Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Rogue 2016 2.5 l


matrix07_i7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam takie pytanie, ponieważ mam problem z Nissanem Rogue 2016 2.5 l samochód sprowadzony z USA okazało się że jest uszkodzone oprogramowanie w sterowniku silnika. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik nie reaguje. Po wymianie sterownika i skopiowaniu danych nic nie pomogło urządzenie podobno żąda jakiego 20 cyfrowego kodu pin. W załączniku kody błędów. Jest brak komunikacji pomiędzy modułem BCM a modułem ECM. Miał ktoś może podobna sytuacje, szukam kogoś, kto by to ogarnął. 

1603635297362.jpg

1603635297443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam,

 

Mam podobny problem ROGUE 2018 SL. Silnik nie startuje. gdy próbuję uruchomić auto mruga czerwona ikona auta z kluczykiem.

Czy kasowanie błędów pomoże?

Z góry dziękuję za pomoc

 

DJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 30.10.2020 o 07:32, matrix07_i7 napisał:

Witam.

Mam takie pytanie, ponieważ mam problem z Nissanem Rogue 2016 2.5 l samochód sprowadzony z USA okazało się że jest uszkodzone oprogramowanie w sterowniku silnika. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik nie reaguje. Po wymianie sterownika i skopiowaniu danych nic nie pomogło urządzenie podobno żąda jakiego 20 cyfrowego kodu pin. W załączniku kody błędów. Jest brak komunikacji pomiędzy modułem BCM a modułem ECM. Miał ktoś może podobna sytuacje, szukam kogoś, kto by to ogarnął. 

1603635297362.jpg

1603635297443.jpg

Witam mam pytanie masz klimatronica albo wiesz jak przestawić z fatenhajt na celciusze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...