Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAJSZYBSZA ALMERA CIĄG DALSZY...JUZ JEST!


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PO DOLocie i wydeszku przyszedł czas na wałeczki sportowe! coobcio to jest jednak ziooom spoko jakby nie warszawiak :evil: :evil: <-------czyli nie jest taki!!hiehie a teraz poważnie:on pomogł mi znalesc zioma co robi wałki DA BEST sportowe!!bedzie ona najszybsza na polskich drogach! jak ktoś nie wiezy przyjmuje kazdy pojedynek! kazdego nissana almery!DZIEKI Coobciowi i jego niexzastąpionym,pomocnym podpowiedzią bedziemy najszybszym nissanowym teamem z 2ch bratnich miast WAWA-WROCŁAW!!CZEKAMY NA JAKIEŚ POJEDYNKI HIEHIE JEST KTOŚ !??CZEMU CISZA??HIEHIE NIE CHOWAJCIE SIE!----------------------->POZDRO COOBCIO!!--------------------------WSZYSCY NISSANOWICZE TRZYMAJMY SIE RAZEM! POZDRO DLA WSZYSTKICH! :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiam nie pomógł tylko ZAŁATWIŁ :):):):):):):) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P PYTANIA ODPOWIEM NA KAŻDE------------------>COOOOOOBCIO POZDRO ON TO JEST MISTRZ!ALE WIECE JA UCZEN SIE UCZE HIEHIEHIE szybko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki ! ! !

No zoabczymy jak po tym wszytkim bedzie CI to smigac, daj znac jak juz beda walki zamontowane, Ja swoje bede montowac jutro bo nie maiel klucza 25... ale mily kolega co mia biala Almerke mi go podzuci dzis o 20:00 jutro z ranca montuje waleczki u siebei lalala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI Coobciowi i jego niexzastąpionym,pomocnym podpowiedzią bedziemy najszybszym nissanowym teamem z 2ch bratnich miast WAWA-WROCŁAW!!CZEKAMY NA JAKIEŚ POJEDYNKI HIEHIE JEST KTOŚ !??CZEMU CISZA??HIEHIE NIE CHOWAJCIE SIE

 

hehe dzieki ! ! !

No zoabczymy jak po tym wszytkim bedzie CI to smigac, daj znac jak juz beda walki zamontowane, Ja swoje bede montowac jutro bo nie maiel klucza 25... ale mily kolega co mia biala Almerke mi go podzuci dzis o 20:00 jutro z ranca montuje waleczki u siebei lalala :D

 

i tak x 4 :!:

 

Piliście dzisiaj Panowie cus czy jak :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEH CIEZKO RAZEM PIC JAK ON W WARSZAWIA A JA WE WROCKU ALE HEH W WAŁBRZYCHU TAK MOGĄ MYŚLEC!ŻART!ZIOM SZKODA KASY NA PICE LEPIEJ SIE POKILLOWAC NA STREECIE Z KIMKOLWIEK ZA TA KASE ------>PALIWO!POZDRAWIAM WSZYSTKICH JAK COS BEDE MIAŁ TO WYKRESIK Z HAMOWNI ZAMIESZCZE SPOKO!3 CIE SIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dzieki ! ! !

No zoabczymy jak po tym wszytkim bedzie CI to smigac, daj znac jak juz beda walki zamontowane, Ja swoje bede montowac jutro bo nie maiel klucza 25... ale mily kolega co mia biala Almerke mi go podzuci dzis o 20:00 jutro z ranca montuje waleczki u siebei lalala :D

 

i tak x 4 :!:

 

Piliście dzisiaj Panowie cus czy jak :?: :D

He, he, Tobie też się dwa razy kliknęło ;)

 

Już o wszystko zadbałem ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobcio to jest jednak ziooom spoko jakby nie warszawiak :evil: :evil: <-------czyli nie jest taki!H! :wink: :wink:
o tu kolego przesadziles jestem Warszawiak i czuje sie urazony :evil: :wink: czekam na przeprosiny dla Warszawki :wink: mam w rodzicie Almera tylko ze 1.4...nie wyobrazam sobie zeby to moglo byc(nawet po przerobkach) autem sportowym...no ale to 1.4 :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no warszawka nie bądz taka obrażalska:}:;];];];];];];];];!hiehiehie żarty na bok!juz autko oddane do wzmacnianka wic w sobotę najpózniej wyjadę nowym GTI-kiem na szosy(wrocławskie ulice)oprócz wałków bedzie od razu wydech poprawiony wiec tylko shamowac mi ją zostaje ! a to koszt we wrocku i szukam kogoś kto ma G-TECHA we wrocławiu moze pożyczyc ?DOGADAMY SIE?ALBO OKOLICE WROCKA?POZDRAWIAM BEDE INFORMOWAŁ NA BIEŻĄCO!________________--------------------------------________________--------------------->POZDRO COOBCIO napisz jak tam twoje wałeczki mykają?? 1 luv 4 asia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, Tobie też się dwa razy kliknęło ;)

 

Już o wszystko zadbałem ;)

 

pzd

 

No tak, przyłapałes mnie Scyzor! Ale chciałbym sie wytłumaczyc... ja w przeciwienstwie do kolegow bylem wtedy troszke pijany :wink:

 

Zreszta: "Czy Ty strzelasz, czy do Ciebie strzelaja - jeden huk" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA DZIS NIE PIJE A KOLESIE TAK ALE CIO TAM WOLE ISC SPAC WCZESNIEJ NIE MOGE SIE DOCZEKAC WYNIKÓW PRACY NAD Merką w "warsztacie",im szybciej zasne tym szybciej bedzie merka juz u mnie o 15 mam sie dowiedziec czy w piatek czy w sobote bedzie!pozdrawiam ciekawe kogo skilluje 1-szego hiehiehie! a moze ktoś mnie??nieeeeeeeeeeeeeee,tam!nie dam sie!Coobcio jak wyruszył na killowanko to do tej pory nie wrócił hiehie spodobały sie wałki !1pozdro nissanowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bylo strasznie duzo pisarni i sie nie pokilowalem, ale po drodze zrobilem somie maly sprincik i nawet sie nie spostrzeglem ze juz jest na lcizniku 145 i ze jade na odcince, no jest kosmos to co bylo a jest! Mysle ze jak wyjdze strojenie i w El-tecu poprawia wydech to Skilluje to przeklrete Uno ala Ferrari :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle jak objedziesz to UNO!no niezle kurcze juz sie nie moge doczekac kiedy mi oddadza me autko,ale czy to bedzie ta sama pieknotka którą oddałem------>niee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 to bedzie kat wrocławskich ulic hiehiehie<żart>ciekawe ,no ciekawe no .......znowu noc nie przespana!ale jutro od 12 musi byc słonecznie i jade i jade i jade hiehiehie pozdro opowiem wrazenia z jazdy jutrzejszej!3m cie sie :!: :!: :!: :!: :x :x :x :x 8) 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

Odebrałem własnie moja lubą hiehie znaczy Almerke!idzie jak złotto! hiehie od 4000obrotów idzie jak szalona! jeszcze został poprawiony mi układ wydechowy znaczy wstawionowiekszą puszke za kolektorem!idze jak ta lala! dzis porobie pare pomiarów do 100 na godzine i podam wam wyniki ! juz została ustawka na obróbke głowicy ale nie tak predko!:(((((

ALE JEST WADA JEDNA!! HIEHIEHIUE pali jeszcze wiecej ALE COS ZA COŚ!!POZDROAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam !

Odebrałem własnie moja lubą hiehie znaczy Almerke!idzie jak złotto! hiehie od 4000obrotów idzie jak szalona! jeszcze został poprawiony mi układ wydechowy znaczy wstawionowiekszą puszke za kolektorem!idze jak ta lala! dzis porobie pare pomiarów do 100 na godzine i podam wam wyniki ! juz została ustawka na obróbke głowicy ale nie tak predko!:(((((

ALE JEST WADA JEDNA!! HIEHIEHIUE pali jeszcze wiecej ALE COS ZA COŚ!!POZDROAWIAM

hmmm to teraz na sturbinowana almere 2.0 :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równe obroty!?nieeeee nio cio ty !hyhyhy czasem jak hamuje to mysle ze zartaz zgasnie ale spadają obroty do 500 na minute i wracają do 1000 ale skaczą na jałowym biegu jak złoto!ale jest szybsza czuje sie to moze nie jakoś wyraznie ale to i tak początek!.......mi w zakładzie powiedziano ze Ty Coobcio masz juz wszystko zrobione a ja jeszcze musze zrobic wiele ale wsio z czasem wszystko!!dobrze ze mio wydech poprawili ! nikomu z wrocławia nie polegam szpaczej NIKOMU TAMTE "TŁUMIKI" SIĘ ZNAJĄ ALE NA ............. COŚ INNEGO NIZ NASZE NYSKI! POZDRO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz walki ja Sobie fundanlem Turystyczno sportowe, oborty mi sie idealnei trzymaja na 800 obr.min ale slychac kazdy cylinder oddizelnie tak fajnie prycha strzela i bulgocze. do 2000 obr.min chodzi tak nie plynnie powyzej cichnie i tak jak na seryjnych walkach kreci sie az do 4000 obr.min ale powyzej POEZJA ! ! !

 

No czekamy na wyniki :P

 

JA Swojego mierzylem odrazu po zmianie walkow i osiagnalem wynik z G-TEcha 6,94 sek do 60Mph ale dokonalem tylko jednego pomiaru, a co najmniej trzeba zrobic ze 3-4 pomiary i do wyniku doliczyc 0,3 sek :o i dizki temu tka pi razy oko wyjdzie realny wynik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...