Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak ogrzewania - Navara d40


Mariusz_Rynkiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od jakiegoś czasu mam problem z ogrzewaniem, a mianowicie włącza się dopiero jak ustawię na min 30 stopni. Nie ma temperatury umiarkowanej, tylko skrajne. Jakiś macher już do tego patrzył, ale nie naprawił tego. Czym to może być spowodowane? Uszkodzony termostat? Dodam, że jest to uciążliwe na dłuższą metę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odgrzeję kotleta bo nie daje mi to spokoju. Do instrukcji patrzyłem jakby co, ale nic tam nie ma ;)

- Wymieniłem filtr kabinowy i jest bez zmian. 

Wracając do tematu, nie ma pośrednich temperatur. Ustawię np. 24 stopnie to grzeje dość mocno, albo wręcz chłodzi. Dwóch mechaników nie ogarnęło tematu. Jeden z nich podsunął mi myśl (nie wiem, nie wydaje mi się żeby tak było), że w Navarze ustawiamy nie temperaturę nawiewu, tylko temperaturę jaka ma być w kabinie (jak w przypadku klimatyzacji), więc jeśli czasem grzeje, a czasem chłodzi to znaczy, że temperatura w samochodzie jest za niska lub za wysoka. Możliwe, że tak jest? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy by to pasowało, muszę to jeszcze dokładnie przetestować. Swoją drogą lepszy wydaje się start sposób. Chcę średnio ogrzać to tak ma grzać i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...