Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAJSZYBSZA ALMERA CIĄG DALSZY...JUZ JEST!


gre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

MOTOEXPRESS WITA www.mx.com.pl oddaje w poniedziałek autko do niech głowica, kolektor i dolot zobaczymy co z tego bedzie przydaloby sie SMT6 ale z kasą krucho!pozdrawiam OBY DO LATA! :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko schamowanie w motoexpressie ja nie czekałem na wynik podano mi go telefonicznie czyli 154 hp i 172 Nm tak sobie ale mam nadzieje ze po wizycie w www.mx.com.pl bedzie lepiej a potem jeszcze lepiej i na wiosne zobaczymy!POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Motoexpress

Ale ty te posty nabijasz :D

 

PS.Przepraszam , admin - czemu nie mogę sie zalogować jako leon20vt - mimo ze sie zarejestrowałem ! Proszę o aktywację konta !! Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam twoj wykres z hamwoni, rzczywiscie masz malo Nm ale za to masz zupelnei plaski moment powyzej 5000 weic nie jest zle.

 

Proprosze Krzysia to zameiszecze w stosownym miejscu wykres z HAmowni twojego bolidu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty te posty nabijasz :D

PS.Przepraszam , admin - czemu nie mogę sie zalogować jako leon20vt - mimo ze sie zarejestrowałem ! Proszę o aktywację konta !! Dzieki i pozdrawiam

Zarejestrowałeś się, ale nie potwierdziłeś aktywacji - otrzymałeś maila (na adres który podałeś przy rejestracji) z linkiem na który trzeba kliknąć, żeby dopełnić rejestrację.

 

OK, zaktywowałem Cię ręcznie, za co należą się zniżki dla naszych klubowiczów :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na to patrze to tak jakbym widizal wykres z silnika Hondy 1,6 Vtech, normalnei identyko powyzej 5000 obr.min tak jakby sie przestawil rozrzad na bardziej spotwoy i rura...

 

Niepokojacy jest strasznie maly moment obrotowy ! ! !

 

Moim zdaniem to wina sondy lambda albo hmmm moze za pozny zaplon ??

Optimum to 17 stopni przed GPM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie zeby jutro było wsztstko z wykresami z hamowni na własciwym miejscu!to i tak nie koniec przeróbek.....do maja (MODLIN)bedzie ich wiecej pozdrawiam Coobcia i MOTOEXPRESS(CAŁĄ EKIPE)!BYLE DO JUTRA A POTEM JUZ TYLKO DO ....PRZODU ALMERKĄ! :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Stary pieknie się zapowiada ! ! !

Ze 152 kucy co miałeś na wałkach Henricha zrobilo się 162 Kuce i to bez strojenia - dla mnie bomba :P

Po srojeniu obstawiam nawet i 175 kucyków - czy się mylę okaze sie po pomairach - daj mi info na kom czekam z neicierpliwościa na wynik.

Pomyśleć ze w Seri było ich ok. 140...

 

Ps. Gre doweidz sie czy tym SMT6 przesuna u mnie odcinkę :idea:

Ps2. Zapodaj wykres na którym bedzie widać to co bylo przd strojeniem i po strojeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest 18:00 w radiu maryja lecą modlitwy i nie widze ani wykresu ani nie mam informacji o mocy no co to ma znaczyć??

 

NISSAN POWER TEAM ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam i mówie co wiem :)

 

1)Sonda Lambda dead - do wymiany bo konie uciekaję hen hen

 

2)Wałki Heinricha - proszę nie śmieszcie mnie . Do wywalenia

 

3)SMT6 - obrotów nie udało się podnieść , poza tym SMT6 w kompie ECCS z SR20DE tylko może sterować sygnałem z przepływki . Producent nic więcej nie oferuje :( , poza tym bez sprawnej sondy d*pa z porządnego strojenia . No i komp który posiada gre nie do końca odpowiada wszelkim schematom Nissana :) Siakoś mu ktoś pinów nie dorobił wszystkich ;) ale udało się podpiąć .

 

4)Dolot który Gre przywiózł - bomba :lol::lol: wyrżnał 15KM za pierwszym razem :lol::lol: . Co się okazało ?? Rzemieślnik który robił redukcję do stożka zmierzył tylko średnice wejścia stożka i odstęp śrub mocujących a średnice przepływki olał jako mało znaczącą rzecz :D . W konsekwencji redukcja zatykała dolot jak czop w d..... :lol:

 

5)Wydech do poprawki bo kolejni rzemieślnicy dali popis wirtuozerii .

 

6)Świece nowe , olej i filtry też . Stare świece miały boskie odstępy , z pół metra :lol::lol:

 

7)Zapłon też Pan H. ustawił bosko wręcz :? :?

 

8)No i po wszystkim na p..... sondzie wyszło to :

 

ALM2.BMP

 

Gre kupi nową sonde , zrobimy ładny dolocik i wydeszek , piękne porządne wałeczki założymy które nie obcinają o 1000Nm momentu i dają 2KM i raz ciach będzie dobrze ponad 170-180KM .

 

Także udało się naprowadzić Gre na dobrą drogę bo błądził chłopak po świecie tjuningu :( . Pamiętajcie - Jak się człowiek spieszy to się diabeł cieszy !!

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak !oczekiwałem wiecej powaznie! ale sonda walnięta i ze strojenia raczej lipa(tak mi powiedziano),z wałkami jakis wałek hehe (no ale to nie śmieszne bo kasa na marne poszła:(((((((((()teraz trzeba wymienic sonde i na nowo zestroic!ale jak z serii 143 hp jest prawie 162 to ok!jak na razie!!jestem zadowolony z obsługi w motoexpressie,powaznie równi ludzie!POLECAM ich żadni wałkarze---------->mam nadzieje :wink: pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a jak wyniki ??

Jakie pomairy roibłes, almercia wyczówalnie lepiej przyspiesza ??

 

Ja U SIebie też cośzmienie po przyjezdzie z gór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co to da moze i ja sie przekonam do tego i też u siebie pomajstruje cos nad dolotem.

 

No a co z SMT6 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam ! dziś zamontowany został dolot z nissana sunny GTI-Ra K&N cały kit! montaż odbył sie gdzie? oczywiście w motoexpressie! niedługo ponowne hamowanko i strojenie na cito!pozdro dla nissanPOWERteamu:Pi reszty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na wyniki !

Z moich badan wynika ze genialnie to wplywa na moment obrotowy choc wzrosty sa bardzo nie rownomierne np. przy 2000obr.min dojdzie 8Nm a przy 6000 dojdzie juz tylko 4Nm.

 

Ps. Bardzo ważną rzeczą jest oddzielenie stożka od komory spalnia i doprowadzenie zimnego powietrza.

Bez tego na pewno do 6000 bedze spadek mocy w predkosci obrotwej do 6000 a powyzej dojdzie 2-3Nm - to jest dla przypadku 100nx Gti ktorego silnik kreci sie do 7500 obr.min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...