Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić X-traila... Rozważania na temat innych marek.


Gość Zboro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie mam fotek, ale wygląda dokładnie tak:

https://www.netcarsh...n/2011-x-trail/

jesli wyglada dokladnie tak tzn. ze to LE Platinium (ma naglosnienie Bose a nie ma kamery cofania?)

zmien sobie w opisie to 'FL' a jak juz chcesz byc dokladny to dopisz 'MY' (model year)

 

 

Białego z Będzina oglądałem, ale mnie nie urzekł ;)

sprzedajacy minal sie z rzeczywistoscia czy auto bylo po prostu 'zmeczone'?

 

 

Dużo osób pisze w ogłoszeniach "najbogatsza wersja",

dla wielu skorzane fotele to synonim luksusu ; )

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli wyglada dokladnie tak tzn. ze to LE Platinium (ma naglosnienie Bose a nie ma kamery cofania?)

zmien sobie w opisie to 'FL' a jak juz chcesz byc dokladny to dopisz 'MY' (model year)

 

sprzedajacy minal sie z rzeczywistoscia czy auto bylo po prostu 'zmeczone'?

 

dla wielu skorzane fotele to synonim luksusu ; )

 

pozdrawiam

Ma Bose i kamerę. 

 

Odnośnie Będzina, X był trochę zmęczony (plastiki trzeszczały, nie tylko w bagażniku). MZ nie było warto, zwłaszcza za cenę 41tys. 

Z resztą po tych oględzinach stwierdziłem, że jak ma być X-Trail to tylko po liftingu, ładniejszy no i taki "nowszy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum i przymierzam się do zakupu x-traila ostatnio przeglądając ogłoszenia wpadł mi w oko taki:

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-2-2-diesel-japan-6biegowy-klima-alu-4x4-blok-mostu-szyber-isofix-ID6yli7D.html

 

czy ktoś może po obejrzeniu ogłoszenia coś powiedzieć? Strasznie atrakcyjna cena a po rozmowie dowiedziałem się że jest naprawdę w dobrym stanie. Może miał ktoś możliwość oglądania tego samochodu a może ktoś zna tego sprzedawcę. dzięki za jakąś podpowiedź. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie atrakcyjna cena, w połączeniu ze strasznie dobrym stanem. Z pewnością straszna okazja. Jednym słowem strach nie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nadwozie i deskę to auto przedliftowe, więc jakie 136 KM?

Jaka blokada mostu?

 

Jest z czego targować :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód jest akurat w średniej cenie rynkowej za ten model i rocznik.

Co do reszty to nie można ulegać emocjom .

Jak auto podoba sie to  na zimno wszystko trzeba spokojnie  sprawdzić zaczynając od nr VIN. i

Jak jest ok z przebiegiem i cała historią to tylko fizyczne ogledziny auta ,jazda próbna.

Po samych zdjeciach w niczym sugerowac nie mozna sie.

Najcześciej na zdjeciach najlepiej wygladaja auta wypadkowe ,szykowane tylko sprzedazy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to komis a zatem z zasady omijamy. po drugie ma 18 tysi rocznie, po trzecie nie pamiętam takiego lakieru w dostępnej palecie, felgi nieoryginalne, ciekawe i niespotykane fotele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 136 KM?

Jaka blokada mostu?

"a nie jak w większości napęd na 1 oś."  - w przyrodzie występują 2.2dci z fwd? czy tylko benzyna? 

4x4 to standard... fwd to ewenement np kolega karibox1 ma fwd

"Silnik nissanowski bezawaryjny na łańcuchu rozrządu" - o bezawaryjności możesz sobie poczytać... a łańcuch się co jakiś czas wymienia tylko jest droższy niż pasek

"Trasa 7,3 litra na 100 km

Autostrada 120-160 km/h 8,5 litra bo skrzynia 6cio biegowa 

Miasto przy normalnej jeździe 8-9 litrów" - dodaj po litrze

 

realnie średnia będzie oscylować 8,5 -10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena mówi sama za siebie już powinna się zapalić czerwona lampka w głowie dlatego że X-Traile T30 w tych cenach to auta po przejściach, bite,kręcone liczniki,spawane z 3,i nie wiadomo co jeszcze kombinowane,przebieg podejrzewam że większy niż podaje w ogłoszeniu, jest to wersja X-Pedition rózniła się że miała właśnie relingi z halogenami, niebieska kolorystyka foteli i jeszcze powinny być felgi oryginalne Nissana 16 koloru czarnego chromu ale najwidoczniej zdjął lub poprzedni właściciel zabrał.Jest to wersja przed liftingiem czyli nie 136 KM tylko 114 KM

Edytowane przez Kristof5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11

Kogo, czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mial na mysli litry na 100 km

 

pozdrawiam

Pewnie tak, ale mógł chociaż ze dwie litery jeszcze dopisać :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są te okrągłe halogeny co to mi je odradziliście w moim fotomanualu.

Kari, a Tobie w Bydzi to na ............. te świeczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd kwestia gustu, ale światła palą trawę na kilometr, także pod względem praktycznym to jest to mega dobry apgrejd ;)

 

Ps. Moim skromnym zdaniem do kanciatej budy iksa takie światła pasują całkiem spoko.

Edytowane przez radomir82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się w końcu pochwalę moim zakupem, zdjęcie zrobione przez budynkiem instytucji zajmującej się ruchem i wszystkim co na drogach, kilka chwil po założeniu nowego wzoru blach

75802ad6d1e02eefmed.jpg

Edytowane przez Ciaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie wygląda z tymi lampami.Kolego Ciaki a czy mógłbyś zamieścić fotkę otwartej maski w miejscu mocowań tej owiewki / trochę jestem upierdliwy/. Ty masz oryginalną  nissanowską  a na allegro sprzedają podróbki i one są inaczej mocowane-trochę tandetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartezm, oczywiście ;)

@mundek28, podeślę na PW w późniejszym czasie 

 

Lampy robią robotę w nocy na nieoświetlonych drogach, no i fajnie wyglądają. 

Edytowane przez Ciaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tutaj nowy i mam prosbe do Was. Chcialbym kubic X-traila i wpadlo mi w oko co takiego: https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-x-trail-4x4-wspanialy-z-gazem-sekwencyjnym-zarejestrowany-sprawny-ID6yFird.html

Myslicie, ze warto? No i czy wogole kupie cos porzadnego do kwoty 15 tys.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sochaczewie masz jeszcze jednego , tylko ze czarnego i bez haka. Ten czarny tańszy i chyba ładniejszy a jeżeli nie ciągasz przyczepki to bez hak większe prawdopodobieństwo że nie jeżdził w trudnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny niestety juz sprzedany. Tez wolalem tamtego no ale coz.Hak nie jest mi do niczego potrzebny bede nim ogolnie rodzine wozic. No wlasnie jak dzwonilem do tego srebrnego to koles powiedzial, ze mu konrtolka poduszki wyskoczyla jak jezdzil ostatnio "po kniejach". Ogolnie to szukam czegos z Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten srebrny to po samych zdjęciach widać ze robiony:

-spasowanie przedniego zderzaka

-na ten przebieg reflektory przednie też coś trochę zżółknięte

-pod drzwiami kierowcy i pasażera nie ma listw albo wyrwał jak w terenie jeździł albo było coś robione i już nie założył bo może pourywał mocowania

-po stronie pasażera we wnętrzu też plastiku nie ma dlaczego?

-zdjęcie od kierowcy zrobił tak z bliska żeby nie było widać że nie ma następnej osłony przy fotelu na dole

-kierownica i gałka zmiany biegów też na ten przebieg nie wygląda też zależy gdzie auto jeździło czy po mieście czy po trasach

-w bagażniku podłoga przy zawiaśie też wyrwany kawałek

-uszczelka też krzywo albo spasowana lub wyrwana ciekawe czy lakieru czasami tam nie odcinał

-spasowanie tylnego zderzaka też wielkie szpary

-nie ma w ogłoszeniu wzmianki na temat bezwypadkowośći

 

 

Szczerze pisałem już we wcześniejszym poście że X-Traile za takie ceny to Jedna Wielka Tragedia rozumiem że kilka rzeczy zawsze w aucie używanym jest do zrobienia pod siebie.To co ja jeździłem i oglądałem po Polsce do siebie to jedna wielka Masakra:szpachlowane,bite,liczniki kręcone,jak w niektórym silnik odpaliłem to aż się przelekłem chodziły jak traktor.

 

Naprawdę żeby X-Traila znaleźć w miare dobrym stanie trzeba się naszukać i wszystkie za takie ceny 10,13,16 tyś zł moim zdaniem to nie ma co patrzeć.

 

 

Popatrzcie sobie na ceny Nissana w niemczech jakie są jak jest oryginalny przebieg,lakier,pierwszy właściciel,prywatny właściciel i autko jest utrzymane w bardzo dobrym stanie ,rocznik 2002 ,2003 to tam ceny spokojnie są na poziomie 5, 7 tyś euro teraz doliczyć transport do Polski lub tablice, paliwo na powrót, rejestracja za benzynę 2.0 jest akcyza mała 3% ale za 2.5 benzynę 2.2 diesla trzeba płacić 18,6 % akcyzy, sama akcyza 4, 5 tys zł plus rejestracja to już powinna się lampka zapalić dlaczego takie same roczniki z podobnymi przebiegami i opisem jako idealne, bezwypadkowe w Polsce są o kilka a nawet kilkadziesiąt tysięcy tańsze.

Edytowane przez Kristof5112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...