Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Reflektory - przesiadka z xenonów na zwykłe H7


bartekzuczek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dziś zauważyłem, że moja lewa lampa zaczęła lekko migać a następnie po chwili błysnęła i tak się zdarzyło jeszcze kilka razy. Działo się identycznie z prawą lampą więc w niej wymieniłem przetwornicę i reflektorek hulał nowy, żadnych rozbłysków. Teraz mam dylemat czy kupować kolejną przetwornicę i liczyć, że będzie sprawna czy może pokusić się o przerobienie lamp na żarówki H7 lub wymienić reflektory na zwykłe (co cenowo będzie się równało z wymianą przetwornicy). Moje pytanko... Czy jest jakaś możliwość przerobienia moich lamp na żarówki H7 czy jedynie wchodzi w grę wymiana całych lamp. Jeśli przyszło by do wymiany lamp to czy wtyczka od zasilania będzie pasowała do zwykłej lampy?? Co z samo poziomowaniem, które mam teraz?? Czy będzie działało ze zwykłymi reflektorami. A może ma ktoś jakąś w miarę tanią i sprawną przetwornicę do opchnięcia. Pozdrawiam Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kiedyś taki manewr -> wymiana reflektorów xenonowych na zwykłe. 

Kupiłem wtedy po prostu nowe reflektory na H7 i przełożyłem silniczki do poziomowania. Wszystko pasuje plug&play. 

 

Tylko teraz widzę są droższe te nowe lampy, kiedyś były po 140 zł za sztukę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem kiedyś taki manewr -> wymiana reflektorów xenonowych na zwykłe. 

Kupiłem wtedy po prostu nowe reflektory na H7 i przełożyłem silniczki do poziomowania. Wszystko pasuje plug&play. 

 

Tylko teraz widzę są droższe te nowe lampy, kiedyś były po 140 zł za sztukę...

A zmieniałeś silniczki bo nie pasowały czy z nowymi reflektorami ich nie było??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi reflektorami po prostu ich nie ma, trzeba przełożyć stare.

Jest to łatwe - wystarczy przekręcić i wychodzi oraz wyczepić kulkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...