Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam poszukuje części karoserii do Tino po lifcie


Ave Tino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

 

Poszukuję przedniego zderzaka, maski i prawego reflektora ( z białym kierunkowskazem) w rozsądnej cenie. 

Czy można zamontować maskę od modelu przed liftem? 

post-55731-0-69409200-1454595600_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu coś pozyskasz; Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Częci Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tu coś pozyskasz; Zadzwoń pod numer 506982330, drugi numer 693152109 i e-mail cezar.n@onet.pl, adres Wygnanów 148, 21-306 Czemierniki, firma AUTO-NISSAN Częci Samochodowe Cezary Nieznajek.  Facet rozbiera Nissany i jest bardzo kompetentny co do wiedzy o tych autach z podziałem na roczniki nawet. Zamówione części w rozsądnych cenach wysyła kurierem pod dowolny adres. (Nie za bardzo odpowiada na e-maile, nie ma czasu ich przeglądać, lepiej dzwonić)

Dzięki, skorzystam. 

Szukam prawej lampy po lifcie z białym kierunkiem w rozsądnej cenie dopuszczonej do ruchu prawostronnego. Bardzo proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeśli można skorzystać z tematu i się podłączyć ostatnio moje tinko zaliczyło dzwonka w tyłek i korzystają z naprawy tyłu pomyślałem ze zrobię prawe  tylne nadkole ponieważ rant jest cały skorodowany... sprawdzałem po rożnych sklepach z częściami i nie znalazłem reperaturki nadkola do tino...

czy może wiecie czy da się dopasować reperaturkę od normalnej almerki do tino ??

 

 

z góry dzięki za pomoc Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...