i go pomęczę, może masz rację :rolleyes: . Felgi mam jakieś ATT, tutaj link jak wyglądają - http://www.felgi.pl/img/temp/att_740_XKB.jpg . Ale kupiłem je w Nissanie, w sumie za 4 felgi i 4 opony pirelli scorpion - http://1010tires.com/Images/tires/Pirelli/pirelli_scorpion_ice_snow_lg.jpg zapłaciłem coś około 1500 czy 1800 zł., już do końca nie pamiętam.

 

Oczywiście pirelki poszły na stalówki bo to zimowe, a letnie na alumki :) , żeby nie było nie domówień później :)

 

Pozdrawiam

 

Jak masz felgi ATT to musisz mieć kapsle takie jak felga, bo ja takie wlaśnie mam na zimę (dostałem w salonie przy zakupie w raz z zimówkami) i sam ściągałem te naklejki. musisz mieś ostry nożyk i je ściągniesz nawet nie wyciągając kapsla z felgi.

 

Felgi mam ten sam wzór tylko, że ja mam kolor grafitowy.

Edytowane przez jano78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój QQ /z marca 2010 produkcja ,a odbiór maj/ na felgach alu 17" , z listwami bocznymi Rider ,owiewki na przednich drzwiach firmy Heko,listwy progowe.Kolor nadwozia jenas.

post-32523-1277242547,2706_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój QQ /z marca 2010 produkcja ,a odbiór maj/ na felgach alu 17" , z listwami bocznymi Rider ,owiewki na przednich drzwiach firmy Heko,listwy progowe.Kolor nadwozia jenas.

 

 

Czy listwy mocowałeś we wlasnym zakresie , czy to problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy listwy mocowałeś we wlasnym zakresie , czy to problem

 

Listwy Ridera jak i inne akcesoria montuje sam /wyjątek światła do jazdy dziennej gdzie jest ingerencja w wiązke oswietlenia , a co za tym idzie gwarancja na samochód/.Razem z listwami otrzymałem instrukcje jak momtować listwy i za pomocą sznurka oraz współpracy 15 letniego syna zamontowałem listwy.Można tez skorzystać z usług zakładów w regionach które współpracują z producentem i montują listwy.Przekonałem się juz parę razy że listwy są bardzo przydatne /mam do tej pory nie zarysowane drzwi i wydaje mi się że QQ dostał tego czegoś do swego wyglądu/

 

Pozdro Lechia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja przedstawie mojego QQ w wersji I-WAY; 1.6 benzyna; kolor tytanowy; aluski 18'

 

post-32905-1277408333,3253_thumb.jpg

 

No , No Dubik wreszcie jesteś szczesliwy .Autko is the best .

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synkro - teraz dopiero zauważyłem w profilu Twoje tablice rejestracyjne - bardzo fajny pomysł :D Szkoda tylko, że w naszym alfabecie nie ma litery "Q" :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synkro - teraz dopiero zauważyłem w profilu Twoje tablice rejestracyjne - bardzo fajny pomysł :D Szkoda tylko, że w naszym alfabecie nie ma litery "Q" :huh:

Chciałem faktycznie je zamówić ale jednak 1000 zł to trochę za dużo jak na bezużyteczny gadżet ;)

 

Niedlugo odbieram swojego wymarzonego QQ (1.6, Acenta, czarny) i zastanawiam sie nad zamontowaniem relingow. Co sadzicie o tych z Allegro:

http://allegro.pl/item1063265012_nissan_qashqai_i_inne_relingi_dachowe_tanio.html

Czysto wizualnie te relingi mi się nie podobają jednak są w dobrej cenie i montaż nie wymaga rozbierania środka. Na You Tubie jest filmik z montażu tych relingów właśnie w QQ, na pewno opis jest angielski więc trzeba szukać Qashqai roofrails.

Fabryczne relingi kosztują ok 1400 zł za jeden!! Co gorsza wraz z nimi nie przychodzi żaden zestaw montażowy a prawie napewno nawet jeśli by się go miało trzeba do montażu rozebrać podsufitkę :(

Edytowane przez Synkro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rury boczne, pewnie jest tylu zwolenników co i przeciwników ich montowania.

Moim zdaniem samochód wygląda lepiej bardziej „mięsiście” B)

 

 

 

denzo

post-29055-1278161288,6199_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zachęcam wszystkich szczęśliwych właścicieli QQ do publikowania ich zdjęć - pomoże to innym użytkownikom np. w wyborze koloru czy felg swojego przyszłego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam wszystkich szczęśliwych właścicieli QQ do publikowania ich zdjęć - pomoże to innym użytkownikom np. w wyborze koloru czy felg swojego przyszłego auta.

 

Przydałoby się podwiesić ten temat, żeby nie uciekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się podwiesić ten temat, żeby nie uciekał.

Ja mam wielką prośbę by ktoś wrzucił fotkę białego w wersji I-way na felgach 18 cali jeśłi takiego ma:) Zastanawiam sie nad tą kombinacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem faktycznie je zamówić ale jednak 1000 zł to trochę za dużo jak na bezużyteczny gadżet ;)

 

 

Czysto wizualnie te relingi mi się nie podobają jednak są w dobrej cenie i montaż nie wymaga rozbierania środka. Na You Tubie jest filmik z montażu tych relingów właśnie w QQ, na pewno opis jest angielski więc trzeba szukać Qashqai roofrails.

Fabryczne relingi kosztują ok 1400 zł za jeden!! Co gorsza wraz z nimi nie przychodzi żaden zestaw montażowy a prawie napewno nawet jeśli by się go miało trzeba do montażu rozebrać podsufitkę :(

 

Tak mało profesjonelnego montażu jeszcze nie widziałem. Do zaznaczenia otworów powinno się zastosować szablon, podobnie przy przycinaniu listwy naskującej. O zabezpieczoniu szklaniego dach nie wspomnę :) Mam nadzieję, że filmik nie był nagrany w ASO Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...