Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ceny przeglądów w serwisach


Gość tz4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na gwarancyjny przegląd nadwozia, a więc zadzwoniłem do ASO w celu umówienia się na wizytę,przy okazji zapytałem się o cenę.Okazało się,że koszt takiego przeglądu to 50 PLN.Pieniądze niby niewielkie,ale okazuje się,że ten sam przegląd w Opolu u tego samego dilera kosztuje 42 PLN.8 złotych nie pieniądze,ale sam fakt ,że różne są ceny u tego samego dilera jest dziwny.Napiszcie ile taki przegląd kosztuje u Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gdyni, Gdańsku kosztuje 25 zł. Wychodzi facet z rękoma w kieszenie, udaje że się zna, robi tak 3 rundki. Na koniec dochodzi do zaskakującego wniosku, że jest super wprost rewelka. I na tym polega przegląd blachrski. Pamiętajciei tylko o tym, że podwozie nie podlega gwarancji (ciekawe dlaczego? - bo praktycznie nie ma tam konserwacji fabrycznej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze dzisiaj bylem w ASO w Kielcach i za przeglad z wymiana oleju rzadaja sobie okolo 750zl sama wymiana oleju i filtrow okolo 350zl. Mowa tutaj o moim silniku czyli dCi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie sklada ze dzisiaj bylem w ASO w Kielcach i za przeglad z wymiana oleju rzadaja sobie okolo 750zl sama wymiana oleju i filtrow okolo 350zl. Mowa tutaj o moim silniku czyli dCi :)

rozboj w bialy dzien! bezyniaczek pewnie bedzie tanszy do przegladu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odnosnie przegladu nadwozia to w wawie na pulawskiej zrobilem za free. sam dosradca serwisowy stwierdzil ze wyjscie na fajka i zlustrowanie pojazdu i pieczec to za malo zeby brac kase. To mi sie podoba, a nie jak w inny dealer dzwoni do mnie i twierdzi ze wykona prz.nadwo. za 50 pln i jeszcze w promacji mam mycie. apropo's przeglaadow nadwozia czy inne marki tez tak maja. co oni sprawdzaja (tylna klapę?) i jeszcze kasowac za to?

ALMERA 1dci5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adig - żadnej gwarancji nie tracisz, niby dlaczego. Olej spełnia wszystkie wymogi (nbawet lepszy od tego chłamy z anglii)a filtr jest oryginał, ,a nissan to podrabia filtry. Poza ty mto takie wymiany możesz robić we własnym zakresie a jedynie gwarancyjne przeglądy w autoryzowanych punktach i to niekoniecznie musi być dealer czy serwis nissana (ma miećautoryzacje nissana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę Cię zmartwić,z tego co wiem, to w Cze-wie przegląd benzyny po 30 kkm to koszt ponad 800 pln

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: o kuzwa to juz szczyt wszystkiego! mam nadzieje ze w bialymstoku bedzie troche taniej chociaz watpie bo facet ma monopol na servis nissana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, za przegląd stanu nadwozia, to ten, który to wymyślił nobla z ekonomii powinien dostać. Facet łazi w koło samochodu i patrzy. Ot tak to wygląda i kosztuje od 30 do 100 zł, zależy jak dilerowi czapka stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bernas1977

Przed każdym przeglądem dzwonię po wszystkich serwisach w promieniu 200 km od 3miasta i wyszło mi tak:

 

Gdańsk Gdynia KMJ - zapomnij (kilka marnych doświadczeń, o których pisałem w jakims innym wątku)

 

Elbląg - nie sprawdzałem, ale słyszałem dobre opinie, ceny przeglądów droższe niż gdzie indziej

 

Grudziądz - miałem wrażenie, że jestem pierwszym klientem w tygodniu, a to była środa - panowie mili i pomocni, niedrogo, generalnie polecam.

 

Wejherowo - ostatnio byłem dwa razy, zawsze o czymś zapomnieli, ale miło i przyjemnie, no i można się potargować - chyba najkorzystniej cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejherowo - ostatnio byłem dwa razy, zawsze o czymś zapomnieli, ale miło i przyjemnie, no i można się potargować - chyba najkorzystniej cenowo.

A w dodatku są zniżki dla klubowiczów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W listopadzie ubiegłego roku robiłem przegląd po 45 tys.km. W Krakowie na Jasnogórskiej zażyczyli sobie około 1200 zł. + mycie nadwozia gratis. Żenada.

 

W tej cenie to sobie mogą wsadzić mycie nadwozia :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MickeyM_Wawa

w poprzednim tygodniu pojechałęm na przegląd do Nissana przy Górczewskiej w Wa-wie, na liczniku 66 tys wiec przegląd ten większy, wymienili mi olej w silniku: Castrol TWS 10w60, olej w skrzyni-Castrol 75w90, filtry: oleju, powietrza i przeciwpyłkowy, oczyścili układ hamulcowy i dolali płynu (chyba ściema bo nie odczuwam żadnej różnicy przy hamowaniu), wymienili czujnik od alarmu od maski i tyle; koszt przeglądu wyniósł 1000 zł no i oczywiście myjnia gratis hie hie.

Aaa bym zapomniał, wykryli luzy w układzie kierowniczym i stwierdzili że jest to usterka maglownicy, koszt naprawy 2700 zł, oszuści je...., a tak naprawde mam uszkodzonego tak zwanego krzyżaka, koszt ok. 300 zł.

 

Myślałem że jak od początku samochód jest serwisowany w Aso to i ja go będe serwisował tak jak poprzedni włąściciel- ale teraz to juz napewno nie!!! Wole w innych warsztatach: np. W międzylesiu-Japan Auto. Polecam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na gwarancyjny przegląd nadwozia, a więc zadzwoniłem do ASO w celu umówienia się na wizytę,przy okazji zapytałem się o cenę.Okazało się,że koszt takiego przeglądu to 50 PLN

ja placilem 10zl!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcinde

w grudniu robiłem przegląd po 30.000. zapłaciłem 750 + olej który kupiłem sam czyli 180. za ten sam olej (castrol 10W60) w ASO zapłaciłbym prawie 360 zł:) ceny z Warszawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim tygodniu pojechałęm na przegląd do Nissana przy Górczewskiej w Wa-wie, na liczniku 66 tys wiec przegląd ten większy, wymienili mi olej w silniku: Castrol TWS 10w60, olej w skrzyni-Castrol 75w90, filtry: oleju, powietrza i przeciwpyłkowy, oczyścili układ hamulcowy i dolali płynu (chyba ściema bo nie odczuwam żadnej różnicy przy hamowaniu), wymienili czujnik od alarmu od maski i tyle; koszt przeglądu wyniósł 1000 zł no i oczywiście myjnia gratis hie hie.

Aaa bym zapomniał, wykryli luzy w układzie kierowniczym i stwierdzili że jest to usterka maglownicy, koszt naprawy 2700 zł, oszuści je...., a tak naprawde mam uszkodzonego tak zwanego krzyżaka, koszt ok. 300 zł.

 

Myślałem że jak od początku samochód jest serwisowany w Aso to i ja go będe serwisował tak jak poprzedni włąściciel- ale teraz to juz napewno nie!!! Wole w innych warsztatach: np. W międzylesiu-Japan Auto. Polecam i pozdrawiam

na czym polega czyszczenie układu hamulcowego? W jaki sposób można to zrobić bez spuszczania płynu? A tu nikt go nie puszczał, bo płyn został dolany. Ciekawi mnie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie ukł hamulcowego - to

zdjęcie zacisków i wyskrobanie syfu z zacisków, klocków, itp. Jak nie zdejmowali Ci kół i zacisków - znaczy nie wykonali tej czynności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rOBIŁEM PRZEGLĄD PO 30 TYS. SWOJEJ N16 CDI

ASO JAGIELONSKA W WAWIE-1100 BEZ KLIMY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umawialem sie na przeglad 30kkm...

z klima podano mi cene 900+100

ile zaplace faktycznie? We wtorek 20.02 jade, wiec poinfomuje

 

gdzie? JM Bielsko

 

dotyczy N16 1.5 benz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj umawialem sie na przeglad 30kkm...

z klima podano mi cene 900+100

ile zaplace faktycznie? We wtorek 20.02 jade, wiec poinfomuje

 

gdzie? JM Bielsko

 

dotyczy N16 1.5 benz.

co to znaczy, ile zaplace faktycznie? Bierze sie zlecenie, na zleceniu jest podana cena przegladu i tyle. Jakim cudem to ma byc wiecej? Bo znajdą zatarty silnik, który trzeba wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...