Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11] pytanie o filtr kabinowy i diodę


nowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nową.Posiada Primerke P11 98 r a moje pytanie to w która stronę powinna być skierowana strzałka przy wymianie filterka kabinowego.Wentylator jest po prawej więc skierowałam strzałkę w stronę kierownicy czy to tak jest dobrze?Kolejne moje pytanie dotyczy schowka środkowego jest tam dioda lutowania do kostki a jeden się urwał i nie święci.Czy można to kostkę ominąć i zrobić na krótko.Lubię sobie sama naprawiać ale czasami nie wiem więc proszę o pomoc.Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałka wskazuje przepływ powietrza :D 

jaka kostka i jaka dioda?? zawsze coś można ominąć i zrobić na krótko, albo przylutować to co odpadło :D 


aa i zmieniłem trochę tytuł :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem że wskazuje przepływ powietrza ale chodzi mi o to jak włożony ma być filtr to strzałki w prawo do dmuchawy czy w lewo.A o diode mi chodzi co podświetla środkowy schowek pod pokretlami nawiewow.Święciła mi na zielono potem przestała a potem tylko zaczęła mrugac i teraz nie święci. Jak ja wyjelam to idzie ona do takiej kostki co końcówki diody są w nią w lutowane a od tej kostki dalej Ida kabelki czerwony i czarny.Jeden pręcik się upalil przy tej kostce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kostce się upalił :huh: dziwne, z racji poboru prądu. Może zaśniedział/zgnił, trza do fachowca od elektryki w voituresach (samochodach) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem że wskazuje przepływ powietrza ale chodzi mi o to jak włożony ma być filtr to strzałki w prawo do dmuchawy czy w lewo.

no zastanówmy się :D jak strzałka wskazuje kierunek przepływu a wentylator dmucha to w którym kierunku leci powietrze?? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...