Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ceny przeglądów w serwisach


Gość tz4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie saki, tzn ze mam karte klienta i licze na nizsza cene niz podana przez telefon.

Na niektorych stronach ASO nissana za przeglad 30kkm mozna znalesc 780zl!

 

Wiec dlatego napisalem to co napisalem, moze niefortunnie dwuznacznie :)

 

Takwiec jak widac nawet ceny przegladow serwisowych NIE SA (a powinny) byc jednakowe dla tego samego modelu w roznych ASO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chcieli w ASO ode mnie 1000 ale zaproponowali jeszcze jakies 2 płyny do czyszczenia silnika za 100, wiec razem 1100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_coyote

W ubiegłą sobotę byłem na przeglądzie po 30 kkm w salonie nissana w Bielsku Białej. Chłopcy zaśpiewali 773 PLN - całe szczęscie że przy zakupie auta "wyszarpaliśmy" 3 darmowe przeglądy. :diabel:

 

Koszt przeglądu nadwozia to 1 PLN, jeśli u nich ubezpieczasz auto, jeśli nie to stawka wynosi 50 PLN.

 

Jakby nie patrzeć oferowane ceny to chyba niższa półka tych podanych przez Was...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to napisze tu, skoro o gwarancjach piszecie

 

akcja dzieje sie niezaleznie - GDYNIA i GDANSK KMJ (odradzam oj odradzam!)

 

ide do goscia z serwisu klade ksiazeczke gwarancyjna od swojej dci, auto ma teraz 1,5 roku, 25.000km (bylem w miedzyczasie tylko na przegladzie nadwozia - koszt 20zl) - i mowie o swojej usterce;

 

a wiecie co mi powiedzieli (zarowno w Gdyni jak i w Gdansku) - ale Pan utracil gwarancje, auto ma ponad rok a pan nie byl na przegladzie mechanicznym.....

 

a ja na na to - ale to diesel!

 

a oni - diesel, no i...ah tak to 2 lata.../30 tysi

 

ale jaja, mowie WAM omijajcie GDANSK GDYNIA KMJ bo tam pracuja ludzie ktorzy na myjni powinni siedziec a nie w serwisie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chcieli w ASO ode mnie 1000 ale zaproponowali jeszcze jakies 2 płyny do czyszczenia silnika za 100, wiec razem 1100

płyny do czyszczenia silnika? Jakimi kurde płynami się silnik czyści? z zewnątrz? w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na przegląd po 30 tyś do KMJ Gdynia do tej pory byłam zadowolona z tego serwisu.

 

a ile mialas wizyt w serwisie?

zglaszalas jakies usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wieczorem, wracajac kartuska w dol, mniej wiecej na wysokosci fiata, po lewej stronie jest stacja diagnostyczna. obok niej zauwazylem neon nissana, niestety pogoda i pora dnia uniemozliwila mi blizsze obadanie tematu. to jakis nowy dealer nissana w 3m?

moze ceny serwisu beda bardziej konkurencyjne.

 

wracajac do trojmiejskiego monopolisty KMJ, to na forum seata mozna przeczytac opinie, jaka jest roznica w obsludze miedzy seatem w KMJ a GOSKiem przy jabloniowej, nie napawa to optymizmem by korzystac z serwisu w KMJ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na przegląd po 30 tyś do KMJ Gdynia do tej pory byłam zadowolona z tego serwisu.

 

a ile mialas wizyt w serwisie?

zglaszalas jakies usterki?

 

w serwiskie byłam na przeglądzie i na zmianie opon

plus na montażu dodatkowych akcesoriów

ceny przystępne - bardzo mili panowie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wlasnie jestem po przegladzie po 60tys. Robilem to jak zawsze w Elblagu:-) Bardzo polecam ten serwis, obsluga fachowa przyjazna atmosfera. Poprawili wszystkie niedogodnosci ktore mi dokuczaly, oprocz tego sprawdzili ze moje auto jest na liscie do wymiany przednich lamp no i juz mam nowe:-) W koncu "normalnie" swieca;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja wlasnie jestem po przegladzie po 60tys. Robilem to jak zawsze w Elblagu:-) Bardzo polecam ten serwis, obsluga fachowa przyjazna atmosfera. Poprawili wszystkie niedogodnosci ktore mi dokuczaly, oprocz tego sprawdzili ze moje auto jest na liscie do wymiany przednich lamp no i juz mam nowe:-) W koncu "normalnie" swieca;-)

 

czy wymiana lamp wiązała się z ich parowaniem?

o co chodzi z listą do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ceny przeglądów w Novellus Tarnów:

- cena przeglądu małego 15, 45, 75 kkm -190 PLN

- dużego 30, 60 kkm bodajże 260 PLN

+ oczywiście części.

Bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ceny przeglądów w Novellus Tarnów:

- cena przeglądu małego 15, 45, 75 kkm -190 PLN

- dużego 30, 60 kkm bodajże 260 PLN

+ oczywiście części.

Bardzo przyzwoicie.

Skoro całkowity duży na Jasnogórskiej w Krakowie kosztuje w okolicach 1200zł. no to skąd do cholery taka gigantyczna różnica? No chyba, że to jakaś cena netto + VAT + płyny + części + coś tam + coś tam + ... . Napisz jaki jest koszt rzeczywisty, bo mi na dzień dobry określili całkowity koszt przeglądu na 1200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro całkowity duży na Jasnogórskiej w Krakowie kosztuje w okolicach 1200zł. no to skąd do cholery taka gigantyczna różnica? No chyba, że to jakaś cena netto + VAT + płyny + części + coś tam + coś tam + ... . Napisz jaki jest koszt rzeczywisty, bo mi na dzień dobry określili całkowity koszt przeglądu na 1200zł.

 

Zadzwoń do Novellusa, powiedz że chcesz przyjechać z Krakowa i poproś o podanie całkowitego kosztu przeglądu z materiałami i bez. Oni naprawdę mają dobre ceny - wiem z autopsji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymiana lamp wiązała się z ich parowaniem?

o co chodzi z listą do wymiany?

 

 

Jezeli chodzi o wymiane lamp nie wiaze to sie z ich parowniem:-( Po zaloazeniu nowych odrazu poinformowali mnie ze nie gwarantuje ze nie beda parowaly (ten typ tak ma;-) )

 

W niektorych egzemplarzach wczesniej czy pózniej moze dojsc do wypalonia gniazda żarówki (materialy zastosowane do produkcji soczewki byly nie wlasciwej jakosci). W zwiazku z tym Nissan niedawno zaczal ich wymiane.W ASO Nissana mozesz sprawdzic czy twoj egzemplarz podlega wymianie gwarancyjnej reflektorów czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłą sobotę byłem na przeglądzie po 30 kkm w salonie nissana w Bielsku Białej. Chłopcy zaśpiewali 773 PLN

 

No to wrocilem z przegladu w JM Bielsko.

Przeglad 30kkm N16FL 1.5

 

Telefonicznie podana mi zostala kwota 900zl, przy kasie zostawilem 733

Cena za robocizne i przeglad: 311,oo

Cena za czesci (razem 422,oo)

- olej

- filtr oleju

- filtr powietrza

- swiece

- filtr przeciwpylkowy

- plyn hamulcowy

 

[ Dodano: Wto 20 Lut, 2007 13:11 ]

Jezeli watek przejdzie w dyskusje o parowaniu lamp itp. to prosze zainteresowanych o uzycie WYSZUKIWARKI, bo jest i o parowaniu, i o wymianie serwisowej!

 

Czytac temat i pisac na temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ceny przeglądów w Novellus Tarnów:

- cena przeglądu małego 15, 45, 75 kkm -190 PLN

- dużego 30, 60 kkm bodajże 260 PLN

+ oczywiście części.

Bardzo przyzwoicie.

Skoro całkowity duży na Jasnogórskiej w Krakowie kosztuje w okolicach 1200zł. no to skąd do cholery taka gigantyczna różnica? No chyba, że to jakaś cena netto + VAT + płyny + części + coś tam + coś tam + ... . Napisz jaki jest koszt rzeczywisty, bo mi na dzień dobry określili całkowity koszt przeglądu na 1200zł.

Na dzień dobry nad głową szefa serwisu wisi kartka co ile kosztuje - cena robocizny.

Za przegląd po 45kkm zapłaciłem ostatnio grubo poniżej 400 PLN. Sa niedrodzy a solidni.

Nie wiem za co na Jasnogórskiej tyle cenią zadzwoń dopytaj może cena części - teraz - mogą wkładać tańsze zamianniki - może stąd różnice.

Prowadzę ksiegowość jednemu warsztatowi samochodowemu - na niektóre części nakładane jest nawet !!!! 80 % marży wyobrażacie sobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny plus dla KMJ Gdynia, przegląd po 30 tysiącach wykonany terminowo i profesjonalnie, uwzględnienie wszystkich moich uwag odnośnie dotychczasowej eksploatacji. Panowie w serwisie mili i uprzejmi. Bardzo ważne - cena po uwzględnieniu zniżek 756 zł za całość - myślę że przystępna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglad po 45000 wyglada tak jak poniżej :czyli olej + filtry

 

SERWIS TELEFON ULICA MIASTO KOSZT

 

AUTOPOL 23 662 50 79 MŁODZIEŻOWA PŁOŃSK 550 + MATERIAŁY

NISCAR 22 751 84 51 BRUKOWA 42/44 ŁOMIANKI 750 + MATERIAŁY

NISCAR 22 810 49 45 BIAŁOWIESKA 6 WARSZAWA 450 BEZ MATERIAŁÓW DYSSEY 22 535 55 55 GÓRCZEWSKA WARSZAWA 250 BEZ MATERIAŁÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Nie wspominaj mi nawet o KMJ Kaszubowskich w Gdyni. Takich obdartusów i zdzierusów ze świecą szukać nie wspominając o cenach za przegląd. Zaczynam cię podejrzewać , że jesteś "blondynką", kit to może potrafią wciśkac niestrty bakuje im wiedzy fachowej. niejedni się na nich przejechali ze maną się niestety nie udało. Ale tylko dlatego że byłen w obecności rzeczoznawcy (jakoś dziwnie szybko zmieniali decyzję). Generalnie nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc najwyraźniej miałeś pecha. bo ja (o dziwo wcale nie blondynka...) i moi znajomi korzystamy z usług tego serwisu i jesteśmy bardzo zadowoleni. samochody nadal jeżdżą bez zarzutów ;D

 

 

'obdartusy' - hm pod krawatem? no cóż - różne znaczenie tego słowa chyba znamy...

 

'zdzierusy' - tu chyba też coś nie tak - negocjacje cen są bardzo miłe i korzystne dla klienta ;p

:D

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomson30

Pechem to jest kmj. Ja takiego nie miałem bo nie korzystałem z ich usłuch (poza gwarancyjnymi usterkami, które mieli głęboko). Jesteś chyba jedyną zadowoloną klientką kmj. Poczytaj fora. Życzę aby samochód służył Ci jak najdłużej i bezawaryjnie. Ja mam lepszego serwisanta (przynajmniej dydponuje wiedzą fachową: teotetyczną i praktyczną) i o połowę tańszego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...