Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nasze wyniki z G-techa bedziemy zamieszczać TU


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem owsze narzedzie ale mozna na wiele sposobów jego uzywać.

 

Np. bardoz istotne jest z jakich obrotów sie rusza, jak sie puszcza sprezlo przy ruszaniu, czy ruszyc z recznego trzymajac pół sprzeglo czy nie... przy jakich obrotach zmianiać biegi, czy sie zmeinai beiegi nei odrywajągazu odpodlogi, cyz sie strzela ze sprzegla przy zmeiniae biegów, ile trwa zmaina samego biegu...

 

NA wysicigach typu 1/4 mili jak sie startuje z swaitel to abrdoz wazny jest reflex zeby nei było fall startu i zeby czas reakcji nie byl za dlugi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem primitywna ale np. wez sobie 10ciu keirowców i wsadz ich do takikich samych wozów a nastepnie porownaj ich wynki.

 

Moge sie załozyc ze miedzy najgorszym a najlepszym bedize ponad 1 sekunda róznicy mimo to ze auto dokadlnei to samo.

 

Dobrym przykaldem jest Alemra Moni, monia najlepszy czas jaki wykrecila to 10,3 sekund do setki a ja bez jazdy wstepnej odrazu wykrecilem 9,13sek i dało by sie lepiej ale nie chcielm jej za bardzo drzeć opon i zmienaic biegi bez pusczania gazu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem TAK

 

W czasie spotów które organizujemy u nas, ściagamy się na 400 metrów, mierzymy przyspieszenia na G-Techu itd., wściekamy się na parkingu latając boczkami, generalnie staramy się w jakimś stopniu podnieść nasze umiejętności ...

 

Takie rzeczy powodują u mnie "dziwne" zachowanie a mianowicie spokojną jazdę na dłuższych odcinkach, może wyrosłem już ze ścigania (choć podobno niestety się z tego nie wyrasta, i dobrze :twisted:) i jeżdzenia przez kilkaset kilometrów na pełnym ciągu, a może to po prostu ekonomiczne podejście do sprawy, fakt lubie przycisnąć i lubie jak inni kierowcy są czasami w szoku, że takie małe niepozorne może pokazać pazurki :twisted: ale ogólnie 400 metrów jest rzeczywiście konkurencją dziwną bo nie ukazuje prawdziwych umiejętności kierowcy, niestety taka jest prawda. Ale czasami jednak warto poczuć ADRENALINĘ stojąc na kresce z jakimś mocnym wozem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z tym co napisał Przemo78

jazda na wprost-niby fajna.

dla mnie zasada jest jedna: Masz więcej kucy to wygrywasz :)

bo jazda na wprost nic nie pokazuje, a naprzykład takie KJS-y są owiele fajniejsze bo liczy sie przede wszystkim technika jazdy. bez urazy oczywiście dla miłośników 1/4mili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciesz to tylko zabawa, jeden lubi sie ścigać na wprost przez 400m, inny z kolei polać opony olejem i narobić kupe dymu a jeszcze inny na prostej grzać 280 km/h lub jeżdzić bokiem po okręgu.

Chodzi chyba o to żeby sie dobrze bawić i robić to co sie umie lub chce umieć. Generalnie takie próby i sporty czegoś uczą a przynajmniej powinny i zgadzam sie z Przemo że człowiek po takich wyczynach pózniej w jezdzie na codzień jest spokojniejszy jezeli chodzi o jazde oczywiście i w wielu przypadkach stważa mniejsze zagrożenie na drodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj na Spalarni wykęciłem moj nowy rekord na 400 mianowicie 15,28 sekundy i w tym czasie rozpędzilem sie do 154km/h.

 

Jestem Verry Heppy, zaminiłem tylko pompe palwia pochodzacą z 200sx 1,8 Trubo, koncowy tlumik dalem przelotowy i przyspsizeszylem zaplon do 20stopni przed GPM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawka Coobcio dobry wynik niedlugo zrobisz ze swej maszyny dragstera :twisted: Niestety w niedziele spalarnia byla "nieczynna" patrol sie tam przyczil i bylismy na Wólce. Gratulacje byle tak dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mój swieży wczorajszy REKORD do 100: 8,15 sekundy na GAZIE

 

I na 400 metrów miałem 16,5 sekundy

 

Zobaczymy niedługo jak będzie na BENZYNCE

 

Jak narazie jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zmienilem zamontowanie filtra stozkowego z takiego bezposrednio na przepustnicy na taki z ukladem(rury, kolanka, laczniki) i schowalem filtr za akumulatorem( tak proponowal Coobcio :D ). Oczywiscie rura dolotowa zimnego powiertza pod zderzak. Wynik G-Techa'a poprawil sie i jesli mnie za bardzo nie oszukal pokazal 8,78s. Tak wiec widac i czuc poprawe, wszystkim proponuje taki montaz aha firma K&N proponuje taki jak mialem poprzednio i wyniki byly gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łojewjku! to tym 1.6 wykrecasz nieamowite czasy! no masakra!!!! 1.6 wiele wart czasem wiecej niz sr20DE :wink: :arrow: :arrow: :arrow: :wink: :wink: :wink: :wink: iiiiiiihiehieiehiehiehiehie!! mam taki dziś nastrój wiec troche sie śmieje ale bez urazy:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie poprawienie odlotu Ci przysniosło blisko 1 sekundowa poprawe w przyspeiszeniu do 100km/h chyba jesteś zadowolony co??

 

Koniecznie jeszcze doprowadz zimne poweitrze spad zderzaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czesc klubowicze. Dzis w Chicago za.....sta pogoda. Tak wiec byloby grzechem jakbym nie sprawdzil sie na gtechu. Tak wiec. Pierwszy jazda od 0 do 60 mph w 6.8 sek. Bylem zadowolony po pobilem swoj rekord.

Druga jazda. Od 0 do 60 mph w 6.68 sek. (Coobcio wziolem cie o dlugosc przednich zebow). No a trzeci kursik wziolem sobie na 400m. A oto wynik: 15.4 sek @ 96.5 mph.

PS. Nie wiem kto tam jest odpowiedzialny za to, ale chlopaki uaktualnijcie moje dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie ma to jak poprawienie sobie humoru nowym genialnym wynikiem.

 

Ja narazie sie nie będe meirzyć żeby się nie gasić...

Poczekam aż będzie u mnei już to trubo pod maską i odrazu ide na całość i nieco większe zamontuje jak plenowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Nie ma to jak poprawienie sobie humoru nowym genialnym wynikiem.

 

Ja narazie sie nie będe meirzyć żeby się nie gasić...

Poczekam aż będzie u mnei już to trubo pod maską i odrazu ide na całość i nieco większe zamontuje jak plenowałem :D

no te czasy co byly ostanio nie byly takie zle co Coobcio:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak poprawienie sobie humoru nowym genialnym wynikiem.

 

Ja narazie sie nie będe meirzyć żeby się nie gasić...

Poczekam aż będzie u mnei już to trubo pod maską i odrazu ide na całość i nieco większe zamontuje jak plenowałem :D

no te czasy co byly ostanio nie byly takie zle co Coobcio:D

 

Koledzy!!! Pamietajcie ze zawsze moze byc gorzej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...