Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dostęp do zbiornika spryskiwacza


berater

Rekomendowane odpowiedzi

Spryskiwacze reflektorów działają, w przeciwieństwie do spryskiwaczy szyb.

Po właczeniu spryskiwacza, leje się płyn spod prawego przedniego nadkola.

Czy żeby dostać się do przewodów i zbiornika wystarczy zdemontować nadkole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć po co się tam dostawać?

W T30 wystarczy nadkole, ale w 31 :bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ustalić winnego nieszczelności (przewód, pompka, zbiornik)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie nadkola da dostęp do zbiorniczka  ale czy da dostęp do pompki czy przewodu, wszystko zależy z której strony są zamocowane pompki (jedna lub dwie) bo jeśli są od strony zderzaka to zdjęcie samego nadkola nic nie da. Sprawdź w jakimś manualu, ale skoro cieknie to i tak musisz się tam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa, jak często się zdarza, banalna. Upierdzielił się wężyk w komorze silnika, tuż przy podszybiu. Okazuje się, że jak zwykle najciemniej jest pod latarnią.

Nie szukałem tam, bo zmylił mnie płyn pod samochodem. Ale tak czy siak trzeba było zdjąć nadkole, bo wężyk, pod wpływem ciśnienia schował się miedzy blachy. W każdym razie działa.

I tu Was zaskoczę. Pierwszy raz w życiu będę chwalił ASO. Zrobiłem to w Kielcach, będąc w trasie. Zadzwoniłem z trasy, czy mogę to zrobić. Nie dość, że podjechałem 15 minut przed zamknięciem, to naprawa przeciągnęła się do 30 minut po, bo były problemy ze zlokalizowaniem i "wydłubaniem" wężyka. I teraz najlepsze, nie wzięli ani grosza. Cuda Panie.

 

Mając nadzieję, że wszyscy Panowie mają już jajka pomalowane, życzę spokojnych i zdrowych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci niespodzianka, ale wypada tylko pochwalić i cieszyć się świątecznym bonusem.

Wesołych ŚWIĄT.....   :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...