Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAJSZYBSZA ALMERA CIĄG DALSZY...JUZ JEST!


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ELOOO! WCZORAJ ZAŁOZYŁEM DO MEGO POTWORKA NOWE KLOCKI I TO NIE BYLE JAKIE! SĄ TO E B C GREEN STUFF SĄ NIEZŁE DO SERII TO NIE MA CO NO POWAZNIE MYSLAŁEM ZE BEDA LEPIEJ HAMOWAC ALE NIE WIEDZIAŁEM ZE AZ TAK! NA RAZIE SĄ NA PRZODZIE ALE ZBIERAM NA WSSZYSTKO POKOLEI! POZDRAWIAM !moze dzis gtecha dorwe :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: ??to dam coobciowi wyniki !sam nie wiem czy bedą dobre! no oby trzymajcie kciuki po 16 tej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos marne wyniki miałem odtatnio !pojechałem z silnikiem do gosci co mi wałki robił on patrzy na zapłon a tam na 10 st ustawiony to go przyspieszył do 15 i zrobiłem pomiar i o dziwo!------->ale tym razem było sucho i pogoda sprzyjała i wynik to 7.98 sekundy! łoooooooooojejjejejejea ale było moje zdziwienie ! nie wiecie nawet jakie od razu do coobcia zadzwoniłem z wiescią!! :oops: :oops: :oops: :D:D:D:D:D pozdrawiam wszystkich!CZAS NA OBROBIENIE GŁOWICY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 7,98 sek to jest czas jaki Twoja almera ma w seri...

Ale te wielkie kola 17 cali w polaczeniu z szerokimi oponami, do tego wieksza niz w eri srednica kola, jakieś pół sekundy jak nie lepiej CI zabijają...

DO tego jestem niemal na 100% przekonany (patrzac na twoj wykres z hamowni) ze masz zepusta sonde Lambda Lambda i przez to masz kiepski ciąg do 5000 obr.min a potem jakby TURBO sie wlanczalo, mialem to samo wymienilem Sonde L i samochod zmienil sie nie do poznania juz od 2000obr.min bardzo przyjemnie ciągnie - i to jest walsnie drogie poł sekundy co spowalnia twoj czas do pierwszej setki na liczniku :wink:

 

Jak to zrobisz to cos ok. 7 sek do paczki powinno byc realna liczbą ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i autko shamowane na przenosnej hamowni!! heh spodziewałem sie wiecej ale trudne sa początki!jesszcze ta sonda no no no lipka sprawdze ją i jak trzeba wymienie!! ale jakby ciągnąl tak jak od 5000obr/min od 2000/min to byłby juz spas !to jest wynik z przełozeniem skrzyni--->własnie skąd gosc to wziął dopytam go !pozdrawiam jak na razie to jedyny wykres jaki mam!! pzdr niech moc bedzie z nami nissankami!! :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawi ci monet w parti od 1000 do 4500 obr.min bo w tym zakresie zdiala sonda potem sie wylancza bo nei nadarza juz analizowac spalin...

 

Bedzie ci mnei palic i bedzie 100 razy elastyczneijszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonda zabiera od pyty mocy, dobrym tego przykaldem jest mojego kolegi Primera taka sama jak moja ale serja + przyspeiszony zaplon...

 

Ma niedzialajaca sonde i to widac na analizatorze spalin chociazby a po drogie to zuplny brak mocy do 4500 a od 4500 ciagnie jakby sie turbian zalnczala :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no nie chce nic mowic panowie , ale z pomoca cooby zrobimy reprezentacje najszybszych nys w polsce... ja mam sunny Gti i powiem szczerze, ze na walki tez sie skusze... ale najpierw musze zrobic auto na 100% sprawne, a dopiero pozniej dlubac. Kuba juz mi co nie co pomogl, ale bedziemy dzialali dalej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ale ja coś coobcia nie moge złapac na gg! zbieram kase na głowice !w lwcie prezentaja! TAK JEST dr Nissmo Coobcio na czela a za nim ja i sunny gti czy ktoś jeszcze sie pisze??pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no juz widze 4 kandydatow na miano najszybszych nysek :>

Trzeba bedize sie kiedys spotkac na Lotnisku w ulerzy i utrwalic wyniki na stale na stronie, i sie okarze czyja maszyna wyposarzona w niedoladowany silnik SR20... jest najszybsza.

Pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko do Coobcia:

Na czym polegały zmiany w twojej glowicy,mianowicie "Przeróbki nie ominęły także zaworów i ich gniazd, które zostały zrobione na 2 kąty i odchudzone"-o co generalnie chodzi bo nie kumam.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawory maja lagodniszy ksztalt patrzac od gory - zmienony kat, bardziej plaski, dziki temu zmniejszyla sie przylgnia miedzy zaworem io gniazdem, zwieskzyla szczlność i zmalala waga bo te 1,5 grama z kazdego zaworu sie wybralo.

 

A czegosc takeigo mozna dokonac np. w Auto Szlifie u Olszewskigo cena 25zł za sztuke - Zawor i dotarte gnaizdo :oops:

 

Po tym czymś ćisnienie na garach wzroslo mi z 11,5//12 barów na rowniosienkie na kazdym z cylindrów 14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawory maja lagodniszy ksztalt patrzac od gory - zmienony kat, bardziej plaski, dziki temu zmniejszyla sie przylgnia miedzy zaworem io gniazdem, zwieskzyla szczlność i zmalala waga bo te 1,5 grama z kazdego zaworu sie wybralo.

 

A czegosc takeigo mozna dokonac np. w Auto Szlifie u Olszewskigo cena 25zł za sztuke - Zawor i dotarte gnaizdo :oops:

 

Po tym czymś ćisnienie na garach wzroslo mi z 11,5//12 barów na rowniosienkie na kazdym z cylindrów 14

 

No dobra, a teraz dla laika: jakie to ma znaczenie (dla silnika, osiągów i samopoczucia właściciela? :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...