Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Sitko przy pompie wtryskowej 2.0TD


dinodino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podobno występuje sitko pomiędzy filtrem paliwa, a pompą wtryskową. Chciałem to sitko sprawdzić, bo podobno lubi się zapychać. Niestety nie mogę go namierzyć. Proszę o pomoc. Hej. :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wężyku z filtra do pompy, przy pompie jest króciec(oczko) w ten króciec wkręcona jest śruba 17mm, a sitko malutkie jest wewnątrz tej śruby, wystarczy ją odkręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Tylko wewnątrz tej śruby jest jakby zaworek, a nie sitko, da sie to jakoś wyjąć? Poruszać w środku tym się da, ale nie wychodzi na zewnątrz, a na siłę nie chciałem wypychać żeby czegoś nie popsuć. hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam kotleta.

 

Ponawiam pytanie kolegi dinodino. Da się to wyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sitka się nie wyjmuje, oczywiście jeżeli chodzi o to sitko na śrubie od zasilania paliwa, sitko jest na stałe trzeba wydmuchać, wymienić i wyjąć się da na zaworze czasu kąta wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sitka się nie wyjmuje, oczywiście jeżeli chodzi o to sitko na śrubie od zasilania paliwa, sitko jest na stałe trzeba wydmuchać, wymienić i wyjąć się da na zaworze czasu kąta wtrysku.

Dzięki za odpowiedź.

Tak też właśnie uczyniłem - wyczyściłem, przedmuchałem i teraz przynajmniej jest drożne. Dobrze, że nie próbowałem tego na siłę wypychać B) .

Przy najbliższej okazji zabiorę się za to drugie - pod zaworem. ;)

Może za jednym zamachem jak się wezmę za nastawnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...