Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Brak podświetlenia / spalone diody / wymiana


Gość MINI-MAL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MINI-MAL

Witam,

 

Zanim napisałem nowy temat przejrzałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, dlatego będę więczny za pomoc.

 

Znalazłem ten temat: 

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/75072-k11-wymiana-zagarow-na-wersje-z-obrotkiem-plus-podswietlenie-na-niebiesko/

 

Jednakże grafika, już nie jest widoczna, dlatego bardzo proszę o pomoc.

 

W moim Nissanie Micra K11 z 1997 spaliły się diody podświetlające licznik, co jest dosyć uporczywe i chciałbym to naprawić.

 

Nie wiem jak odkręcić licznik w moim samochodzie, gdzie znajdują się dokładnie śruby, ew na co uważać aby nie narobić sobie jeszcze więcej pracy.

 

Z góry dzięki za pomoc i przepraszam za temat jeżeli się powtarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wymieniając żarówkę od rezerwy też musiałem zdjąc obudowę, ale z mojego doświadczenia wynika, że na jednej żaróweczce się nie skończy. Od lekkich nawet wstrząsów, stare żaróweczki się mogą przepalić, ja przy tej okazji wymieniłem co najmniej 4-5 przepalonych przez samo rozebranie tego plastiku. 

 

  :warning: Przygotować kilka sztuk dodatkowo możesz. Zaznaczę, że ja mam blisko sklep gdzie latałem ze 3 razy kupować kolejne przy okazji wymiany jednej żarówki od rezerwy.  :whistle:  :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...