Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Adriel

Proste pytania - Szybkie odpowiedzi

Recommended Posts

JACKO29

Aquarius,1.2 benzyna z belką ma zbiornik 55L jeżeli ma wahacze,to ma zbiornik 65L.Belka ogranicza pojemność!

aquariusmax
Posted (edited)

Tak jak pisałem, był krótki czas, gdy golasy miały zwykłą belkę. Ale obecnie chyba już tego nie ma. Poza tym obecnie specyfikacja dla wszystkich modeli qq podaje 65l.

Edited by aquariusmax

kravvsebb
15 godzin temu, aquariusmax napisał:

PS.: Najtańszy Filtron tak, bo ma renomę (ciekawe jaką). Najtańszy Elf nie, bo nie (nie ma renomy?). Ciekawe wnioski.

Proponuję trochę popatrzeć na filtr przy wymianie, albo chociaż popatrzeć na yt jak ktoś to robi, albo na testy filtrów, a nie twierdzić, że coś jest lepsze bo nasze.
Dacia też ma renomę, jest tańsza od Mercedesa (a ma ten sam silnik), więc po co kupować droższe?

Ma Filtron renomę taką, że od kilkunastu jeśli nie kilkudziesięciu lat produkuje części, które widać są montowane skoro jeszcze działa a skoro są montowane to pewnie dlatego, że klienci mają zaufanie. Używam filtronów od ładnych paru lat (można powiedzieć, że rodzinna tradycja :)) i gdyby ktoś mi go nie polecił to pewnie bym go nie zakładał. Na filtr patrzyłem i nic świadczącego na niekorzyść nie widziałem a co do testów na youtubie to popatrzeć owszem można, ale wyciągać z tego wnioski hmmm to bardzo daleko idące stwierdzenie.

Powiedz mi jeszcze aquarius bo ja może czytać nie umiem, albo nie pamiętam co napisałem, ale gdzie napisałem, że elf nie bo nie, bo nie ma renomy? Mi się wydaje, że napisałem, że są oleje które będą tańsze a niekoniecznie gorsze (chociaż przy C4 wybór nie jest taki duży), ale może inaczej wg Ciebie powinno się to interpretować. Poza tym, ta jak mówiłem, fajnie jest jak nasze pieniądze zostawia się w naszym kraju i u naszych pracowników (chyba, że Twoim zdaniem nic takiego nie napisałem).

Żeby nie było że pytań nie zadaję, to przypominam że na jeszcze trzy odpowiedzi nie dostałem (co jest odpowiednikiem 1,6 dig-t u Renault i jaki klucz pasuje do napinacza paska osprzętu i czy dostępny on jest od góry czy z dołu) - jakby miał ktoś zdjęcie tego napinacza na pewno byłbym bardzo wdzięczny :).

Smakor

Wymieniałem nowy filtr kabinowy toyota na filtrona najmniejszej różnicy nie widać ani w wyglądzie ani w działaniu... (oj przepraszam, w toyotowym strzałka pokazuje kierunek montażu a w filtronie jak w reszcie świata kierunek przepływu powietrza).

Brzyk

ja tez jestem patriotą. :)

Przez 8 lat w cromie niby zakładałem filtrony i paliwa i powietrza i kabiny i jakoś auto dalej śmiga po mojej wsi.

Podobnie w pandzie, pługu.  No i czasem węglowa kabinówka potrafi dorównać cenie " markowego " produktu.

Zaraz będziemy ankiety robić :)

JACKO29

Jutro przegląd,więc nabyłem Motul 5W40,filtr oleju Filtron,powietrza Mann...

aquariusmax

Filtron ma mniej wkładu, więc szybciej wymiana oleju Ciebie czeka.

JACKO29

Etam...raz na rok...

drds
Posted (edited)

Wracam do tematu zmiany aku. Tak jak myślałem skasowała się data i godzina oraz spalania w kompie i wszystkie stacje i czas w radiu.

Ale - Nic to Baśka- już ustawione.  Znaczy Chińczyk podtrzymania pamięci nie ma.

Edited by drds

JACKO29

A GSM miało

Widocznie Chińczyk,Chińczykowi nierówny...