Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai - wygląd zewnętrzny


Synkro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To i ja przedstawie mojego QQ w wersji I-WAY; 1.6 benzyna; kolor tytanowy; aluski 18'

 

post-32905-1277408333,3253_thumb.jpg

 

 

Dubik77 mam wielką prośbę dorzucisz w temacie z listwami bocznymi to zdjęcie i zdjecie co się zawsze przy Twoich postach wyświetla to zobaczyłbym na większym rozmiarze zdjęcie bez i z listwami

 

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania dwa srebrne metaliki. Jeden z listwami bocznymi, a drugi "goły"

Pozdrawiam, Zbyszek.

 

 

Dzięki za zdjęcia oglądałem Twoje i Dubik'a 77 i stwierdzam że też chyba będę zakładał :) ale chyba na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na wiosnę? Zakładaj teraz, będziesz miał mniej stresów na ciasnych parkingach ;-).

Pozdrawiam, Zbyszek.

 

 

Autko odbiore przed sama lub juz w zimie zalezy kiedy przyjdzie - i planuje uzywania go w zimie jako takie auto od świeta (wyjatkiem bedzie moj Tato - poniewaz ma problemy z kolanami to auto to jak pewnego typu lekarstwo poniewaz jest wysokie) bo na ciasne parkingi mam juz autko ktore zostalo juz stukniete porysowane itp. oczywiscie sprawcy uciekli - ale zastanowie sie jeszcze przed samym odbiorem moze mi w salonie odrazu zamatuja - postaram sie zagadac zeby dorzucili jako gratis :P uda sie cos takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja wrzucę:

 

czerwony Z10 (standardowy) i grafitowe 16 ATT

 

Wyglądają rewelacyjnie, gratulacje. Odbieram w Krakowie za 2 tygodnie na 18'kach i dzięki Wam w tym i innych tematach wyleczyłem się z kombinowania 18'tek zimowych. Zdecydowałem sie na oryginalne 16'ki nissanowskie + pirellki na nich. Niestety nie tak ładne (alufelgi), jak te Twoje.

 

Pozdr,

TZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAFFE LATE - I-WEY - W terenie :) (na żywo wygląda lepiej :P)

Na fotkach wygląda również interesująco. Światła to jazdy dziennej montowałeś w Nissanie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach wygląda również interesująco. Światła to jazdy dziennej montowałeś w Nissanie ??

 

Tak w Nissanie, tuż przed odbiorem od razu montowane ( Dołożyłem listę dodatków : wykładzina gumowa bagażnik, światła, chlapacze itp. i zamontowali). Polecam to rozwiązanie z montażem ponieważ , pewnie bym oszczędził kupując na allegro itp. ale co bym pewno się na kombinował i napsuł żeby to podłączyć. Poza tym działa w automacie, dzienne-mijania, mijania-dzienne, zapominam o obsłudze :) i to odmóżdża, w firmowy aucie (gdzie tak nie mam) zapominam w ogóle włączać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny,ja mojego - również białego - odbieram na przełomie listopada/grudnia :)

Życzę byś był z niego równie zadowolony co ja ze swojego :)

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to moja Kasia na 16 stalówki z kołpakami .................nawet nieźle wygląda tylko przybrudzona...haha

post-35859-011810000 1288901788_thumb.jpg

Edytowane przez listek9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Potrzebna Wasza opinia , jak widzicie takie felgi na Qashqaiu i czy mozecie cos powiedziec na temat takich felg

http://moto.allegro.pl/gtr-nowe-felgi-16-5x114-3-mazda-3-5-6-323-f-626-i2198200940.html

Edytowane przez mucka38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście mi się nie podobają, i do tego to pewnie jakieś chińczyki? czy się mylę? jeśli tak, to naprawdę warto zainteresować się markowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem na kupnie felg 16-stek (jak ktos cos ma to prosze o wiadomosc) . Ogladałem felgi oryginalne , produkcja Thainlandia , wiec co do "chinczyków" sytuacja sie poprawiła zdecydowanie , gusta sa rózne :) ale po to napisałem ten post aby miec rozeznanie , wiec kazda ocena mile widziana :) -paba- własnie ze nie mam pojecia co do producenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co właśnie pisząc "Chińczyk" nie miałem na myśli, że sama felga była made in China, ale chodzi mi o firmę, która zleca produkcję, płaci i dobiera materiał. te tanie felgi firmy krzak potrafią się odkształcić, zachowywać w sposób mało przewidziany, brak im często certyfikatów np. TUV

 

zastanów się czy nie dołożyć do znanej firmy, w końcu felg nie kupuje się codziennie :) Ronal, ATT, podobają mi się np. ich modele odpowiednio R42 i 620. Enzo H. Takie klasyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie zawracaj sobie głowy tego typu felgami, ponieważ to jest naprawdę shit! Jakość jest... a no tak jakości brak, poza tym wiem na 100%, że to chińczyki, które dotarły do Polski, albo w kontynerze do trójmiasta, to jeszcze pół biedy, albo z Litwy gdzie były parokrotnie przepakowywane, przewożone, przewalane itd. Sam też kiedyś kupiłem tego typu felgi do innego auta właśnie w Suwałkach od znajomego sprzedawcy( w tych rejonach jest ich kilku to prawdziwe zagłębie felgowe z powodu bliskości Litwy), i wprost powiedział mi co i jak, żebym np. dla własnego bezpieczeństwa do max prędkości lepiej się nie rozpędzał. Naprawdę dla wałsnego bezpieczeństwa i zadowolenia z zakupu warto wybrać oryginały lub zamienniki renomowanej firmy, dołożysz 300-400 zł a na pewno będziesz zadowolony.

A jeszcze do paby enzo h to bardzo ładne felgi, pod warunkiem że są oryginalne bo już i je podrabiają info z pewnego źródełka, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie wzrok nie wyli to te na zdjęciu są na 4 śruby (albo na 8 - ale coś nie chce się wierzyć).

Natomiast w moim QQ są na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta firma nie jest taka zła (Mak), ale naprawdę warto kupić coś porządnego np. Momo, Enzo, Ronal, ATT, Enkei, czy oryginalne nawet od innej marki pasujące (wiadomo, że produkuje dla nich solidna firma)

Edytowane przez paba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta firma nie jest taka zła (Mak), ale naprawdę warto kupić coś porządnego np. Momo, Enzo, Ronal, ATT, Enkei, czy oryginalne nawet od innej marki pasujące (wiadomo, że produkuje dla nich solidna firma)

W pełni się zgadzam,tym bardziej że ronal to oryginał(robi fele dla nissana)enzo mam w k12 bardzo solidne .Dołożył bym jeszcze DEZENT-tańsze a bardzo trwałe. Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam,tym bardziej że ronal to oryginał(robi fele dla nissana)enzo mam w k12 bardzo solidne .Dołożył bym jeszcze DEZENT-tańsze a bardzo trwałe.

 

Alutec, BBS, Rial, OZ, Borbet, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...