Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tempomatu...

 

Ze zdjęć wygląda na zadbany lub dobrze przygotowany do sprzedaży przez handlarza. Stoi w komisie... więc ciężko wierzyć w to co będzie mówił sprzedający.

Według mnie znajdź kogoś kto się trochę zna na samochodach i zabierz go na oględziny do komisu. Jeśli nic nie znajdzie to dalej proponuje wycieczkę z tym autem do mechanika - najlepiej twojego znajomego.

 

Przed kupnem koniecznie obejrzyj kilka egzemplarzy - to da ci jakieś porównanie.

 

PS

Xtrail to fajne autko dla kobitki ;) - będziesz zadowolona. Mojej żonie też się podoba jazda tym samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie jest przygotowany do sprzedaży bo w środku miał parasol i kurtkę. A, i drobniaki w schowku ;)

podobno jest autem wspólnika właściciela, to chyba dobrze (nie ma haka, więc nikt nim nic nie ciągnął z Niemiec ;) )

 

jutro biorę autko do mechanika (znajomego). Zobaczymy :)

 

jak sprawdzić czy pod chromem jest rdza? Pewnie się nie da i trzeba czekać aż błotniki odpadną ;)

Edytowane przez Iwanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chromy na rantach blotnikow to standart w tym modelu? nie lubie tego patentu bo zwykle pod spodem rdza

 

pozdrawiam

Albo doróbka albo jakiś pakiet ;)

 

Całkiem ładne autko, tylko trza dokładnie wszystko sprawdzić i jak pisał Bartek, wziąć kogoś kumatego ze sobą, kto w razie czego będzie umiał odradzić ;)

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/vehicle?c=Nissan&ssd=%24HQARW1d0BwMBDUgdDBdyeXoEZnZ6YlhVLAICBQADAwxINCVNAHtOVnViBEMHPFg%24&vid=2129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co sądzicie o tym https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-nissan-x-trail-2-2dci-136km-4x4-CID5-IDi9USp.html#519e719828

 

Przebieg 216tyś jest realny?

Vin: JN1TENT30U0215889

 

Po srawdzeniu wychodzi 04.2005, zastanawia mnie moc podawana w niektórych dekoderach VIN: 84kW/114HP, czy silniki z tego rocznika nie powinny mieć 100kW?

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproś ładnie kolege karibox1 - jest z okolic to może by rzucił okiem ;) a jest szczególarzem.

 

W ramach podziękowania jak by co to kari gotówkę (złoto, kamienie szlachetne,itp) przyjmuje w każdej ilości - nie musisz się krępować  :D

 

 

 

... w środku miał parasol i kurtkę. A, i drobniaki w schowku ;)
podobno jest autem wspólnika właściciela,....

w każdym komisie, każdy handlarz mówi to samo (jego, jego żony, szwagra, znajomego...) o aucie, które akurat zamierzasz kupić. Taki dziwny zbieg okoliczności...

 

 

... wziąć kogoś kumatego ze sobą, kto w razie czego będzie umiał odradzić ;)

to rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę - osoba postronna będzie oglądała samochód bez emocji - z pewnością znajdzie więcej mankamentów niż kupujący podjarany zakupem jak dziecko prezentami 24 grudnia wieczorem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jak nie z komisu?

Ktoś z forum sprzedaje? ;)

Komis to ostateczność-tez nie polecam,jest mnóstwo miejsc gdzie sa oferty z autami uzywanymi:Otomoto,OLX,Allegro,Gratka,Sprzedajrmy ,itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić czy pod chromem jest rdza?

popatrzec z bliska, lampka poswiecic, bedzie widac

 

A skąd jak nie z komisu?

opcja pierwszy wlasciciel jest lepsza, bardziej elastyczna cena, wiecej informacji na temat pojazdu

zycze pozytywnego wyniku sprawdzenia auta

 

pozdrawiam

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję :)

auto w sumie tak średnio z komisu, bo umowę jedziemy spisać do prywatnego domu. Faktycznie samochód prywatnej osoby, która wstawiła auto do znajomego komisu. Przeszedł przegląd, już nim jechałam, w środku i na zewnątrz zadbany (klocki, olej i filtry, upiększenia chromowe, serwis klimy). Kupujemy od 3 właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a co sądzicie o tym https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-nissan-x-trail-2-2dci-136km-4x4-CID5-IDi9USp.html#519e719828

 

Przebieg 216tyś jest realny?

Vin: JN1TENT30U0215889

 

Po srawdzeniu wychodzi 04.2005, zastanawia mnie moc podawana w niektórych dekoderach VIN: 84kW/114HP, czy silniki z tego rocznika nie powinny mieć 100kW?

 

Pozdrawiam

Radek

 

Rok  04, 2005 i na pewno ma 100kW.

Tu też tak wychodzi https://partsouq.com/en/catalog/genuine/vehicle?c=Nissan&ssd=%24HQARW1d0BwMBDUgdDBdyeXoEZnZ6YlhVLAIBBQAKCw1INCUwYmxOWWJxYH8FJFg%24&vid=2129

 

Co do przebiegu, równie dobrze może mieć 100kkm więcej, choć nie jest to reguła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie z nim jazda..

 

Tzn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję :)

witamy w klubie ;)

 

 

Marzy mi się aktywne lato...

z tą aktywnością to nie przesadzaj - X to nie prawdziwa terenówka. Co prawda w błoto po pachy można wjechać ale z wyjazdem to już jest problem a traktor jak szarpnie to i pół auta może oderwać na lince... na YT pod hasłem bartezmx5 jest kilka filmików które pokazują na co można sobie pozwolić tą nyską.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie z nim jazda..

 

 

Masz na myśli że lipa?

 

Wysłałem kolesiowi wiadomość czy godzi się na wizytę w serwisie lub sprawdzenie przez rzeczoznawcę i na razie cisza :D , a tak przy okazji co myślicie o firmach "sprawdzających" samochody przed kupnem (Motocontroler, autotesto etc)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci właściciel, komis. Doskonały materiał na ścieżkę zdrowia. Zaczniemy chyba od łańcucha...

Piszesz chyba o tym co już kupiony?

Chyba że byłeś sprawdzać tego z Bydgoszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wprowadzaj w błąd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wprowadzam w nic. To oglądać tego w Bydzi? Bo jutro jadę to mogę popytać. Przecież kilka napraw i tak będzie musiał wykonać. Jakiego by nie kupił.  Za***ista wersja bydgoska. Z uszkami zagłówków. Żaden volvo nie ma takich.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąb sprzedaje t31, może zaproponuj mu 45. Powinien to łyknąć.

 

To ma być pierwszy samochód dla żony, dopiero zrobiła prawko, 45k przekracza budżet 2 krotnie :D

 

 

Nikogo nie wprowadzam w nic. To oglądać tego w Bydzi? Bo jutro jadę to mogę popytać. Przecież kilka napraw i tak będzie musiał wykonać. Jakiego by nie kupił.  Za***ista wersja bydgoska. Z uszkami zagłówków. Żaden volvo nie ma takich.

 
Takie zagłówki i stoliczek całkiem fajna sprawa dla dzieciaków, to chyba oryginalne wyposażenie? Widziałem coś takiego w którymś z testów iksa, a że "napraw kilka" i tak trzeba się spodziewać to wiadoma sprawa, ale silnika na początek zmieniać bym nie chciał ;D 
Edytowane przez radomir82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wprowadzam w nic. To oglądać tego w Bydzi? Bo jutro jadę to mogę popytać. Przecież kilka napraw i tak będzie musiał wykonać. Jakiego by nie kupił.  Za***ista wersja bydgoska. Z uszkami zagłówków. Żaden volvo nie ma takich.

Jeśli masz możliwość to jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...