Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Kubistar

pachu

Recommended Posts

Witam wszystkich 

Mam problem zakupiłem parę dni temu nissan kubistar 1.5 dci sprzedający powiedział że mechanik stwierdził do wymiany wtryski auto nie pali nie da się połączyć z komputerem gość co robił mi diagnostykę clipem doradził mi żeby kupić nowy sterownik komputer i co dziś wpiołem nowy i nadal zero komunikacji auto nie odpala też na placku ,przy włożeniu kluczyka do stacyjki imobilaizer mryga jak włączam zapłon świeci koledzy co może być nie tak 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• danieln
      By danieln
      Od paru dni pojawił się problem mrugających kontrolek deski rozdzielczej oraz panelu sterowania multimediami. Dodatkowo, czasem nie reagują wskaźniki prędkościomierza oraz obrotów i stanu paliwa. Gdy stuknę mocniej w deskę rozdzielczą to jakby zaczyna łapać i na chwilę jest ok albo mruga nieprzerwanie. Resetuje się też kilometraż A i B. 
      Komuś może nasuwa się co to może być za problem, czy wystarczy wymienić deskę rozdzielczą czy jednak to coś poważniejszego? 
      Silnik 1.8 benzyna + gaz 
      Rok produkcji: 2003 - 275 tyś przebiegu.
      Dodam jeszcze, że światła oraz kierunkowskazy świecą bez problemy nawet gdy deska wariuję. 
    • ArekNl
      By ArekNl
      Dzień dobry,
      Ostatnio stałem się właścicielem Nissana Micra k14 z 2017 roku z systemem bez kluczykowym.
      Auto stało przez kilka tygodni, wczoraj normalnie je odpaliłem i zrobiłem sobie przejażdżkę. Po zaparkowaniu bawiłem się trochę komputerem pokładowym (na zgaszonym silniku). Gdy po jakimś czasie do niego wróciłem i chciałem odpalić, ten nie nie reagował. Gdy wciskam sprzęgło i naciskam starter nic się nie dzieje i po chwili wyskakuje komunikat z kierownicą i guzikiem (zdjęcie). Dodam, że kierownica jest zablokowana.
      Dzisiaj spróbowaliśmy podpiąć go pod inne auto i uruchomić, ale nic nie pomogło.
      Dodam, że przez cały czas mruga kontrolka z samochodzikiem i kluczem na nim (zdjęcie). Nie wiem czy to jest normalne czy też nie.
      Link do filmu, gdzie pokazuję jak odpalam auto: 
      Czy ktoś też się spotkał z takim problem?

• Pepe93
      By Pepe93
      Witam wszystkich forumowiczów. 
      Zakupiłem niedawno Nissana Murano i zauważyłem dziwną przypadłość w skrzyni biegów. Przez to, że pierwszy raz mam auto z cvt chciałbym się zapytać czy u kogoś występuje podobna przypadłość co na gifie?
      Otóż przy hamowaniu do zera skrzynia szarpie, jak w klasycznym automacie, ale tylko kiedy już olej się rozgrzeje, póki jest zimny oraz przy niższych prędkościach nie występuje coś takiego. Olej w skrzyni jest, poprzedni właściciel wymieniał ok. 30tys km temu (olej NC-2). 
      Check wywaliło od sondy lambda ale wymieniłem i jest tak samo, katy całe.
      Macie może jakiś pomysł?

• neq
      By neq
      Od około 3 lat zauważyłem, że od nabicia do nabicia znika mi coraz więcej czynnika z układu. W tym roku na wiosne klimatyzacja już nie wstała. Pojechałem do warsztatu, w którym nabili mi klimę z kontrastem. Po trzech tygodnia klima już nie chodziła, wszystko wyciekło, a winna całemu zamieszeniu okazała się chłodnica klimatyzacji. Mimo, że zamierzam w przyszłym roku sprzedać auto, nie uśmiecha mi się jazda bez klimy tego lata. Tak więc mam do was kilka pytań dot. naprawy tej usterki. Przypuszczam, że wielu użytkowników Juków musiało zmierzyć się z tym problemem bo oryginalne chłodnice uchodzą za wyjątkowo awaryjne.
      Jaką chłodnice do Juka polecacie. Mój mechanik poleca NRF, ale widzę, że ludzie montują również Nissens.  Czy wraz z chłodnicą wymienić również osuszacz? Jakie czynności powinny zostać obowiązkowo wykonane przy takiej wymianie przez serwis? Ile wyszła was ta wątpliwa przyjemność naprawy ?  
      Z góry dzięki za opinie i pomoc. 
    • sholer9991
      By sholer9991
      Witam, to mój pierwszy post tutaj, więcej jeśli został do dany w złym temacie proszę o informację. 
      Dziś po zrobieniu około 150km mój nissan serena c23 1.6 przy próbie odpalenia kręcił ale miał problem z odpaleniem, odpala tylko przy dodaniu gazu a gdy puszcze gaz gaśnie, dodam, że auto kupiłem bez katalizatora i trochę się dławi.
      Mial może ktoś podobny problem? Do domu dojechałem nie odpuszczając do końca gazu. 
      Ktoś wie o co może chodzić? 
  • Create New...