Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nowa Almera 2006?


Gość raVonline
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A fujjj, obrzydlistwo :!:

 

A kiedy to "coś" ma wogóle wejść do sprzedaży??? Bo mam taką cichą nadziej, ze po tym zajściu wzrosną ceny uzywancych N16 i N15 :wink:

 

P.S. Nie wiem czemu mi sie w pierszej chwili skojarzyło cos z Dacia Logan :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na wersję sport ?

male szanse na wejscie do produkcji w takiej formie.

bedzie analogicznie jak z renault - clio sport z wygladu jest prawie nieodroznialne od zwyklego wiec i nissan nie zaszaleje a powyzsze fotki wrzuci do archiwum swoich conceptow.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że wersja sport nigdy sie nie ukaże w takiej postaci.

Albo skasują projekt albo więcej z tego przejmie Megane II Sport lub jakaś wersja RS-220

doszedles do tych samych wnioskow minute szybciej niz ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh wersja spotr jest bardzo fajna ale pewnie "szefostwo" zabojadow nie pozwoli na wejscie tego bo by odebralo klientele meganie (i co z tego ze to juz wlasciwie jedna firma... :( ) a szkoda moglo by byc calkiem ciekawie...

 

a tak odonosnie nowych samochodow - nie macie wrazenia ze nowe samochody sa jakies brzydkie (nie wszystkie) ale najpierw civic ;/

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/honda...c_2005_03_s.jpg

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/honda...c_2005_02_s.jpg

 

teraz nowa almerka ;/ ehh

 

PS no chyba ze sie myle ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You don't have permission to access /tapety/img/honda/honda_civic_2005_02_s.jpg on this server.

??

Wystarczy po kliknieciu na link, wejśc na pasek adresu w przeglądarce i dać enter (czyli odpalić jeszcze raz stronę, ale bez 'odnośnika').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak odonosnie nowych samochodow - nie macie wrazenia ze nowe samochody sa jakies brzydkie (nie wszystkie) ale najpierw civic ;/

Kwestia gustu, ale akurat o designie civica 8g - porownujac go do poprzedniego - nie slyszalem zlych opinii.

 

W ogole jako byly posiadacz civica (starszego oczywiscie) nie dam zlego slowa o tym aucie powiedziec... :)

Obecnie szukam 5g - jakby ktos cos mial na oku dac znac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc na tegorocznych targach motoryzacyjnych w Warszawie dokładnie oglądałem nowego civic'a. Siedziałem również w środku. Wygląd zewnętrzny jednym się podoba a innym nie (może nie jest przepiękny ale jest ok). Natomiast wnętrze (szczególnie zegary) powaliło mnie na kolana... Takie moje zdanie :wink:

 

Co do almery: wersja sport jest o 4 nieba :D lepsza od cywilnej. Choć pewnie tak wyglądającą będziemy widzieć tylko na zdjęciach :cry:

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male szanse na wejscie do produkcji w takiej formie.

bedzie analogicznie jak z renault - clio sport z wygladu jest prawie nieodroznialne od zwyklego wiec i nissan nie zaszaleje a powyzsze fotki wrzuci do archiwum swoich conceptow.... :(

 

No nie przesadzaj. Jest wersja Clio z silnikiem z tyłu. Clio Sport V6. Jakiś milion koni itp pierdoły

 

v6_bg_1.jpg

 

v6_bg_2.jpg

 

v6_bg_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj. Jest wersja Clio z silnikiem z tyłu. Clio Sport V6. Jakiś milion koni itp pierdoły

 

Oczywiscie - ten z Twoich fotek byl super. BYL a my mowimy o obecnych trendach i chodzi mi o Clio Sport III, ktory wygladac bedzie tak:

 

renault-clio-sport-001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod niewiele sie rozni od wychodzacego na wiosne Nissana Note, bryla tez jest do Note zblizona...

 

ps. na nowych stronach nissan.pl w opisach almery widac kolorowy wyswietlacz centralny, jest juz opcjonalny ESP ktos cos o tym wie wiecej?

 

po za polską to normalka

 

tylko u nas sprzedawali wersje dla ubogich

 

Nie wiem jaka będzie przyszłośc almy ale widziłem dzisiaj dokładnie novego civica - robi wrażenie

 

na razie ściągam lekko rozbitą sentre 2,5 vr-s (5k usd + opłaty)

 

przełoże zawiesznie hamulce i oczywiście silnik ze skrzynia 6 stopniowa a potem jak się da to esp i tą centralną nawigację

 

uważam że n16 fl ma świetny wygląd a to na zdjęciach to faktycznie przód maegane i tył peugot

 

ciekawe jakie będą silniki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest NISSAN TIIDA, produkowany na rynek np. japoński.

 

Dzieki Boguu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co? Za to że europejski odpowiednik będzie prawie identyczny? :)

za to, że to nie ma nic wspólnego z almera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...