Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki Philips LED retrofit do Qashqai II J11 Acenta


Rozawit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Jestem nowy na forum (również od niedawna właścicielem Qashqai II) więc wybaczcie jeśli rozpocznie nowy wątek, a temat juz wałkowany (zacząłem od wyszukiwarki ale nie znalazłem nic na ten temat). 

Czy ktoś z Was wymienił standardowe żarówki na retrofity LED? Czy warto, jakie macie doświadczenia? Gdzie to zrobić w Wawie lub okolicach? 

Myślałem o tych: 

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.philips.pl/c-p/11342XUWX2.amp/x-tremeultinon-led-gen2-z-ekskluzywna-samochodowa-dioda-led-lumileds&ved=2ahUKEwilvLvftOTgAhXhmIsKHTEpCSIQFjAAegQIARAB&usg=AOvVaw13SVeCLpElc71YfRO8nn8i&ampcf=1

 

Standardowe światła to jakaś porażka - mam poczucie jazdy na lampach naftowych :( i szukam metody na poprawę sytuacji...

wiem że retrofity są obecnie nielegalne ale z drugiej strony jazda na słabych światłach też jest mało bezpieczna...

z góry dziękuję za podpowiedzi i info co o tym myślicie i jakie macie doświadczenia.

Z pozdrowieniami, Robert

Nie zakładaj drugiego,takiego samego tematu tylko dla tego że dodajesz link do strony .Edytuj swój temat i dodaj to co chcesz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie na Philipsy wymieniłem tylko na ...chinole i świecą ładnie,biało.Nie oślepiają,mam już je ponad 4 lata i spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko29, dziękuję za odpowiedź. Napisz proszę jeszcze czy miałeś jakies problemy z założeniem? Wymieniales same mijania czy również drogowe? Twoje żarówki mają chłodzenie wiatraczkiem czy radiatorem? Jak z miejscem  na ich montaż? Czy dużo przeróbek wymagały dekle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych przeróbek.Moje lampy mają okrągły radiator,bo mają tylko 3500 Lumenów na lampę ,wyższe wartości to raczej wiatraczek.Miejsce jest na montaż,spokojnie daje się radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc a mam pytanie czy po wymianie wyświetlało jakiś bląd na desce rozdzielczej tzn.canbus error?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,żadnego błędu.Qashqai nie ma sygnalizacji spalonych żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...