Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] Stuki w podsufitce


tomtom29

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas jazdy z zamkniętym szyberdachem na nierównościach słychać głuche stuki pod sufitówką. Jak szyber otworzę wszystko ok i nic nie stuka. Próbowałem przy otwartym szarpać za ten przesuwany element ale zero luzów. Chciałem zdemontowac sufitówke ale jej krawędzie są zamocowane na silikonie. Dodatkowo po wizycie w myjni leciutko kapie mi woda z góry na konsole środkową od biegów. Miał ktoś podobny przypadek bo nie chcę nadaremno niszczyć podsufitki przy demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stuków to na myśl przychodzi mi tylko ta szyna metalowa co idzie przez całą szerokość szyberdachu. Jak rozsuwasz szmaciankę to punkt najbliżej tyłu samochodu. Spróbuj wsadzić kawałek szmatki między nią a dach i się przejedź w celu sprawdzenia czy dalej wali. Tylko nie próbuj wtedy otwierać szyberdachu bo łatwo go można w ten sposób rozwalić.

 

Co do kapania to przedmuchaj rynienki, może się zapchały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Temat ogarnięty. Wyszarpałem podsufitke,którą ktoś połapał miejscowo silikonem. Okazało się,że pare nakrętek było poluzowanych. Przy otwartym też postukiwało ale przy zamkniętym bardziej(chyba chodziło o naprężenia).

Natomiast przeciek był banalny. Przewód odprowadzający zrzuconu był z mocowania.

Cóż auto za pare groszy,to nikt się nie starał przy naprawie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...