Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nasze wyniki z G-techa bedziemy zamieszczać TU


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA z e swoejgo czasu nei jestem zadowolony a to przez to ze zalorzylem mneijsze kola, bardizej sliskie no i przez to ze sa mneijsze na II beigu nei osaigam 100km/h i trzeba wrzucać III, ale spoko będzie lepiej :o

 

Ps. Endriu jak na 1,6 to CI to lata jak seryjny avernsis 2.0 BRAVO !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u Mnie ostatnio się udało do 60mil wyrobić w 6,23sek a na 400m w 14,61sek i osaignać po tym czasie 166km/h ale to przeszłość - nysa jest kaput :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Mnie ostatnio się udało do 60mil wyrobić w 6,23sek a na 400m w 14,61sek i osaignać po tym czasie 166km/h ale to przeszłość - nysa jest kaput :x

 

Prosimy o szczegoly.

Widzialem fotki. Dobrze ze nic ci nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko nie mart się widomo Ty i ja sie jeszcze sporo poprawimy :D

 

Troche doszlifujesz starty i zmiene biegó a bedize o wiele wiele lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trzeba troche zamielić, to trzeba wyczuć...

 

No jam masz g-techa albo ktoś Ci udostępnia to mozna potrenować, masz dosyć lekkie auto to mozna z dosyć wysokich obr. ruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj w nocy, razem z kumplami miałem w swoich rękach G-tech'a - ta najprostsza wersja - i dokonałem 2 pomiarów. Oczywiście płaska, równa nawierzchnia, temperatura ok. 4 st, sucho... Wyniki takie, że SZOK :shock: !

 

A więc moje autko to Nissan Sunny 1.4 LX na wtrysku, niemiecka wersja 75KM standard, ale z wyciętym katem tym kolo kolektora - drugi na miejscu. Sportowy tłumik i zimny dolot, ale do zwyklego filtra. Poza tym mega-odchudzony (970kg), o czym można przeczytać w topicu "Zbędne kilogramy" --> http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=2681

 

Mierzyłem 0-60mph:

1. 8.82 sek

2. 8.74 sek

 

Poniżej zamieszczam na dowód :) fotki po zrobieniu pomiaru:

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...nt=IMG_0912.jpg

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...nt=IMG_0913.jpg

 

Oczywiście G-tech pokazuje nieco optymistyczne pomiary. Na podstawie pomiarów innych aut które tam były wywnioskowaliśmy, że aby uzyskać realny wynik należy dodać ok. 0,5 sek.

 

Tak więc przyjmuję oficjalnie 9.28, dodając pół sekundy do średniej z dwóch pomiarów G-tech'a - ciągle bdb wynik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać wyniki piękne !

Masa Masa Masa coś wspaniałego, Wyniki masz parównywalne do Primery 2.0 i to na wielopunkcie 130 konnej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Wczoraj mnie podkusiło i zabawiłem się z Coobciem G-techem

Warunki: sucho, temp +2, paliwo Pb95 zawsze BP 15L w baku, przyczepnie

Accord totalna seria przebieg niecałe 42000km

2 trasy pomiarowe obie na trasie łaznienkowskiej 1delikatnie wzniesienie (aleja USA :D ) 2delikatny spadek (łaznienkowska) znawcy trasy wiedzą co i jak.

 

1 trasa Ja + Kuba

0-60mph 7,85s

0-400m 16,4s

 

2 trasa Ja + Kuba

0-60mph 7,65s

0-400 niemierzone

 

A teraz tylko ze mną jako kierowcą na pokładzie

 

1 trasa sam kierowca

0-60mph 7,64s

0-400m 15,9s@149km/h

 

2 trasa sam kierowca

0-60mph 7,31s

0-400 niemierzone

 

Jestem bardzo zadowlony osiągniętych wyników za miesiąc powtórka od dziś zaczynam jeździć na Pb98 tylko z BP, wyjeżdżę 2-3 baki i znowu pomierzę do tego planuję kosmetyczną zmianę w dolocie ale bez żadnych CAI czy wkładek K&N do tego wizyta na hamowni za jakiś miesiąc, wykresik oczywiście zamieszczę w tym wątku.

 

A teraz powiedzcie koledzy jak to się ma do rzeczywistych osiągów? Bo te wyniki za***iście optymistyczne powychodziły do tego stopnia że ciężko w nie uwierzyć ile do 60mph może być błąd na gtechu? Co do ćwiartki to Kuba mówił że Gtech pokrywał mu się z aparaturą SSS. Jak to jest naprawdę z tym urządzeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Ci dociążyłem wóz, tak czy siak bardzo przyjemnie ci to chodzi, saabem nie mam co podjerzdzać do Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 trasa sam kierowca

0-60mph 7,31s

to tyle co mój 1,6 na gazie :one:

 

Na podtlenku LPG :D możemy się ścignąć :one: pomijając fakt że masz o 400kg lżejszy samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Strzała! 0-60 mph: 8.65 s, ale to wynik mierzony tylko raz i to pierwszy raz, na pokładzie ja i Roki, czyli ponad 180 kg+sub i fotelik mojej pociechy,będzie lepiej wkrótce, musze zejść poniżej 8 s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

właściwie dawno nie mam ukochanej zielonej p10 ale przy mocy 143 km i momencie 189nm ostatnie pomiary na G-TECHU były ciekawe-7.49 do 7.55 -60mph...regularne wyniki(ach było szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Męsko - muszę Cię dopisać :)

Osiągi jak niegdyś mojej srebrnej strzały :D

wałek ssący lepszy potrzebny ;), wynik powtarzalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To może i ja się tutaj wpiszę aby trochę podymić :D

0-100km/h - 5,6sec

1/4mili - 13,7sec

 

oponki o szerokości 195....zbyt wąskie....jak założe szersze albo conajmniej R888 to będzie lepiej :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dzisiaj po 2 pomiarach i małych kłopotach z obsługą g-techa, wyszło(letnie kapcie):

7.82 i 7.89, ale następne wyniki już dzisiaj późnym wieczorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...