Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ceny lpg na naszych stacjach


Gość kazek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bp u mnie 2,25. wawa okolice ronda wiatraczna tez BP tankowalem za 2,26 . Na blsikiej w Lodzi gaz 2,15 ale o 50 km mniej przy tej samej trasie i stylu jazdy wrrrr ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow
ma ktoś kastet? kij baseballowy?

Ja mam :D

Spokojnie. Ma podrożeć ale max o jakieś 30gr. Pozatym od około 2 lat straszą ogromnymi podwyżkami cen gazu a jakoś cały czas cena oscyluje w okolicy 2zł.

 

Wracając do tematu: Chojnice - Shell i BP = 2,23zł, Inne od 2,07zł ale ja na tych innych nie tankuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tankuje tylko na BP i zauważyłem pewną prawidłowość związaną z polityką BP eśli chodzi o ustalanie cen gazu.

W miastach gdzie jest duża konkurencja lub tuz obok nich ceny gazu np woczraj wyniosły

Kraków R.Matecznego 2,09 pierwsza stacja tuż za Krakowem przy Zakopiance 2,07 a w mieścinkach takich jak Andrychów gdzie konkurencj zadna to 2,19...

Wszystkie ceny pochodzą z jednego dnia- z wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kielce JET/Lukoil LPG 2.15

Kielce BP LPG 2.18

Orońsk Lukoil LPG 1.97

Orońsk Bliska LPG 1.99

Orońsk Blska PB95 4.54

Orńsk - miejscowsc miedzy Szydłowcem a Radomiem, dla niewtajemniczonych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A zaraz za granicą słowacką (dokładnie 25km) w Starej Lubovni na stacji Slovnaft LPG-17,50 sk za litr. Czyli w przeliczeniu na nasze jakieś 1,80.

A od Sądeckich gaziarzy słyszałem, że tam mają lepszy gaz. Parowniki nie są zaklejone tak jak u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość czopochrup
Starej Lubovni na stacji Slovnaft LPG-17,50 sk za litr. Czyli w przeliczeniu na nasze jakieś 1,80.
potwierdzam rodzcie byli na urlopie i byli mocno szoknieci jak zobaczyli ceny gazu xD paliwo to byl najmniejszy koszt z tego urlopu ;]

 

u mnie obecnie gaz 2.18 (krakgaz z karta rabatowa) normalnie 2.22, jet 2.23, inne 2,24-2,26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 2.23 zł. na Orlenie.

Na Słowacji rzeczywiście jest trochę taniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Belgii i Holandii jest podobnie gaz po ok 58-62 eurocenty(dla porownanie niemcy od 72 do 76 eurocentow) przy autostradach w miastach taniej ok 50 eurocentow, dostepny prawie na kazdej stacji i oczywiscie jak w kazdym cywilizowanym kraju tankuje sie samemu a nie czeka sie na obsluge :P

 

P.S w gdansku od 2,16 do 2,26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Warszawa: Al. Jerozolimskie koło Leclerca, mała stacja 1.78

Wczoraj byłem przy wola parku, tam stacja auchan 1.68!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...