Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Specyfikacje i zmiany w wyposażeniu


Gość tata
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że to jeden element, u mnie nie ma żadnych widocznych mocowań tam gdzie powinna być szmata. No i dla gmarcin sprowadzano cały element...

Tak na marginesie to chyba nawet nie będę w salonie o tym wspominać( a jest okazja, przegląd po drugim roku :( ) i tak przez większość czasu jeźdze w konfiguracji- limuzyna :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułaaa ale dyskusja:)

 

manix musialem przyjąc nową polkę .... nową nadal wybrakowaną zamienilem na niemal nową dwumiesieczną dotychczasową:). Komizm sytuacji jest przeuroczy a PRL wiecznie żywy. Co nie oznacza że temat jest zamkniety bo reklamacja jest w toku nadal. Proponowalem zamianę polek ze stojących na stanie aut ale sie nie zgodzili. Widac źle proponowalem:)

 

Po dzisiejszej wizycie w ASO nie łudzę się że reklamacja będzie załatwiona pozytywnie. Ale teraz chcę uzyskać oficjalne stanowisko nissana że model i-way czyli model lepiej wyposażony niż visia i acenta nie posiada tego elementu:) czyli jednak tak bardzo lepiej doposażony wcale nie jest.

 

Nie wiem czy ktos z nissana czyta nasze wypociny i nie chce im podpowiadac wytłumaczenia ale jedynym dla mnie jako tako rozsądnym (powiedzmy) argumentem braku tej maskującej szmaty jest fakt posiadania ciemnych szyb. Masz kliencie czarne szyby to ci szmata niepotrzebna, bo nic nie widać. Ale pech chce że nie chodzi tu o potrzeganie wnętrza przez osoby zewnątrz tylko przez kierowcę z punktu widzenia praktycznosci.

 

Także jestem w punkcie wyjścia. Oczywiscie sam sobie to dorobię wszak rzepy w tylnych oparciach są wiec myślę luzik.

 

P.S.

Nie chce ktos kupić nówki pólki za 1500? :) Okazyjnie spuszcze do 1000, co tam niech stracę 500 zł! Ech

 

Pozdrawiam szanowni i będę zdawał relację co tam na Alternatywy 4 słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jako tako rozsądnym (powiedzmy) argumentem braku tej maskującej szmaty jest fakt posiadania ciemnych szyb

 

gmarcin u mnie w Teknie (ale przez liftingowej) są fabrycznie przycimnione szyby a półeczka oczywiście posiada ten dodatek maskujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roxx czyli raczej teoria ciemnych szyb odpada. Tak czy siak leca w kulki i tyle. Dzieki za info

 

Czyli

visia ma

acenta ma

i-way nie ma

tekna ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to kolejna bezsensowna oszczędność Nissana i teraz nowe auta już tego nie mają. Takie groszowe oszczędności stają się u Nissana pewną tradycją. Zaczęło się od kontrolki nagrzania silnika, potem były paski na trójkąt ostrzegawczy, potem podświetlanie przycisków od szyb, gorsze radio, gorsze tapicerki itp. Teraz może przyszła kolej na szmatkę od półki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to kolejna bezsensowna oszczędność Nissana i teraz nowe auta już tego nie mają. Takie groszowe oszczędności stają się u Nissana pewną tradycją. Zaczęło się od kontrolki nagrzania silnika, potem były paski na trójkąt ostrzegawczy, potem podświetlanie przycisków od szyb, gorsze radio, gorsze tapicerki itp. Teraz może przyszła kolej na szmatkę od półki :(

Witam.Tak się składa,że byłem użytkownikiem dwuch note po kolei(służbowo) w pierwszej najbogatszej wersji z maja 2006 też nie było podświetlania przycisków radia w kole kierownicy i lusterek,tak samo jak i w modelu z 2009 roku(zresztą w tiidzie jest też ten sam feler z brakiem podświetlania)Wydaje mi się że podświetlania nie było nigdy,przynajmniej na polski rynek,.Radio i tapicerka też nie była lepsza.pozdrawiam. Edytowane przez hydros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Proponowalem zamianę polek ze stojących na stanie aut ale sie nie zgodzili. Widac źle proponowalem:)

 

 

Gdyby się zgodzili, to mógłbyś podejrzewać że wcześniej ktoś wymienił swoją "bez szmaty" na tą z Twojego autka. A tak to w pewnym sensie nawet dobrze o nich świadczy (ewentualnie mogli Ci dać ze swoich serwisówek lub tych do jazd próbnych). Zadaj pytanie do Nissan Polska jaka powinna być ta półka w I-way. Argument z przyciemnianymi szybami jest bez sensu (tym bardziej, że w Teknie jest jedno i drugie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio i tapicerka też nie była lepsza.pozdrawiam.

 

Ale podobno te radio które jest obecnie w Note - made by Daewoo jest wyraźnie gorszej jakości niż poprzednie mady by Clarion, choć funkcjonalność wydaje się być znacznie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podobno te radio które jest obecnie w Note - made by Daewoo jest wyraźnie gorszej jakości niż poprzednie mady by Clarion, choć funkcjonalność wydaje się być znacznie większa.

Nie odpowiem,ja w obu przypadkach miałem clariony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widać pewne oszczedności z tego co piszecie. Teraz chce tylko jasnej odpowiedzi na którą nikt w salonie nie jest w stanie mi udzielic odpowiedzi. Dynda mi juz ta szmatka ale chce sklonic kogoś z nissana do udzielenia mi prostej i tak pewnie nielogicznej odpowiedzi. W ASO robią oczy i nie wiedzą o soooo chozzzzi. Także na pewno jeszcze będę upierdliwy. Jakoś upierdliwość przed zakupem nikomu nie przeszkdadzala więc myślę że i po zakupie też dadza radę ze mną :)

 

Arek_sosnowiec tak masz racje. Zaproponowalem ot tak. Cieszy że nie idą na skróty

 

 

P.S.

w salonie staly visie i acenty z 2011 i 2012 r. i mialy te szmatki:)

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesław4 nie ma za co podziwiac. Po prostu jak nigdy uparłem się na ten szczegół i chce go do konca doprowadzić nieważne jaki bedzie finał.

 

Rano napisalem maila do centrali. Dostałem chwile temu telefon z ów centrali gdziekolwiek sie ona znajduje (numer telefonu +44 więc chyba wyspy brytyjskie) gdzie widzę również sie dziwują z obrotu sprawy i wyglądu półek w modelu i-way. Sprawa nabiera tempa :)

 

 

Także i-way'owcy czekajcie cierpliwie na finał sprawy.

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wytwórca tego elementu wypuścił wybrakowaną partię a w fabryce się nie połapali i takie wybrakowane półki montowali jak gdyby nic. Stąd pewnie zdziwienie Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem chwile temu telefon z ów centrali gdziekolwiek sie ona znajduje (numer telefonu +44 więc chyba wyspy brytyjskie) gdzie widzę również sie dziwują z obrotu sprawy i wyglądu półek w modelu i-way. Sprawa nabiera tempa :)

 

 

Także i-way'owcy czekajcie cierpliwie na finał sprawy.

 

Kiedyś wysłałem maila do Nissana i oddzwoniła do mnie Pani z .... Budapesztu :) . Natomiast innym razem dostałem list (już nie pamiętam ale chyba była to karta programu Nissan Qx) z Amsterdamu. Tak więc tych Centrali mogą mieć parę. Ważne że oddzwonili i że zajmą się sprawą.

 

A może inne osoby również powinny zgłosić te wybrakowane półki? Gdy przypadków będzie więcej, to może i reakcja będzie szybsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czesław4

 

Także i-way'owcy czekajcie cierpliwie na finał sprawy.

 

Zareklamowałem także swoją półkę i w dniu 24 lutego jadę na oględziny do ASO Lublin.

Będzie nas więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem swoją półkę i faktycznie sprawa jest ciekawa, bo to "szmatka" jest tak jak by "zgrzana" do półki. Zatem albo babol powstał na etapie produkcji półki albo to kolejna oszczędność Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeslaw super, będzie nas wiecej!

 

Ranger tak ów szmata jest na stale zespolona z półką.

 

Arek tak chyba mają wiecej tych centrali.....teraz mail z Budapesztu przyszedl że sprawa jest w toku. Także finał blisko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czesław4

Właśnie wróciłem z ASO Autonis Lublin. Niestety okazało się, że Note z przyciemnionymi szybami są wyposażane w półkę bez fartucha. Pokazano mi specyfikacje wyposażeń fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja,zaoszczędzili kupę kasy na zgrzewarce i kawałku materii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witaj kisiaczka. Co oznacza dodatek plus w acencie teraz?

 

Acenta+ to jest I-Way bez ciemnionych szyb i nawigacji :) Poza tym całe wyposażenie identyczne.

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima automatyczna jest i w Acencie, i w I-wayu.

 

I-way nad Acentą+ ma:

-przyciemniane szyby

-czujniki parkowania

-elektr. składane lusterka

-inteligentny kluczyk (czyli taki bezdotykowy)

-Nissan Connect z nawigacją

 

Wszystko ładnie widać na stronie:

http://www.nissan.pl/#vehicles/city-cars/note/discover/showroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...