Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QASHQAI J11 a inne modele,oferty.


colins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że jak widzę podchodzisz zdroworozsądkowo. Polecam jeszcze jazdę tucsonem, w realu w wersji Comfort (ma wszystko co trzeba) z 1.6 gdi co ważne wolnossącym, zapłacisz ok.85k już z metalikiem i oponami. Są podatni na negocjacje.

Nie jest demonem szybkości ale do normalnej jazdy wystarcza.

Miejsca na Full i bagażnik 500l do tego kompletnie bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że jak widzę podchodzisz zdroworozsądkowo. Polecam jeszcze jazdę tucsonem, w realu w wersji Comfort (ma wszystko co trzeba) z 1.6 gdi co ważne wolnossącym, zapłacisz ok.85k już z metalikiem i oponami. Są podatni na negocjacje.

Nie jest demonem szybkości ale do normalnej jazdy wystarcza.

Miejsca na Full i bagażnik 500l do tego kompletnie bezproblemowy.

podoba mi się, muszę rozważyć, choć nie wiem czy nie za duży będzie dla małżonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale hybryda sporo kosztuje ponad 100 kPLN  i nie wiem czy ktoś  tak chętnie to kiedyś odkupić, bo ja osobiście nie chciałbym auta z CVT jak to się posypie bo to  finansowo zabije.

 

Nie CVT tylko E-cvt. Poza tym jak kupujesz nowe to masz gwarancję więc argument średnio trafiony ;) nie słyszałem jeszcze aby w hybrydzie padła skrzynia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się, muszę rozważyć, choć nie wiem czy nie za duży będzie dla małżonki.

Kobiety lubią duże ;)

Nie CVT tylko E-cvt. Poza tym jak kupujesz nowe to masz gwarancję więc argument średnio trafiony ;) nie słyszałem jeszcze aby w hybrydzie padła skrzynia.

To są już bardzo dopracowane i bezproblemowe skrzynie. Wiem bo mam "tam" kolegę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie CVT tylko E-cvt. Poza tym jak kupujesz nowe to masz gwarancję więc argument średnio trafiony ;) nie słyszałem jeszcze aby w hybrydzie padła skrzynia.

nie wiem czy hybrydy tak cieszą się na rynku wtórnym a 12 tysi za wynalazek wiecej płacić ???

jeszcze jest jedno auto nad ktorym się zastanawiam jest to mitsubishi eclipce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy hybrydy tak cieszą się na rynku wtórnym a 12 tysi za wynalazek wiecej płacić ???

jeszcze jest jedno auto nad ktorym się zastanawiam jest to mitsubishi eclipce

 

Pamiętaj, że hybryda w mieście dużo mniej pali - a to przecież też dość istotny czynnik zakupowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p

 

Pamiętaj, że hybryda w mieście dużo mniej pali - a to przecież też dość istotny czynnik zakupowy :)

przy przelocie tego auta w okolicach 8 kkm rocznie za 18 tysi różnicy to nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Dzisiaj oglądałem jeszcze koreańczyka mniejszego od kaśki KIA STONIC i powiem szczerze za 65 kPLN  po rabacie za 1,4 100 PS jest z wyposażeniem prawie jak N-tec a cena kusząca.

Edytowane przez biner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przy przelocie tego auta w okolicach 8 kkm rocznie za 18 tysi różnicy to nie ma ekonomicznego uzasadnienia. Dzisiaj oglądałem jeszcze koreańczyka mniejszego od kaśki KIA STONIC i powiem szczerze za 65 kPLN  po rabacie za 1,4 100 PS jest z wyposażeniem prawie jak N-tec a cena kusząca.

 

Kolego, ale wymiarowo to chyba dwa różne samochody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiec przyszły tak a kupujący nowke nie :) Uważam że acenta tez szybko pójdzie za 3 lata bo będzie tańsza na wtórnym a ja mniej stracę :)

 

Co do wersji Accenta, to mamy Teknę którą użytkuje żona.

Pytałem ją ostatnio gdyby miała zmienić auto to z jakiego elementu wyposażenia by nie zrezygnowała. 

Odpowiedziała bez wahania, że z kamer  i dostępu bezkluczykowego. Może ewentualnie jeszcze z grzanych foteli.

To tak gwoli podpowiedzi co kręci nasze panie. :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z kolei to wyposażenie podstawowe

Tekna Tekna ale N-Tec wydaje się być rozsądnym kompromisem ale z automatu odpadają nam ledy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla mnie acenta w zupełności by wystarczyła ale musiałbym mieć czujniki lub kamerę cofania ledy to byłoby już bajka ale 13 kPLN różnicy za kamerkę i kilka innych niepotrzebnych bajerów nie bardzo mi się usmiecha. Mam w moim mondeo prawie wszystkie te nowinki a tak naprawde wogole z nich nie korzystam, dlatego teraz chce wziac to co jest naprawde potrzebne, a nie bez sensu wywalac kase na cos, czego nie uzywam.Gdyby ta Visa miala lepsza tapicerkę to w cenie acenty mialbym silnik 1.6 kupilby ładne alu i śmigał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w rodzinie dwie wersje Tekna i Acenta, ale doposażona w pakiet bezpieczeństwa oraz Navi i jak mam obiektywnie porównywać to ta druga wersja w zupełności mi wystarcza. W Teknie nie korzystam z połowy tych bajerów, felgi 19 też nie są mi potrzebne, jedynie co to może brak mi full ledów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w rodzinie dwie wersje Tekna i Acenta, ale doposażona w pakiet bezpieczeństwa oraz Navi i jak mam obiektywnie porównywać to ta druga wersja w zupełności mi wystarcza. W Teknie nie korzystam z połowy tych bajerów, felgi 19 też nie są mi potrzebne, jedynie co to może brak mi full ledów.

Wszystko byłoby super tylko w Acenta w cenniku nie ma pakietu bezpieczeństwa do Visa jest a do Acenty nie, co to za polityka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby super tylko w Acenta w cenniku nie ma pakietu bezpieczeństwa do Visa jest a do Acenty nie, co to za polityka.

Hmm to do tej wersji po lifcie już nie ma takiej opcji ? Nawet nie wiedziałem. Może specjalnie to zrobili bo doposażeniu samochodu w te dwa pakiety można było uzyskać naprawdę fajne auto.

 

W ogóle w tym QQ po lifcie są już w standardzie czujniki cofania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

... W ogóle w tym QQ po lifcie są już w standardzie czujniki cofania ?

Czy tak trudno wejść na stronę Nissana i zerknąć w specyfikację ?

Ktoś udzielając Ci odpowiedzi się "walnie", ty nie sprawdzając informacji zamówisz, .... a przy odbiorze "zdziwko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to do tej wersji po lifcie już nie ma takiej opcji ? Nawet nie wiedziałem. Może specjalnie to zrobili bo doposażeniu samochodu w te dwa pakiety można było uzyskać naprawdę fajne auto.

 

W ogóle w tym QQ po lifcie są już w standardzie czujniki cofania ?

Od NC w górę... Można dokompletować(Czujniki parkowania tyłem KE511-99902 658 zł

Czujniki parkowania przodem – zestaw główny KE512-99905 867 zł + montaż).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak podchodzi do tego Nissan ale np takie dokładane czujniki pakietowe nie są zakładane w fabryce tylko na placu centralnym w Mszczonowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rzeźba. Napisałem jak jest w Toyocie. Ja mam fabryczne w teknie i pokazuje tak.

4630de9b375ec6d296539f665a622b41.jpg

 

796edfbc85f04baddd3a832042ed22f5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest super ale jak to wygląda w tych dołożonych

U mnie w lewym rogu przed szybą umieścili dodatkowy ekranik na którym pokazuje odległości od czujników w cm (przód i tył) oraz pika i mówi jaka odległość,tyle tylko,że po angielsku.Pikanie albo mówienie można wyłączyć albo może być to i to,jutro zrobię zdjęcie jak to wygląda.

post-62161-0-99824000-1515051651_thumb.jpg

post-62161-0-62363000-1515051668_thumb.jpg

Edytowane przez tz1609
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! QASHQAI J11 a inne modele,oferty

 

No to ja powrócę do tematu zgodnie z zaleceniem Kolegi :)

W związku z ciągłymi problemami z obecnym QQ ( można poczytać w dziale o silniku 1,6 ) zaczynam szukać jakiejś alternatywy - musi to być auto z normalnym benzynowym silnikiem , bez turbin i żadnych udziwnień - wyboru za dużego nie ma i praktycznie wszyscy kandydaci to Japończyki :

Toyota RAV4 

Mazda CX5 lub 6

Ostatnio miałem okazję pooglądać i pojeździć Outlanderem 2.0 CVT - silnik 150 KM muł jak cholera w porównaniu do 1,6 z QQ ale auto tak spokojne i proste , że mnie urzekło - podobno auto praktycznie bezawaryjne - czy ktoś z Was miał może coś więcej do czynienia z Mitsubishi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez turbiny to jeszcze Subaru Forester i Honda CRV.

 

Fakt Honda CRV też oglądałem ale automat 5 biegów a nowa będzie 1,5 turbo CVT - ale za Subaru wielkie dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...