Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Specyfikacje i zmiany w wyposażeniu


Gość tata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest;) od dwoch dni smigam tym autkiem jak dla mnie rewelka.... jedyne czego juz nie ma w note to schowka pod siedzeniem pasazera a tak to chyba wszystko ok. Szyby przyciemnie za jakis czas sobie;) wrazenie z jazdy..... genialne

 

No niesamowite! Ja mam Notka z sierpnia 2012r. i mam schowek pod siedzeniem pasażera. Ciekawe ile producenta może kosztować taka plastikowa wytłoczka?? 5 euro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Ranger, a może zamiast tworzenia nowego tematu, po prostu zmienić nazwę Np. "Różnice w wyposażeniu Note"

 

Zmieniłem nazwę tematu na oddającą chyba całość problemu. Myślę, że tak jest ok.

 

Kisiaczka właśnie zakomunikowała, że w świeżutkiej Acencie+ nie ma już schowka pod siedzeniem pasażera... Dramat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie,tak jak schowek pod siedzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nazwę tematu na oddającą chyba całość problemu. Myślę, że tak jest ok.

 

Kisiaczka właśnie zakomunikowała, że w świeżutkiej Acencie+ nie ma już schowka pod siedzeniem pasażera... Dramat :(

Ranger to mnie pocieszyłeś, jednak wole schowek niż tempomat :) Ciekawe czy w IWay 2012 też nie ma i jak jest w roczniku 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie można zrobić u tapicera, ja płaciłem 250zł. Ciekawe czy tempomat da się założyć. W sumie nie tyle potrzebny mi tempomat, ale bardziej by się przydał ten ogranicznik prędkości, ale cóż ... będzie następny kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obszycie kosztuje różnie150-250zet

Co do tempomatu,szukałem takowego na schemacie,ale nie ma.Jest przyspiesznik(pedał gazu),ale od niego wszystkie przewody biegną do ECM,(komputera).Z tego wniosek,że tempomat zależy od ECM,czy można to uaktywnić? Chyba niewiele ASO może udzielić prawidłowej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi,jadąc po kolei od góry.Należałoby założyć przyciski w kierownicy,nie wiemy czy taśma pod kierownicą jest do tego przystosowana,nie wiemy czy jest okablowanie....za dużo niewiadomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem :) Pogoda iście idealna, zawieja jak się patrzy...

 

Pierwsze wrażenie super!

 

PS. Mam schowek pod pasażerem o dziwo (Note z okolic czerwca 2012).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście każdy Note jest inny. U mnie (wersja Acenta+ 2012, czerwiec) z wspominanych w tym temacie rzeczy jest:

- Podświetlenie przycisków sterowania radiem na kierownicy (i tempomat)

- Klimatyzowany schowek

- Schowek pod siedzeniem pasażera

 

Nie ma natomiast rzeczywiście:

- Paska podtrzymującego trójkąt ostrzegawczy na tylnej półce

- Klipsów mocujących na oparciach tylnych siedzeń (są za to te haczyki po bokach)

- Stolików na oparciach tylnych siedzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby schowkow nie ma od grudnia;d

 

Ale siedzisko jest nadal podnoszone?

A po podniesieniu po prostu podłoga??? :thumbsdown:

Edytowane przez bullterrierMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie siedzenia nie mozna w ogole podniesc.... lipa no i widze ze u mnie zegarka tez nie ma wyswietlacz jest pusty co mnie wkurza juz w hayda parku tez zadalam pytanie czy tam cos mozna ustawic czy to tylkkoi pusty element... ,kierownice mam obszyta niebieska nitka i siedzenia takze, fakt nie ma z tylu stolikow.Troche pod tym wzgledem zawiedziona jestem, tempomat mam i te inne gadzety na kierownicy takze, wszystko jest fajnie podswietlone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętam jak Nissan szczycił się tym modelem,że taki rodzinny ,że tyle schowków,że stoliki dla dzieci...i co?Po paru latach została lipa :thumbsdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale w katalogach dostepnych w nissanie nadal chwalą się ów schowkiem pod siedzeniem:)

Fajna rzecz. Na postojach chowam tam poza zwykle jeżdzącą tam apteczką róznego rodzaju przedmioty elektroniczne.

 

Czyli generalnie mamy trend ubywajacy:) Biednie się robi.

 

P.S.

za 48 tys jest pieknie wyposazona astra kombi na wyprzy posezonowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to mi dealer powiedzial.... oszczedza sie na tym czego nie widac golym okiem, fakt wkurzylam sie troche bo samochod ktory mial byc mial miec schowek bo nie bez potrzeby auto ktopre ogladalam mialo go. No ale coz.... tniemy koszty. Cale szczescie ze autko sprawuje sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto kupowane było z pistoletem przyłożonym do głowy? Ja rozumiem ze można narzekać, bo faktycznie jest na co, ale kupując wiedzieliście co kupujecie,.a.jeśli czegoś nie było to jeszcze można było negocjować.

 

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez g.a.polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele mógłbyś wskórać,jeśli chodzi o schowek pod siedzeniem to występuje razem z siedzeniem i dealer niewiele ma tu do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że chodzi o coś innego. Acenta była bardzo dobrze wyposażoną wersją za dobrą cenę. Różnica w cenie pomiędzy wersją visia z klimą a acentą była minimalna a różnica w wyposażeniu spora. Prawdopodobnie ludzie kupowali albo visie albo acenty, bo tak prawdę mówiąc to co miały wersje wyższe można było spokojnie sobie odpuścić. Co zatem zrobił Nissan ? A pewnie poprzesuwał masę praktycznych dodatków takich jak schowek, klima schowka, tylne półki itp. do wyższych wersji, aby zmobilizować klientów do zakupu wyższych wersji wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arku no niestety III czyli classic. IV najtaniej do wyjecia jest za 51 tys z takim sobie wyposazeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...