Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zwarcie przy otwartych drzwiach


dragarth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam następujący problem z moją micrą. Przy otwartych drzwiach bez różnicy czy od strony pasażera czy od strony kierowcy wyłącza się zegarek, nie ma ciągłego świecenia diody immobilajzera, oraz nie świeci się siwatełko podsufitki. Dopiero jak zamknę drzwi to wraca zegarek oraz dioda immo, ale po przełączeniu światła podsufitki na lewo swiatło nadal sie nie swieci i dodatkowo przestaje mrugać dioda immo, oraz przestaje działać zegarek. Immo póki co działa bo idzie odpalić, ale coś jest nie tak z mruganiem tej diody. Wydaje mi się, że jest jakieś zwarcie.

 

Dodam że zaczeło się to dziać jak trochę ruszałem przewodami we wnęce po radiu, gdzie szukać tego zwarcia/ przyczyny ? Która wziązka, może ktoś z autopsji wie co jest przyczyną. Prośba o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dodam że zaczeło się to dziać jak trochę ruszałem przewodami we wnęce po radiu, gdzie szukać tego zwarcia/ przyczyny ? Która wziązka, może ktoś z autopsji wie co jest przyczyną. Prośba o pomoc.

Sam sobie odpowiedziałeś pisząc powyższe. Sprawdź połączenia wszystkich kostek w miejscu gdzie wkładałeś paluszki swe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś pisząc powyższe. Sprawdź połączenia wszystkich kostek w miejscu gdzie wkładałeś paluszki swe.

 

Domyślam się, że gdzieś w tej wnęce coś się dzieję. Może ktoś naprowadzi w którym kierunku szukać, tam jest pełno tych wiązek i kabelków. Nie wiem po której stronie szukać lewo ? prawo? góra? Jakieś sugestie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dołu paluszków nie wkładał zdaje się, więc zaczął bym od góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Odkręci dół (przy okazji trochę odkurzy) pozna samochód, później idąc ku górze dojdzie do pokręteł nawiewów i jeszcze bardziej będzie poznawał swoje cacko.

Ja Tinkę jak i Micrę rozebrałem do gołego (po za silnikiem) trochę poznałem i również dlatego mam zawsze tyle fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...