Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić używane QQ? - pytaj tu :)


mucka38
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przebieg 107 tys. juz dzwoniłem przed świętami i kolo wtorku pojadę go obejrzeć, Cena podana to brutto. a jeszcze jedno na co zwracać uwagę w tym modelu i w tym silniku? co się często psuje? oprócz kiepskich amortyzatorów?

 

4 i 5 foto (może się myle) sprawdź po tylnią prawą lampą coś tam nie tak na łączach (a w opisie bezwypadkowy), ogólnie to tylnia klapa i tylni zderzak iny odcień może tylko wina foto będziesz to sprawdzisz na żywo, 6 foto prawy przód listwa nadkola przy wejściu na przedni zderzak coś za bardzo odstaje, 8 foto sprawdź co to za ślady na zderzaku w miejscu łączenia z karoserią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 i 5 foto (może się myle) sprawdź po tylnią prawą lampą coś tam nie tak na łączach (a w opisie bezwypadkowy), ogólnie to tylnia klapa i tylni zderzak iny odcień może tylko wina foto będziesz to sprawdzisz na żywo, 6 foto prawy przód listwa nadkola przy wejściu na przedni zderzak coś za bardzo odstaje, 8 foto sprawdź co to za ślady na zderzaku w miejscu łączenia z karoserią

 

szczerze mówiąc na fotkach wygląda właśnie jakby był malowany :/ ale jeżeli to pierwszy właściciel... ewentualnie sprawdzić VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc na fotkach wygląda właśnie jakby był malowany :/ ale jeżeli to pierwszy właściciel... ewentualnie sprawdzić VIN.

 

a co ci da sprawdzanie VIN przy polskim, salonowym samochodzie... i po co ?

co do wyciągania wniosków o malowaniu na podstawie zdjęć - no ciekaw jestem - tu akurat wygląda to na normalne odbicie/załamanie światła i efekt zmniejszania zdjęcia - zawsze wyjdą artefakty i braki w przejściach tonalnych. Co do koloru zderzaka - QQ tak ma niestety - odcień lakieru jest nieco inny prawie w każdym kolorze i roczniku, I jest to widoczne właśnie bardziej na zdjęciach niż w 'lifie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zmieniam właśnie wysłużoną Almerkę na QQ - interesują mnie parametry takie jak najmocniejszy silnik benzynowy, 4x4 i automat, więc wybór raczej mam mały.

Auto kupuję na firmę więc koniecznie faktura no i tutaj znalazłam bardzo ciekawy egzemplarz:

http://otomoto.pl/ni...-C23093478.html

Mam pytanie co o nim sądzicie? Mam problem bo nie mogę nigdzie znaleźć co było w standardowym wyposażeniu Tekna w 2008 roku, a jakoś wydaje mi się że to nie jest Tekna, tylko Acenta. Ale nie znam się na tym - poszukałam tylko sporo w internecie i jakoś mam takie wrażenie.

Dodatkowo dziwi mnie te 8 poduszek, standardowo jest 6..

Cena jest wg mnie o parę tysięcy za duża jak na ten przebieg i ten rocznik, ale argument pewnie będzie taki że tych samochodów dużo na rynku nie ma...

Bardzo Was prosze o opinie i ewentualne wskazówki na co zwrócić uwagę - w czwartek/piątek jadę go oglądać i ewentualnie wziąć na przegląd do ASO.

 

Jest dostępny jeszcze filmik gdzie pokazują ten konkretny samochód -

Jedyne co zauważyłam to że jest zjechany plastik nad klamką od wewnątrz w drzwiach kierowcy.

Edytowane przez nat5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena z kosmosu, poprzecierana kierownica i ten silnik wyglądem jakoś nie pasuje do przebiegu ( duuużo plaku ktoś tam nałożył), jak masz dać 70dych za autko to już masz wybór w mercedesie ML w164

Ale jak się kobieta uprze tooo.... twój wybór, ale servis niech potwierdzi stan i przebieg auta. Jeśli autko było servisoane (w co bardzo wątpie) to servis by zaraz wymienił i ten plastik nad klamką i ta kierownice

Edytowane przez kakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, no właśnie - ksenony, racja. A swoją drogą to chyba daltonista dobierał kolor tapicerki..

Co do ceny to kosmiczna rzeczywiście - ja odlicze 6000 VATu ale to i tak bardzo dużo. Ten rocznik, podobne wyposażenie i mniejszy przebieg oscylują w granicach 57-60 tyś.

A tutaj 69 000 !

Myślę że powiem z góry że więcej niż 60 nie dam, aczkolwiek targowanie się z komisem to pewnie dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena z kosmosu, poprzecierana kierownica i ten silnik wyglądem jakoś nie pasuje do przebiegu ( duuużo plaku ktoś tam nałożył), jak masz dać 70dych za autko to już masz wybór w mercedesie ML w164

Ale jak się kobieta uprze tooo.... twój wybór, ale servis niech potwierdzi stan i przebieg auta. Jeśli autko było servisoane (w co bardzo wątpie) to servis by zaraz wymienił i ten plastik nad klamką i ta kierownice

 

Naprawdę sądzisz że serwis wymieniłby te elementy? przecież to zwyczajne "zużycie materiału".

Z kierownicą nie widzę tych przetarć, przyjrzę się na żywo. A silnik to już w ogóle nie wiem.

W serwisie powiedzieli że mogą mi podać 100% stan auta i jego pewny przebieg bo podłączają go do komputera, biorą na podnośnik i oglądają każdą część po kolei oraz robią dokładny pomiar grubości lakieru.

Samochód przyjemnie jest już mieć, ale kupowanie to dramat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślę że serwisy by wymienił te elementy, wymieniają gałki od biegów bo schodzi srebrny lakier, wymieniają dźwignie od ręcznego bo schodzi lakier z tego przycisku co wciskasz więc kierownice i przy klamce też by wymienili. Autko 2008 więc gwarancja skończyła się 2011 kilka miesięcy temu zależy z którego miesiąca, jeżeli tak jak w opisie że servisowane to na bank to przy klamce by wymienili. Na pomiar lakieru to nie masz co patrzeć autko z Poznania tam idziesz na giełde i kupujesz element w jakim chcesz kolorze bez malowania. Ale servis co do przebiegu i stanu musisz zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość bodyguard41

Witam. Zamierzam zmienić auto i wybór padł na Nissana Q. Znalazłem u siebie w mieście auto z 2010r. z full wyposażeniem, ale cena mnie intryguje. Czy możliwe, żeby był po 30 tyś zł? Proszę bardzo o komentarze, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwna cena

 

http://otomoto.pl/nissan-qashqai-4x4-C23966414.html

 

to ten? cena rewelacja zwłaszcza biorąc pod uwagę silnik/wyposażenie, no i powinien być na gwarancji. Trzeba obejrzeć najpierw ;) może to perełka...

Edytowane przez MKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno nie 2010 rocznik.

A po czym to wnosisz ??? Czyżbyś rocznik szyb odczytał ze zdjęć czy może gdzieś VIN się dopatrzyłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym to wnosisz ??? Czyżbyś rocznik szyb odczytał ze zdjęć czy może gdzieś VIN się dopatrzyłeś ??

.

 

No właśnie, przecież w 2010, sprzedawane były jeszcze w salonach oba modele; z przed i po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze taka cena jest mozliwa :) W opisie auto bezwypadkowe , ale zalezy która cwiartka ;) Ludzie otrząsnijcie sie troche , takich ogłoszen szkoda nawet komentowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwna cena

 

http://otomoto.pl/ni...-C23966414.html

 

to ten? cena rewelacja zwłaszcza biorąc pod uwagę silnik/wyposażenie, no i powinien być na gwarancji. Trzeba obejrzeć najpierw ;) może to perełka...

Witam

Cena nierealna za bezwypadkowy samochód ten samochód za fajnie wygląda za czysto pod silnikiem na pewno był po porządnej stłuczce który Niemiec sprzeda prawie nowe auto w dobrym satnie za taką niska cenę tym bardziej że full wyposażone napęd na 4 koła disel . Obejrzyj sobie komisy przy salonach jak tam stoją samochody w dobrym stanie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież samochód jest w okolicy tego usera, nie problem chyba go sprawdzić - a jak będą kombinacje choćby z książką gwarancyjną/przeglądów etc to będzie wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież samochód jest w okolicy tego usera, nie problem chyba go sprawdzić - a jak będą kombinacje choćby z książką gwarancyjną/przeglądów etc to będzie wszystko jasne.

 

takich ogłoszeń jest pełno, a ludzi które te auta chciały kupić jeszcze więcej

dzwonisz do gościa a on mówi że auto jest jeszcze za granicą bo kupił kilkanaście aut i nie zmieściły się na lawete, ale 2-3 dni i przyprowadzi je Tobie nawet pod dom, tylko trzeba wpłacić jakąś zaliczke zazwyczaj 30% to on odrazu zakupi auto na twoje dane, ma kolege w US UC w 2 dni załatwi wszystkie potrzebne papiery do rejestracji, . Jak jesteś zainteresowany powarznie to nawet zaprosi cię do domu, poznasz jego żone i dzieci, poczujesz się jak w rodzinie wpłacisz kase i czekasz czekasz czekasz (nikt go nie zna a mieszkanie było wynajęte)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziwna cena

 

http://otomoto.pl/ni...-C23966414.html

 

to ten? cena rewelacja zwłaszcza biorąc pod uwagę silnik/wyposażenie, no i powinien być na gwarancji. Trzeba obejrzeć najpierw ;) może to perełka...

 

Skrzynia biegow CVT nie byla przypadkiem montowana tylko w zestawieniu z PB 2.0 ? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym to wnosisz ??? Czyżbyś rocznik szyb odczytał ze zdjęć czy może gdzieś VIN się dopatrzyłeś ??

 

Widać czarno na białym, a raczej bursztynowo na zegarze, że środkowy wskaźnik temperatury i poziomu paliwa jest podświetlany na bursztynowo (pomarańczowo/łososiowo) z czarnymi literkami - takie wskaźniki montowano w QQ 2007 - 2009, bo od 2009 przed liftem wskaźnik jest czarny z literkami podświetlanymi na bursztynowo/łososiowo. Po lifcie QQ mają środkowy ekran czarny z białymi literami/cyframi.

 

Dzień dobry wszystkim :)

Edytowane przez Seby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na razie czysto teoretyczne. Posiadam QQ 2.0 dCi 4x4 Tekna z automatem. Chyba powiększy mi się rodzinka i myślę o X-Trailu. Ile myślicie dzisiaj warte jest to auto na rynku wtórnym? Tylko pytam poważnie. Auto jest z 2010 roku, więc po liftingu i ma 53tkm. Oczywiście krajowe. Zwykły, nie +2. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie na razie czysto teoretyczne. Posiadam QQ 2.0 dCi 4x4 Tekna z automatem. Chyba powiększy mi się rodzinka i myślę o X-Trailu. Ile myślicie dzisiaj warte jest to auto na rynku wtórnym? Tylko pytam poważnie. Auto jest z 2010 roku, więc po liftingu i ma 53tkm. Oczywiście krajowe. Zwykły, nie +2. Pozdro.

 

Właśnie szukam takiego autka (automat ) jak bedziesz zdecydowany sprzedać daj znać ( pokaż zdjecia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...