Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przyciemniane szyby


Gość Chińczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no to zadzwoniłem i....

 

za oklejenie W10 (cały tył) z atestem - 450,-

za oklejenie przednich szyb (bez atestu "na własną odpowiedzialność") - w sumie 160,-

 

do tego miła Pani zaproponowała mi tzw. "hydrofobizację" przedniej szyby (za 50% normalnej usługi) czyli za 50,- (boczne po 30,- i tylna w kombi 80,-)

HYDROFOBIZACJA to pokrycie szyby jakimś czymś (ona to jakos określiła) co działa jak "niewidzialna wycieraczka" (tak jak te płyny co trzeba nanieść na przednią szybę pod nazwą "Rain Stop" albo coś podobnego)

 

nazbieram i dam zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja jutro o 9:00 umowiony na przyciemnienie mojej n15 w zakladzie na ulicy Głównej 18 w "Galeri Tonów" www.galeriatonow.pl ,wybralem narazie dwie folie, jutro sie okaze jaka wybiore, poprzykladam do auta i zobacze jaki kolor najlepszy.

Moje faworyty to standartowe czarne (stopien przyciemnienia do ustalenia) oraz ciekawe w odcieniu bordowym (w kolorze auta) i tu sie zastanawiam, przyciemniam caly tyl, krzykneli 300zl za folie z atestem, jutro po zabiegu zrobie fotki i zamieszcze jak wyszlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawe jak to wyjdzie bordowe by fajnie wyglądały :) kumpel ma pomarańczowe w granatowym bravo i też ładnie wygląda:) szkoda że przodu nie robisz... ja bym zrobił najjaśniejszą jaka jest tu chodzi tylko o odbijanie promieni słonecznych:) ja miałem tak zrobić ale narazie projekt "klima" w fazie realizacji :) jak się uda to szyb wogóle nie będę ściemniał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po zabiegu :) bylo za***iscie, chlopaki troche dlugo robili od 9:30 - 13:30, tylna szybke wykleili z jednego kawalka jak prosilem, dodatkowo gratis dostalem pasek przeciwsloneczny na przednia szybke, kolorek 2 tony nizej od najciemniejszego, z zewnatrz sa czarne , od srodka z niebieskawa poswiata. Folie Sunguard, dostalem atest i 6 lat gwarancji na folie ze nie wyblakna. Sprawa wygladala tak ze boczne szybki wyjeli z samochodu , tylne trujkaciki i tylna duza robili na samochodzie. Bordowy kolor byl za bardzo ze tak powiem "damski" ;) dlatego poszly w ruch czarne. Oglolnie robota za***iscie wykonana, w dwuch miejscach zostaly lekkie soczewki(ale bez powietrza i wody - do wyschniecia, dzisaj juz 30% w sloneczku zniknelo reszta mam nadzieje w najblizszym czasie, Czlowiek powedzial ze znikaja zawsze po 2-3 dniach jesli nie znikna powiedzial zeby przyjechac i poloza nowa folie :)

 

Ogolnie jestem bardzo zadowolony, wkrotce zdjecia, myjka wosk i sesja takze w najblizszym czasie umieszcze fotosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02
wkrotce zdjecia, myjka wosk i sesja takze w najblizszym czasie umieszcze fotosy.

no foty mile widziane ,,,to teraz jak limuzyna bedzie furka wygladac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze wracajac do przydymek to bede tego bronil bo sam mam i jestem zadowolony jak cholera. Nie ma lipy w postaci ramki na tylnej szybie... U mnie niestety byl Dot-matrix i folia nie chcieli zrobic tego porzadnie bo bali sie ze szybe sp***rza. Przydymka wyszla rewelacyjnie. Od srodka nie ma roznicy. W nocy nie mam problemow zeby cokolwiek zobaczyc przez tylna szybe a wiec tu jest mega plus, ktorego nikt nie podwazy.

 

Co do mitu odnosnie paluchow i rysowania to.... Rysuje sie jak normalne szklo, a wiec zaden to argument. Nie ma rzeczy niezniszczalnych. Co do sladow po paluchach to raczki sie myje :) A tak na powaznie nalezy unikac kontaktu z preparatami/plynami i innymi tego typu rzeczami o odczynie zasadowym. Jesli ktos przewozi psa na tylnym siedzeniu to ODRADZAM przydymke. W razie czego pytac na gg.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Ja mam przyciemnione szyby i widze tego same zalety. Moge spokojnie polozyc plecak na tylnym siedzeniu i nie bac sie ze ktos go zauwazy i zawinie. Ciemna szyba zwraca na siebie uwage 8) A policja nic do nich nie ma, nigdy przy kontrolach itd nawet nie wspomnieli o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to ja sie pochwale jak zostaly przyciemnione szyby w zakladzie znanym pod nazwa Galeria Tonow na ulicy Głównej w Warszawie. ponizej zdjecia jak to wyszlo:

 

Przed:

IMG_3341.jpg

 

Po:

IMG_3865-1.jpg

 

ogolnie za***ista robota, 4 i pol godziny Pan robil, stalem nad nim i patrzylem czy sie nie opiepsza ale starannie wszystko zrobil, pozostale po zabiegu w paru miejscach mikro pechezyki zniknely po 5-6 dniach. Jestem super zadowolony, dostalem certyfikat zgodnosci folii z pieczatkami itp. W kazdym razie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt ze z okna, czekam na zielona trawke i wtedy sesja bedzie :) takze sie postaram, zabieg kosztowal 250 ale poniewaz zostala uszkodzona ramka od klameczki otwierania drzwi to 50zl mniej bo musze pojechac do ASO kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...