Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Versa 1.8 automat USA


jeziorskij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W muszę wymienić olej w przekładni automatycznej nie posiadam żadnych informacji co jest wlane oraz kiedy było wlane. Jaki olej należy zastosować, ile oraz czy w skrzyni też jest jakiś filtr oleju do wymiany. odnośnik

 

Jeszcze jedno pytanie czy klimatyzacja oraz ogrzewanie tylnej szyby mają coś ze sobą wspólnego, jakiś wspólny przekaźnik bezpiecznik ? Pytam ponieważ nie mogę wyłączyć klimatyzacji oraz nie mogę włączyć ogrzewania tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej to  idzie taki  -Nissan Matic S ATF  :)

Co do filtra oleju w skrzyniach automatycznych to jest ,ja bym pojechał do ASO na wymianę oleju i filtra  bo druciarze to prędzej popsują !!

Bądź wyspecjalizowane warsztaty w naprawie skrzyń automatycznych tam mają pojęcie jaki olej wlać i wymienić filtr oleju !

Co do Elektryki i nie działania to wystarczy podjechać do Elektryka samochodowego to naprawi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mnie tez przestaly działać te przyciski. Ale sądząc po tym ze raz działają raz nie to wina jakis stykow właśnie w nich musze rozebrać i sprawdzić. Mój wujek jest w stanach mechanikiem twierdzi ze wymianę oleju należy w skrzyni należy przeprowadzić przy 60000tys mili albo wcale. Tak tam robią. No ale ich stać na wymianę samochodów co pare lat wiec nie wiem czy w to wierzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...