Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

konkurs na plusika


karibox1

Rekomendowane odpowiedzi

Z jaką prędkością udaje się pokonać test łosia xem t32 i czy jest to dobry czy raczej słaby wynik. Kto wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jaką prędkością udaje się pokonać test łosia xem t32 i czy jest to dobry czy raczej słaby wynik. Kto wie?

 

(4x4)x5(kół) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem - przy 80km/h i zajął 8 miejsce razem z Ferrari Testarossa, Corvettą i Audi R8 na 400 testowanych samochodów. :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj skręcałem w lewo i musiałem przeciąć  drogę 2 pasmową - 2 kierunkową

 

i chcąc zdążyć przed autami pocisnąłem do oporu na wejściu w zakręt miałem około 100km/h , gotowy na kontrę, że mnie trochę prześlizgnie

 

T-32 szedł jak przecinak, pięknie trzymał się toru....

 

auto bardzo stabilne .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łot? :D Powiem szczerze, że z całą sympatią dla X-trail'a to musiał wkraść się jakiś błąd pomiarowy. Nie ma takiej możliwości by X-trail lepiej się prowadził od GT-R'a, czy Focus RS... :P

Focus RS i GTR jest na 18 miejscu z prędkością 78 km/h  czyli 10 oczek niżej  :icecream:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO mówią, że to, że t32 przechodzi moose test oznacza, że esp jest przygotowane dokładnie pod test. Ale to nie znaczy, że t32 idzie lepiej od bmw m. w każdych warunkach. Reasumując, gdyby zmienić nieznacznie warunki łosia (np długości poszczególnych odcinków, niektóre krótsze a niektóre dłuższe) to bmw spokojnie je przejdzie a t32 nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...