Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grega76 P11 SRI - Ruda Suka


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ojej daliście się nabrać :D

Sorry Greg musiałem to teraz napisać :P

Wykres pierwszy ten taki pokręcony to Serja z zabrudzoną w pizdu przepływką oraz stożek Kn i końcowy tlumik przelotowy Blackflame.

Wykres niebieski to dalsze modyfikacje czyli wydech 2,5" przelot - jak widać pod N/a taka średnica sprawuje się doskonale, CAI, walek ssacy z primy GT i SMT6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żart dobry był :D

Sporo ludzi wysyłało mi PW i na GG się odzywało - że jak to K&N taka dobra firma a tyle mocy zdupcyła - buhahahahhahahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość pavoolon

bardzo zyskala na urodzie dzieki tym zmianom, jednak jak sa tez progi to nie ma takiego przeskoku jak u mnie, to kiedy wjada nizsze sprezyny :)

 

PS. widze ze tez pogubiles zaslepki na halogeny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak,ktora jest najszybsza wolnossaca P11 to wiadomo.a bedzie szybsza od siebie.jakies 180 kucy wypluje.twoja prima wyglada jak GT:-).gratulejszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo zyskala na urodzie dzieki tym zmianom, jednak jak sa tez progi to nie ma takiego przeskoku jak u mnie, to kiedy wjada nizsze sprezyny :)

 

PS. widze ze tez pogubiles zaslepki na halogeny :lol:

 

ze sprezynami sie nie spiesze ale z czasem pewnie wjada :roll: ja nic nie pogubilem taka juz niestety kupilem :|

 

[ Dodano: Nie 14 Maj, 06 19:24 ]

tak tak,ktora jest najszybsza wolnossaca P11 to wiadomo.a bedzie szybsza od siebie.jakies 180 kucy wypluje.twoja prima wyglada jak GT:-).gratulejszyn

 

nie przecze ze daze do idealu :wink: jeszcze niedlugo pare zmian dojdzie ale to juz nastepnym razem :grin:

 

[ Dodano: Nie 14 Maj, 06 19:27 ]

Primera P11 - "Obiekt Chroniony" :lol: (z ostatniej fotki). Ładnie sie prezentuje, mały lansik latem jest niezbędny, co by auto dobrze wyglądało!

 

co do lansu to sie zastanawiam nad twoimi felgami.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elcoruso
co do lansu to sie zastanawiam nad twoimi felgami.... 8)

A Ty masz 15 czy 16? Jeżeli masz 15 to nie polecam raczej przesiadanie sie na 17", taka felga wygląda kozacko ale komfort raczej odpada, mówie uczciwie. Na wyglądzie na moich felgach Twoja Primera zyskała by jednak bardzo dużo. Mocy też masz sporo wiec zamulenia tak byś nie odczuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u GREGa mozna podpasuje 215.45R17 więc z komfortem nie bedzie tragedji, sam na 205.45 R16 śmigam i nie narzekam...

 

Szkoda żę nie ma zblizenia na prawy halogen przeciwmgłowy - bowiem jest kolo niego umieszczony bardzo ciekawy i praktyczny Patent by GREG.

 

[ Dodano: Wto 16 Maj, 2006 ]

no w dupe ale spostrzegawczy jestem - lans jak trzeba Progi na miejscu, jeszcze tylko zderzak tylny zmienić na GT ew zmodyfikować ten i będzie naprawde bardzo ciekawie.

NA twoim miejscu zrezygnował bym z gleby tylko Fele 17" i będzie słicznie i to bez zbytniej utraty komfortu co niestety jest odczówalne przy zmianie spręzyn/amorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No greg,kiedy porobimy konkretne pomiary gtechem ,twojej furki???

 

prima ięknie się prezentuje,nieźle podaje :wink:

 

[ Dodano: Sro 02 Sie, 2006 ]

sorry pięknie się prezentuje chciałem napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to wogóle nie mogłem uwierzyć że to jest poczciwa SRI GREGA.

SZOK I RESPEKT ! ! !

 

Jeszcze tylko tego końcowego zderzaka niższego pasuje - żeby to tworzyło jedną spójną bryłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
to widze ze juz mus podnieśc rev limiter :):P

 

czepiasz sie? :027: ;)

 

zobaczymy czy odpali na twoim ecu i co pokaze na rolkach bo z tego jak obcina to chyba jest w stanie budowac moc troche wyzej.

 

wrazenia z jazdy bardzo mile :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz znowu SR20 w P11 są tematem tabu w projektach - ciekawe co tam chłopaką wyjdzie, tak czy siak nie próżnują przez zimę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...