Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai - wygląd zewnętrzny


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D;) Jestem pragmatykiem,napisałem tylko o tych dobrych,które sam przerabiałem i byłem,lub jestem zadowolony. Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D;) Jestem pragmatykiem,napisałem tylko o tych dobrych,które sam przerabiałem i byłem,lub jestem zadowolony.

 

no to jeśli piszemy co przerabialiśmy osobiście to z tej listy: Ronal, Momo, Alutec dla Toyoty, Enkei dla Mazdy, Rial i Enzo H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie , kto z Was nie to ze "przerabiał " , ale wydał poprostu kase na nowe felgi z górnej pólki ? Bardzo łatwo o tym pszecie , ale dla mnie wydanie min.2000 zł . na felgi do Qashqaia to trudna decyzja . Mysle ze duzo łatwiej przychodzi Wam doradzanie , niz samym kupienie do Waszych aut w\w felg :)

Ja praktycznie na 95% zostaje przy felgach MAK Corsa , wydam 1400 zł. , za nowe , nie oryginalne - ale nie bede popierał oszołomów którzy za uzywki (zdarte, pogiete , sciągniete z rozbitych aut ) chcą po 1300 zł., , gadając ze przeciez to nissanowskie .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze panowie , kto z Was nie to ze "przerabiał " , ale wydał poprostu kase na nowe felgi z górnej pólki ? Bardzo łatwo o tym pszecie , ale dla mnie wydanie min.2000 zł . na felgi do Qashqaia to trudna decyzja . Mysle ze duzo łatwiej przychodzi Wam doradzanie , niz samym kupienie do Waszych aut w\w felg :)

Ja praktycznie na 95% zostaje przy felgach MAK Corsa , wydam 1400 zł. , za nowe , nie oryginalne - ale nie bede popierał oszołomów którzy za uzywki (zdarte, pogiete , sciągniete z rozbitych aut ) chcą po 1300 zł., , gadając ze przeciez to nissanowskie .

Ja nowe oryginalne 16" kupiłem za 1500 zł, nowy zestaw 18" felg z oponami za 1950 zł (plus w rozliczeniu zostawiłem zestaw starych 17"). Wychodzi na to, że nie do końca masz rację,wystarczy poszukać a znajdzie się i oryginały i w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały owszem , znajdzie sie spokojnie w takiej cenie , ale producentem felg oryginalnych do Qashqaia nie jest przeciez OZ ,Enzo czy tez Borbet , a o takich koledzy wczesniej wspominali . Tak czy siak , ja felgi zamówiłem :) Jak dla mnie spokojnie wystarczą i mam nadzieje ze poprawią wygląd mojego qaszlaka . Felgi to MAC Corsa . Mysle ze wymiana zdan i poglądów nie nastawiła bojowo nikogo z nas ;), dlatego dziekuje za opinie i zaiteresowanie . Autko bedzie miało jeszcze kilka małych dodatków którymi pochwale sie w odpowiednim dziale .

Edytowane przez mucka38
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginały owszem , znajdzie sie spokojnie w takiej cenie , ale producentem felg oryginalnych do Qashqaia nie jest przeciez OZ ,Enzo czy tez Borbet , a o takich koledzy wczesniej wspominali .

Mylisz się.Pisaliśmy równiaż o RONAL'ach,a to ta właśnie firma, robi nissanowskie fele. Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się.Pisaliśmy równiaż o RONAL'ach,a to ta właśnie firma, robi nissanowskie fele.

 

i nie tylko Nissanowskie, wielu producentów u nich zamawia

o ile się nie mylę to nawet kabiny prysznicowe robią

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. , przyczepiliscie sie Ronala , dlatego sie nie myle bo o Ronalu przeciez nie wspomniałem i wiem doskonale ze robi felgi dla nissana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...